Новите ви книги - 4 част

  • 51 058
  • 746
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 476
Това е новата ми книга.

Последна редакция: нд, 27 сеп 2009, 18:02 от Jolene

# 61
  • Мнения: 737
Аз също не обичам, даже не съм пробвала да чета книги тук в нета. Като се знам и дълги постове не обичам да чета, пък камо ли цяла книга Laughing
Прочетах на Софи Кансела  " Пожелай ми слънчогледи" в моента стила мн ми се нрави . В такова настроение съм , да чета леко , смешно .
От днес започвам в същият стил ( поне така си мисля де) на Кандис Бушнел ( писала е "сексът и градът") " Булевардът на тузарите".

Jolene Какъв стил е книгата?

# 62
  • София
  • Мнения: 2 164
Днес започвам "Диви разкази" на Николай Хайтов.

# 63
  • Мнения: 7 837
Никак не ме грабна The Reader като филм, затова сега ще дам шанс на книгата.

# 64
  • БУРГАС
  • Мнения: 177
Относно новата книга на Дан Браун,май четох в някакъв вестник,че ще се появи на български на 22 ноември-премиера.Дано съм запомнила правилно.

# 65
  • Мнения: 1 210
Коригирам, да не стават грешки.

Последна редакция: нд, 27 сеп 2009, 22:48 от вълшебница

# 66
  • Мнения: 2 183
Последно- излиза на 22.11.2009 г.: http://www.bard.bg/promotions/packet/346

# 67
  • Мнения: 525
Утре ще си поръчам De Profundis/ Глас от бездната - Оскар Уайлд.
Нямам търпение да я видя в ръцете си. Sunglasses

# 68
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 745
Дивана, някой май написа октомври-ноември.
Аз също мразя да чета книги от компютъра. Не ми стига напрежението на очите цял ден, ами и удоволствието си да хабя....мне.....

Има си измислени специални устроства за тази работа вече.

Вярвайте ми, като натоварване за очите е същото, каквото е от лист хартия.
Така чета основно книгите на английски, предпочитам да ги прочета в оригинал - намирам си ги, конвертирам си ги ако се налага, и си ги качвам.
Разполагам с огромна електронна библиотека.
Не се лишавам и от удоволствието да си купя и истинска книга, разбира се.
Имам нужда от докосването и аромата на хартия.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Това е новата ми книга.


А, преиздали са я, браво! Grinning
Точно я измъкнах да я препрочета. Една от любимите ми.

....
Jolene Какъв стил е книгата?

Накратко - животът, хората и ценностите през очите на едно дете от парижкото гето.
Ромен Гари издава нея и "Голям гальовник" под псевдонима Емил Ажар. Затова са го дали в скоби.

# 70
  • София
  • Мнения: 430
Очаквам да завърша Истанбул на Орхан Памук, на шкафчето нетърпеливо ме чака (или май аз нея..) Историкът на Елизабет Костова. Последната била страшно увлекателна. Истанбул щеше да ми се стори също такава ако не бях израснала в София   Thinking

# 71
  • Мнения: X
 "Гостенката" на Симон Бовоар. Нейната "Всички са смъртни" -за безсмъртието като прокоба, много ме впечатли, когато я четох. Другата, която съм чела "Сломена жена" също е силна, особено, когато си около 40-те и си навъртял доста брачни години. Нейният философски подход в литературата й не ме е отегчавал, а ме е карал да се замисля по нов начин за неща, за които дотогава съм била убедена, че са ми ясни. Дано и тази книга ми въздейства по подобен начин.

# 72
  • Мнения: 3 447
Никак не ме грабна The Reader като филм, затова сега ще дам шанс на книгата.
Филма не съм гледала, но книгата не ме грабна.

# 73
  • Мнения: 58
Enti Историкът е много увлекателна книга. На мен много ми допадна стилът на авторката, а и самата история ми беше много инересна. HugХубав ден момичета.

# 74
  • Мнения: 3 447
Последната била страшно увлекателна.
Че е увлекателна - увлекателна е, но едно гадно чувство ми остави... или просто аз не си падам по дракулски истории.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт