Дългото чакане след трансфер - 2

  • 122 154
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 16 225
Не, не му се отразило на бебето, не се притеснявай. Но на теб явно ти се отразява Прегнила или Фраксипарина (или аспирин протект)?

# 691
  • Мнения: 15
Не, не му се отразило на бебето, не се притеснявай. Но на теб явно ти се отразява Прегнила или Фраксипарина (или аспирин протект)?

Възможно е да е от някоя храна , но много се притеснявам защото нали се отпускат и свиват коремните мускули при  повръщането да не се е прекъснал процеса на имплантирането или пък нещо друго лошо Sad

# 692
  • Мнения: 472
Спокойно, природата си знае работата. Те коремните мускули се свиват и отпускат и при кихане, смях и други подобни....

# 693
  • Мнения: 1 418
 Laughing Стефиииииии,искренно ме разсмя!
Не го мисли,ако трябва да стане нещо,нищо
няма да го спре! fertilization

# 694
  • Някъде в България
  • Мнения: 1 036
Добро утро, момичета!  HugИмам един доста тъп въпрос...възможно ли е от прегнила  да ме болят гърдите. Док ми изписа 3 пъти прегнил след трансфера през 3 дни по 2500 единици и защо се слага все пак това чудо. Четох листовката, четох тук - там, но някак си не ми стана ясно предназначението след трансфер. Явно от лежане затъпявам newsm78 Този четвъртък съм на кръвен и като си ги смятам си е 15 ден от трансфера, ако се брои и деня, защото все пак моят беше рано сутринта на 11.02. Лек ден!

# 695
  • Мнения: 1 418
Възможно е от всички хормони да те болят...
Моите щяха да се пръснат от болка.

# 696
  • София
  • Мнения: 6 232
 elitto, ако имаш дуфастон или утрогестан или и двете, си болят много, от прегнил, се съмнявам....ама с толкова хормони, знае ли човек  newsm78

# 697
  • София
  • Мнения: 16 225
На мен, дето вече цяла седмница не съм на никакви хормони, още са ми прекалено чувствителни гърдите и съм "отказала" сутиена...поне още 3-4 дена мисля да си ги "вея".

# 698
  • Мнения: 1 418
И моите са ужас все още Шарки...И да не ви
казвам как съм се подула.Вчера пих фурантрил.

# 699
  • София
  • Мнения: 6 232
а аз вече загубих надежда,че ще се върна в нормалната си А чашка  Sad колко време вече мина,а нямам сутиен, в който да не съм като в менгеме...всички,които ме познават,  само цъкат и ме питат дали не съм бременна /да съм се покрила нарочно/, с поредицата отрицателни тестове  #Cussing out

# 700
  • Мнения: 1 418
Хрисииии  Laughing ,ми то поне някаква полза от
всички мъки.Ще спестим от силикон.

# 701
  • София
  • Мнения: 6 232
 Laughing Laughing-така си е,като платиш над 5000 за ин-витро,получаваш две в едно  Wink

# 702
  • София
  • Мнения: 16 225
Мда, и аз съм с 3 литра задържана вода отгоре и съм 66 кг в момента, ама мислех да пия нещо по-щадящо за отводняване, от сорта на 3chenes. До неделя трябва да съм отслабнала, че летя в командировка, и трябва да се "нацедя" в панталоните на костюмите. Ама ако не мине с лека атрилерия, и аз май ще пия фурантрил...

# 703
  • Мнения: 1 418
Аз пих вчера 1 от 40,днес половин.Не мога
да се понасям...поне да беше от бременността
щях да го преживея...

# 704
  • София
  • Мнения: 6 232
Шарки, Тути, а пробвахте ли с Biogame-аз първия път с това, я изпишках за три дни

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт