Жената Лъв - 7-ма част

  • 15 749
  • 733
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 737
Супер, пълна къща Simple Smile
stefka.k елгата е мн готина, и ние имаме изкуствена и аз се старая да е с топки и панделки и по семпла, че не ми харесват мн накичените с различни играчки Simple Smile

# 631
  • Мнения: 737
Чудя се кво да ги правя децата тази вечер, че хич не ми се стои У дом.............май ще идем до МОЛ-а, че там топло и сухо  Laughing ще загубил 3часа поне. Те умират да ги пускам на масажните столове.

# 632
  • Мнения: 510
Наминавам да кажа, че и моя мъж е водолей  Mr. Green
Голям екшън, голямо чудо.
Айде, после ще пиша, че минах на "ветрило" и може нещо да съм пропуснала важно  Sunglasses

# 633
  • Мнения: 9 776
Чили, много духа, душа Whistling. От ветрилото ли Thinking? Joy
Някой работил ли е с желатин? Да му задам 1-2 въпросчета.
Мойто лапе го фърлих у един басейн, че много транзува натъй-наиначе ooooh!, две думи не мога да напиша Mr. Green. Но бе за кратко #Cussing out.

# 634
  • Мнения: 2 274
  Между другото, мойто бабет както казах е Водолейка, а дядо ми, Бог да го прости, беше Лъв. Малиииии, дядо почти 2 метра мъж беше така умело управляван и манипулиран от една тип джобно гадже жена /1,40/! Направо не знам как го правеше баба ми. Явно и идваше отвътре, а дядо ми беше много тих и сърдечен човек. Никога не съм го чула да се кара, да повишава тон, докато бабето ни насмиташе всички. Желязна жена! Да ми е жива и здрава, февруари ще стане на 88г.  Laughing!
  Поли, сподели! Какво те интересува за желатина?

# 635
  • Мнения: 4 009
Да, мъжете лъв някак много лесно се водят. Властват повърхностно някак. С достолепие и цартвеност, ама всъщност е лесно друг да ги води. Май жените не са така, а?

Аз желатин ползвам, за да турям само в киселото мляко да си правя диетични кремчета. Embarassed

Ветрило...  Joy

# 636
  • Мнения: 668
Не винаги. Моят не е много лесен Twisted Evil
Поли, на моЙто му пускам Телетъбис и си осигурявам поне 10 мин. спокойствие /колко егоистично Rolling Eyes/

# 637
  • Мнения: 9 776
Рени, аз пуснах питане и в друга тема, но не знам дали ще ми отговорят бързичко. Та значи. Трябва да разтворя половин с.л. във вода и после на котлона. Но в колко вода? И после на водна баня ли трябваше? Защото аз го шляпнах директно съда на котлона и ми залепна. Махнах и оставих на плота и сега ще видя дали е набъбнал. Ако не е, ще го хвърля и ще почна наново.

# 638
  • Мнения: 668
Поли разтваряш го във вода 2-3л. и на котлона. То после ще се желира във хладилника Peace

# 639
  • Мнения: 9 776
Аааа, в хладилник няма да го слагам Laughing. Ще правя нещо с него. Иначе разбрах долу-горе какво трябва да направя.
  bouquet

# 640
  • Мнения: 2 274
  Абе на сестра ми бившия е Лъв, а тя Везни. Амии да ви кажа, гад си беше. Зависи си от човека и от възпитанието.
  А тя баба ми била на 21г. като взела дядо, който бил на 17г. Та си го е обработила по нейн вкус  Laughing. Тя даже казваше - "Не исках да се женя! Пък и той млааааааад, глупааааааааав. Майка му го натиска да се жени   Laughing!"  Ама го взела, щото прадядо ми я заплашил, че ще я изгони, щото била стара мома вече и го засрамвала  ooooh!. А тя била красива, сръчна, работлива и мнооооооого остроумна  Laughing. Много искали да я вземат, ама тя все им скроявала номера и ги отказвала  Mr. Green. Та накрая на прадядо ми му писнало от хитринките и.
  Поли, ами аз не слагам много вода. На една с.лъж., може би една малка ракиена чашка вода и задължително на водна баня!!!

# 641
  • Мнения: 737
Да, да това е най-забележителното при зодия водолей, абе той виновен, и как изопачава тихо и кротко нещата накрая аз трябва да се чувствам виновна и най - гадното е, че се чувствам точно така  -ВИНОВНО. Не мога да разбера как го постига! И никога няма при него - НЕ, но и да има не казва. Иначе си живеем добре. Казвам на него и на Калина че са дебили Grinning, могат по 1 ден дума да не продумат,. Аз приказвам и малкият е латерна (той зодия дева). Иначе аз викам креща, а той великото спокойствие  hahaha, хубавото е, че на мен бързо ми минава Simple Smile
 

# 642
  • Мнения: 9 776
Рени, всичко за желатина ми се изясни bowuu.
 smile3525

# 643
  • София
  • Мнения: 6 210
Леле, от сутринта до този момент съм изпуснала 6 страници! Ама изчетох всичко, и на мен ми е много приятно и уютно в темата  Hug.
И аз ще се пиша към изключенията от теорията на Джуличка за майките и дъщерите. Мама е напълняла доста след ражданията (защото със сестра ми сме породени, година и два месеца ни е разликата), пък аз отслабнах много бързо, въпреки че бях качила около 16 кг. Но пък леля ми (сестрата на майка ми) роди двете си деца след 30-тата си година и дълго време беше на разни хормонални лечения. Въпреки всичко си остана супер стройна и финна мацка.

# 644
  • Пловдив
  • Мнения: 5 043
И аз съм с водолей вече 13 години... Wink

Общи условия

Активация на акаунт