Жената Лъв - 7-ма част

  • 15 739
  • 733
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 737
И аз съм с водолей вече 13 години... Wink
Не съм сама  Laughing

# 646
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Да, да това е най-забележителното при зодия водолей, абе той виновен, и как изопачава тихо и кротко нещата накрая аз трябва да се чувствам виновна и най - гадното е, че се чувствам точно така  -ВИНОВНО. Не мога да разбера как го постига! 

Е под това и аз се подписвам, при моя водолей важи с пълна сила (и той си го признава!).

# 647
  • Мнения: 9 776
Где сте бре Thinking?
Дари, слез на земята и се разпиши поне Mr. Green.

# 648
  • София
  • Мнения: 6 210
Тука съм аз. Ровя из нета за адреси на оптики с очен лекар, че трябва да сменям очилата преди да съм се утрЕпала някъде  ooooh!!

# 649
  • Мнения: 4 009
Тука сме, Полин. По скобите, дремем пред телевизорите. Моят е пуснал тия малоумни танцьори и аз ща не ща надавам по ухо. И дращя по форумо като изрично се старая да се не заяждам. Макар че от много време забелязвам какви ли не пЕрнати персони да списват какви ли не глупости.

# 650
  • София
  • Мнения: 6 210
Стефчееее, да беше в София, да те хвана за една разходка из оптиките утре!  Нали ти казах, че съм си те харесала за моден съветник Hug

# 651
  • Мнения: 9 776
.... Макар че от много време забелязвам какви ли не пЕрнати персони да списват какви ли не глупости.

Я дай насока да ударя едно рамо ако мога.

# 652
  • Мнения: 2 274
Поли, направи ли тортата? За нея ли ти трябваше желатина?

# 653
  • Мнения: 9 776
Поли, направи ли тортата? За нея ли ти трябваше желатина?

Мдааа bowuu. Сглобена и наполовина украсена Crazy. Утре ще бъде партито за РД, щото в неделя не можахме да решим къде и затова преди обяд ще доукрасявам. Всъщност желатина ми трябваше, за да направя едно тесто, от което направих розички Flutter. За първи път ми е и много се притеснявах дали ще се справя, но резултата е повече от добър. Като я донакипря, ще гледам да снимам.

# 654
  • Мнения: 4 009
Стефчееее, да беше в София, да те хвана за една разходка из оптиките утре!  Нали ти казах, че съм си те харесала за моден съветник Hug
Ама... що за оптиките, бре?  Shocked Та аз от пенджури нищо не отбирам. В живота си съм давала максимум 18 лева за очило. След, което ги насядам, губя, забравям. Но барем не ме е  яд. Не щеш ли за некоя и друга кутийка консултант? Или за буркан за подправки?

# 655
  • Мнения: 737
Добра вечер, виртуални  Hug
Моят водолей отиде на диско, утре съм аз........седнах да вида кво става тук.........

# 656
  • Мнения: 9 776
Добра вечер, виртуални  Hug
Моят водолей отиде на диско, утре съм аз........седнах да вида кво става тук.........

Е що така поотделно ooooh!? И моят е на диско, ама там работи, пък аз и утре не съм Confused.
Пък как ми се приспааааа. Май ша спрягам СПАнету Laughing.

# 657
  • Мнения: 737
polin_a  оооооооо ние по отделно, това ис е закон от 10-на години  Mr. Green
Няма лошо, на мен ми харесва:)))

# 658
  • Мнения: 9 776
В моето семейство това няма начин да се случи Naughty. Не си падам по такъв тип отношения просто. Но на вас като ви харесва, ок Peace.

# 659
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Тук съм  Peace! Чета от сума време  ooooh!!

Хванах се да чистя едни чекмеджета  Tired!

А по темите! Еми понякога правим секс и в стаята при малчо, ама ако се размърада бягаме  Joy! А и той е малък все още  Embarassed!
Аз качих 30 кг, че и повече през бремеността  Embarassed! Забременях 55 и родих 87 кг. Излязох от родилния дом 70 кг. До 5 месец на дребчо вече бях 62 кг и така до тази зима когато се взех в ръце и с "чичко Дюкан" си свалих останалите  Peace.

Като имам да чета и се занимавам с всякакви глупости само не и да чета  Embarassed!

Ваййййййййййй Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 6 нови отговора.

Общи условия

Активация на акаунт