Новите ни козметични похождения 2

  • 40 399
  • 601
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 645
На Ревлон пудрата Колор стей и спиралата Фабюлаш...


Харесват ли ти спиралата и пудрата? Simple Smile

Приятно изненадана съм...ползвах до сега фдт-ена Колор стей с матираща пудра на Сефора,но в края на деня се събираше по порите,лъщеше и се разкашкваше.Сутрин добре като излеза,но след един работен ден нямаше вид на нищо.
Затова взех пудрата на Ревлон от серията Колор стей да видя аджеба този Софт-флекс комплекс дали ще върши работа.
Пудрата се комбинира много добре с фдт-ена,един вид допълва го,фиксира го...стои естествено и останалия грим се нанася и стои много добре в/у нея-руж,хайлайтър,сенки и т.н. Цял ден издържа без да се събере в сгънките и порите,без да се разкаши и да лъсне.
Дори след 10 часа ефекта е уау-свежо личице,егален тен...
Мисля,че ще пробвам всички продукти от Колор стей,до сега всичко е мн. хубаво.Направи ми впечатление и един молив за вежди който от другата страна е молив-хайлайтър за под веждите...яд ме е че още вчера не го взех.
Спиралата е хубава,напластява се без да се рони и да става на клончета-дава задоволителен обем,издължаване и извиване и наситен черен цвят.Почти не се размазва.Бях свикнала с огромните четки и сега с тази тънката трябва да свикна,но съм доволна,бих я купила пак Peace

# 571
  • Мнения: 1 416
Мерси, мими, ти винаги си много изчерпателна в обясненията си и ми е толкова приятно да те чета  bouquet Hug  Тя и много добре изглежда пудрата, както и спиралата, да си ги ползваш със здраве Grinning .Аз съм много доволна от пудрата на Loreal True Match Minerals, която е с покривността на лек фон дьо тен и с лекотата на пудрата. Страхотна е, за мойта кожа тя най-добре ми пасва от всичко, което съм пробвала досега. Ето я   Прави лицето толкова гладко и покрива много естествено без да стои като маска. Направо не си личи, че си сложила нещо. Ползвала съм и на Guerlain  пудрата Parure и не видях разлика с Лореалската. А да те питам този молив с хайлайтер дали го има в Бг или ти не си го гледала тук?

# 572
  • Мнения: 702
Мерси, мими, ти винаги си много изчерпателна в обясненията си и ми е толкова приятно да те чета  bouquet Hug  Тя и много добре изглежда пудрата, както и спиралата, да си ги ползваш със здраве Grinning .Аз съм много доволна от пудрата на Loreal True Match Minerals, която е с покривността на лек фон дьо тен и с лекотата на пудрата. Страхотна е, за мойта кожа тя най-добре ми пасва от всичко, което съм пробвала досега. Ето я  Прави лицето толкова гладко и покрива много естествено без да стои като маска. Направо не си личи, че си сложила нещо. Ползвала съм и на Guerlain  пудрата Parure и не видях разлика с Лореалската. А да те питам този молив с хайлайтер дали го има в Бг или ти не си го гледала тук?
Амра аз също ползвам пудрата и съм съгласна,че е много хубава,но според мен минералният фон дьо тен- пудра на арт деко е една идея по добър,също стои много естествено,не запушва порите и е много издръжлив,просто съм възхитена от него,кабуки четката също е страхотна,но аз си го нанасям с тази на Лореал
Ето го и него
http://www.parfumi-market.net/pudra-artdeco-mineral-powder-found … f96266f5ff1de165f

# 573
  • Мнения: 1 416
mama galka, аз съм го набелязала отдавна него и само чакам да ми свърши лореалската пудра и веднага го купувам smile3508  Още в началото се колебаех м/у този на Art Deco и този на Loreal и понеже съм заклет фен на марката надделя Loreal  Blush Мерси, че ме подсети  bouquet

# 574
# 575
# 576
  • Мнения: 630
и малко класика

# 577
  • София
  • Мнения: 74
Лу, какво е това първото, за косата...?

# 578
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 733
Аз доколкото виждам пише Oil значи би трябвало е да е олио зза суха коса предполагам.  Rolling Eyes

# 579
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Това са две неща - индийски шампоан с алое вера и масло за блясък на косата, пак индийско  Laughing

# 580
  • Мнения: 2 414
Моля те,кажи още нещо за маслото.  bouquet

# 581
# 582
  • Мнения: X

Има ли я вече тази спирала в Бг? Скоро гледах рекламата й по немските телевизии и се чудех кога ще я има тук.
Хубава ли е, придава ли обем и дължина? Фенка съм на спиралите на Лореал.  Heart Eyes

# 583
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Ами аз не съм в БГ. Утре Ще я пробвам и Ще кажа как е Peace

# 584
  • София
  • Мнения: 1 956
Този Тричуп ойл го гледам от 3 години насам по аптеките, обаче никой не коментира по форумите за него. Хубав ли е? Защото Икаровите мазнотии нямат отмиване, маслата на Рене фуртере и Фито ми пресушават скалпа и получавам сърбежи и белене... Самата коса расте супер от изброените масла, но кожата се скапва...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт