® E-bay - тема 36

  • 35 261
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1
Поувлякла съм се с питанките значи Laughing
Благодаря ви много!

# 661
  • София
  • Мнения: 179

Получи ли го вече? Че и аз поръчах от същия продавач и вече нямам търпение.  Hug

# 662
  • Мнения: 5 255
Похвал-днес получих тези ботуши Skechers  Wink

# 663
  • Sofia
  • Мнения: 6 951
много са хубави  Crazy

# 664
  • Мнения: 5 255
В действителност са още по...  Crazy Доволна съм  Flutter

# 665
  • Мнения: 3 484
Здравейте!
Записвам се и аз в темичката Simple Smile Преди няколко дни спечелих 2 чифта обувки- едните за 0.99 паунда, а другите за 1.95 Simple Smile Simple Smile Simple Smile жалко, че се дават доста пари за доставка, ако продавачите не изпращат директно до България. Ще се похваля като ги получа.  Peace

# 666
  • Мнения: X
Похвал-днес получих тези ботуши Skechers  Wink
Страхотни са Simple Smile

# 667
  • Мнения: 1 178
В действителност са още по...  Crazy Доволна съм  Flutter

Що така сега ме изкушаваш   Mr. Green

# 668
  • Мнения: 5 255
Що надничаш тогава  Mr. Green

# 669
  • Мнения: 1 745
Ботушките наистина са супер!Със здраве да ги носиш!  bouquet
Аз също си търся от тези спортните в черно,с цип и връзки,но нещо не намирам! Rolling Eyes Миналата година и тук не си намерих каквито търся! Tired Някой ако попадне на нещо да "свирка"! Simple Smile

# 670
  • Мнения: 231
Тази още не ми пише и почвам да се изнервям  ooooh!. Мога ли да направя нещо, писна ми да я чакам да се сети да ми пише на кой адрес да ми прати обувките. В случай, че се забави още седмица мога ли да си кенсълна поръчката? Аз още не съм й я платила.

# 671
  • Мнения: 1 540

Една хубава функция на Гугъл ще ви помогне в преобразуването на мерни единици и валути:
Напишете например     2.5 inches in cm     Това ще ви даде колко сантиметра са 2,5 инча. Същата "формула" важи за всякакви преобразувания. За валути е по същия начин, например ако напишете в Гугъл     10 GBP in BGN      ще видите колко са 10 британски лири в левове.  Peace

# 672
  • Мнения: 657
Мацки, здравейте! Simple Smile

Приемате ли още една зарибена по иБей? Blush За около седмица накупих поне 10 неща, предимно за дъщеря ми. Wink Взех й ново яке Next направо за без пари и ботушки чисто нови кожени за 10ина паунда, които тук струват в пъти повече. ooooh!
Исках да ви питам някой продавал ли е нещо в иБей? Наскоро поръчвах от английски сайтове и като ми пристигнаха нещата някои се оказаха прекалено големи, та се чудя къде да ги лансирам. newsm78 Чудя се дали си заслужава, кой знае колко струва пратката до Англия.. Thinking
Моля ако някой е продавал да ми обясни накратко как става и дали изобщо да се захващам. Praynig

Последна редакция: сб, 03 окт 2009, 10:39 от Мимченце

# 673
  • Мнения: 4 435
Мимченце, добре дошла при нас. Hug
И честити придобивки. Grinning

Има момичета които продават. Аз също имам доста за продаване, ама сложничко ми се струва и не се занимавам. Mr. Green

# 674
  • София
  • Мнения: 4 051
А, когато съм наддавала за нещо и след мен няма други желаещи, как мога да се откажа от стоката. В смисъл, как да съобщя, че нямам намерение да го купувам, когато изтече времето?

Общи условия

Активация на акаунт