Време наближава и ЮНЧЕТА 2010 да се появяват!!

  • 21 788
  • 470
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 272
Щаслива съм да ви споделя че тази сутрин теста показа EFP  Grinning

Така разбрах че в мен расте едно малко бебе.  Ако всичко мине добре то ще бъде третото дете в нашето семейство . Всички го очакваме с много любов, макар че се беше изненада.

От днес ще започна с фолиевата киселина

# 46
  • Мнения: 1 554
Момичета болят ли ви гърдите,моите почти не,а бяха болезнени 2 дни,а сега отшумява,това да ли е нормално?при първата ми бременност беше точно обратното,все повече почваха да ме болят Rolling Eyes

# 47
  • София
  • Мнения: 1 272
Да и моите в деня когато трябваше да ми дойде ме боляха и сърбяха много гърдите, сега само сутрин и вечер ме боли корема ниско долу. Гърдите ми се успокоиха. и при мен при първата бременост ме боляха дълго докато се увеличиха 3 пъти.

# 48
  • Мнения: 1 554
малко ме успокои,и моите така при предната бременност,ама сега малко се притесних,дали е нормално,дори не са ми напрегнати,усещам съвсем лека болка,даже не мога да кажа ,че е точно болка Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 30
Ами мен ме болят гърдите още от след овулацията, но има дни, в които болката затихва и не се усеща толкова.
Но имам леки болки долу ниско в корема, нещо като слаба версия на предменструалните или овулационни болки. На доста места четох, че това било ОК, но все пак се притеснявам леко. Болките не са постоянни, предимно вечер са.
Имали ли сте подобни проблеми?

# 50
  • София
  • Мнения: 1 272
NancyB споко тези болки съпътсвана и двете ми предни бременост до към третия месец. Както върви и сега ще е така, но с това се приключва с неразположенията, поне при мен. Не съм имала нито гадене повръщана нито загуба на апетит.

Най -важното е , колкото и да се повтарям, е да сме спокойни и весели. Забравете тревогите !  Hug

# 51
  • Мнения: 116
Аз също около датата, на която трябваше да ми дойде леко ме понаболяваха корема и яйчниците. След 1-2 дни  болките отшумяха. Но гърдите ми са доста болезнени.
Както 1-вата бременност, така и засега гадене нямам. Дано да не се появява.
Но нещо гърлото ме боцка  Sad Пия чайове, смуча лукчета. Взех си и лимони. Дано да се размине леко, без сополи и температура, само това ми трябва сега.

# 52
  • Мнения: 189
Здравейте!И аз сутринта видях втората чертичка,не толкова изразена като контролната,но е там и я виждам.Много съм щастлива,все още треперя и не мога да си намеря място.Дори казах на таткото по тела,не изтърпях,но усетих колко е щастлив.Днес ми е 6 ден от закъснението,обаче това което ме притеснява е,че имам тежест в корема,не силни болки,но дискомфорт.Нормално ли е това и да започвам ли да пия фолиева киселина преди да отида на лекар?Колко време да изчакам преди да го посетя?Много ми станаха въпросите,но не мога да си намеря място от радост.Дано да има още много майчета които да се запишат в темата!

# 53
  • Мнения: 1 554
предния път отидох на 10 ден от закъснението и се видя малка точица Crazy
когато отида при гинеколога си,да видя пак тази малка точица,тогава ще си купя и фолиева киселина Peace
за болките в корема немога да кажа Peace

# 54
  • Мнения: 27
Честито на всички бъдещи мами, които се появиха. Пожелавам Ви всичко да е ОК и догодина да дондуркаме прекрасни бебенца.
А сега да кажа и за себе си. Много ме болят гърдите и усещам леки болки ниско долу. Но това е нищо  в сравнение с нервите, които ме тресат. Не мога да се позная. И може би защото ми е първа бременност и уусещам как всичко се преобръща в живота.......

# 55
  • Мнения: 30
И мен почват хубаво да ме тресат нервите, макар че се опитвам да съм спокойна.
На лекар ще мога да отида чак след 1 седмица (няма часове по-рано) и дотогава се усещам че все ще се чудя дали всичко е наред, дали се е закрепило където трябва и т.н.  Simple Smile Ама какво да се прави... първа бременност.
А иначе аз фолиевата киселина я пия вече повече от 6 месеца преди забременяването, така ми каза моята лекарка.
Странични ефекти не съм забелязала, даже ми действа добре на проблемната кожа.
Успех на всички момичета, нека да има много бебета, всичките здрави и пухкави, през юни 2010.

# 56
  • Мнения: 189
Айде и аз наред с нервата:)Мислех,че е ПМС,ама явно не е .Освен това днес като видях двете черти в главата ми проспускат какви ли не мисли и ми е много изнервено,дори пих валериан Embarassed

# 57
  • Мнения: 27
И аз понечих да пия, ама като прочетох, че не се препоръчва за бременни и се отказах.
Не знам как ще карам така тази бременност, ама де ще ида......

# 58
  • Мнения: 30
Аз исках да пия чайчета за успокоение, но като се зачетох за билковите чайчета и излиза, че е едва ли не по-безвредно да се пие кафе  Sad
Лайка и мента не се препоръчвали, щото можели да доведат до маточни контракции, мащерка също...шипките водели до запек, зеления чай затруднявал усвояването на фолиевата киселина.... ooooh! Май да спирам да чета, че то сигурно и ходенето по улицата ще го изкарат вредно!

# 59
  • Мнения: 27
Ох, наистина ли. Аз така се надявах на чайчетата и все се канех да проучвам въпроса.
То се видяло, че няма да има какво, ами стягаме се психически и само за хубави и положителни неща......ще мислим, напук на всичко и всички.

Общи условия

Активация на акаунт