Близначе или Раче - ЮНСКО съм юначе!

  • 25 753
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 554
Twinkle Laughing ами ти сама се издаваш така,ако искате да им кажете чак на коледа,дръж се както винаги,е с алкохола не прекалявай,чаша червено вино даже е полезно Sunglasses

# 691
  • Мнения: 348
Поздрави на всички скорпиони и скорпиончета   bouquet  Моята зодия е пък като на почти всички бъдещи бебета тук  Wink без мойто де  Mr. Green

# 692
  • Мнения: 40
Twinkle, ми ние казахме два-три дни, след като разбрахме, още преди първия преглед. Дълго време правихме опити и това си беше новина. Моята майка пък първа от всички разбра, тъй като тя е медицинско лице, работи в болница и е в час с всичко около мен и сестра ми (млада е, приятелки сме и си споделяме кавото има за споделяне първо с нея).
Е, казахме, разбира се, че още нищо не е сигурно и не искаме да се знае (от роднини, приятели, комшии и т.н.).

# 693
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Twinkle , Eeeeхеее , ние откога сме казали на всички  Mr. Green . Бабите разбраха до броени минути след като видяхме  EFP Няма нищо лошо в това, то си е радост  Heart Eyes При нас е първо, и много желано  Heart Eyes

# 694
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Сладурчета, я кажете вие казахте ли на бъдещите баби и дядовци новината за  stork-boy и ако не кога мислите да ги зарадвате?  newsm78
Ние на 29 след лекаря казахме на нашите.  Peace Беше голямо вълнение, имаше сълзи от радост и така...  Heart Eyes
На родителите на Драго още не сме казали, защото дъщеричката на сестра му, която живее с тях е болна от 2 седмици, пи антибиотик, сега е в болница... Confused Та не сме ходили още там, а не ми се иска да е по телефона. Скоро ще им съобщим и на тях.   Peace

# 695
  • Мнения: 13
Мария♥, коя ти е лекарката? Аз към Георгиев съм се насочила, но не знам дали оперира още, сега нали е главен лекар. Другият път ще го питам.

# 696
  • Мнения: 10
Ами попитах защото всичко е планирано и мнооооого желано при нас с мъжлето,... всичко е наред с бебчо, а двете баби от кога чакат... вече две-три години ни подричат за внуче   newsm07
но сега му дойде реда  Embarassed досега даже не сме опитвали и като пробвахме то взе че стана веднага  Embarassed  loveuuu та точно затова си мисля че само на родителите можем вече да кажем и ми беше любопитно да разбера при вас как е положението  Heart Eyes
ПП: а и нали казват че до третия месец не се казвало, но според мен това важи за т.нар. "чужди" хора  Wink ... и понеже му казах на мъжото това , но имах впредвид чуждите хора , та сега немога да го склоня да кажем  Joy ...

# 697
  • Мнения: 11
Twinkle, ние казахме същия ден, в който разбрахме и ние самите, но само на родителите и на моя брат и неговата сестра Simple Smile. При нас също е първо и е много желана и мнооого чакана тази новина, та можете да си представите какво беше Simple Smile

# 698
  • Мнения: 40
Всъщност, живот и здраве, да му чуем сърчицето, няма да крия. Е, не, че ще тръгна да тръбя по улиците, но се опитвам да не робувам на суеверия. Пък и тук, на село, и без това такива работи не могат дълго време да останат между четири стени.

# 699
  • Мнения: 67
Здравейте тумбита как сте ?
Аз днес и утре почивам  Mr. Green така ми се спи .... а пък как се опъпчих /..... на преглед съм чак на 10.11 до тогава има време бебо да порастне .
Нашите баби вече знаят и подскачат .
Пазете си и до скоро .

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 10 360
milkuz д-р Дорийска е.Преди време бях писала, че втора бременност не бих се записала при нея, но сега като се замисля май пак там ще е.Сина ми се роди с увита пъпна връв и тя не беше видяла това, Георгиев при който ходех също не го видя.След това разбрах, че това за пъпната връв не може да се види на 2Д, а аз на 3Д не бях ходила.Така, че може би грешката не беше тяхна.Не знам.
Сега като се поразрових, ми то няма лекар за който да няма и по нещо лошо и по някой недоволен.Така, че май пак ще съм при нея.Пък и вече се познаваме.Другото, което много ми харесваше в нея е, че можех да й звъня по всяко време, винаги си вдигаше телефона.Веднъж дори ми вдигна мъжа й и ми каза, че е в банята, но ако е много спешно да й даде телефона. Laughing Е не беше, а и ми стана така неудобно.Викам си горката жена не може да се изкъпе на спокойствие.
А за Георгиев знам че работи в новата болница "Дева Мария" и поема само секцио, нормално раждане не.Аз първата си бременност освен при Дорийска ходих и при него на частно и бях доволна.Сега най-вероятно пак така ще процедирам.
Ти към кой си се насочила за ЖК?Той Георгиев работи само на частно и до колкото знам трудно поема раждания.

# 701
  • Мнения: 13
Мария♥, наистина е така - колкото хора, толкова и мнения за всеки лекар. С първата ми бременност си ходех отделно на ЖК, а при Георгиев на частно, също като теб. Бях доволна, но бебка докрая не се обърна, наложи се секцио и той ме пое. Тогава още беше в Окръжна. Оказа се, че съм с двурога матка, а той не го беше видял. Но тогава беше и с един допотопен видеозон  ooooh!, сега е с по-нов, даже и снимка ми даде. И за кг-те не ми позна, беше ме депресирал, че е малко бебето - 2.500-2.600, а тя се роди 3.200. Но от самото секцио съм много доволна, изключително бързо се възстанових, никакви последствия, на 5-тия ден като ми махаха конците имах само една едва забележима линийка. Да е жив и здрав! А и отношението в болницата към мен ставаше много учтиво като разберяха,че съм му пациентка  Mr. Green
Не съм от Бургас, така че за ЖК не мога да ти помогна, но в Св.София нямат ли АГ, които да водят ЖК?

# 702
  • С-я
  • Мнения: 37
момичета,
много пишете. Не мога да насмогна да изчета всичко.
На новите дами в темата искам да им кажа "Добре дошли" и да пожелая една прекрасна бременност и здраво дете на края.
Някой беше питал за 25-та поликлиника- Младост 3. Аз се записах там при д-р Папукчиев, при все че личната ми лекарка ми е объркала направлението и ми е дала друго за АГ, но човека си ме записа, направиха ми картон. Даде си мобилен телефон за връзка при нужда, обяснява много добре. Като цяло останах с повече от добро впечатление от него и сестрата в кабинета му. Инак аз ходя и на частно на друго място, където има много добра апаратура и днес даже видях как се е оформила вече една скаридка Simple Smile
Надявам се всички да сте добре и да се наслаждавате на бременността. Лека вечер

# 703
  • Мнения: 0
Добро утро, мамита Simple Smile

Вчера ни разбиха от бебешки новини Simple Smile
Първо наши приятели, които то доста време не могат да си имат бебче се оказа, че очакват март месец бебок.
Освен това нашите кумци чакат техния наследник някоко дена след нас ...  #Crazy Crazy

И това, ако не са прекрасни новини  Joy

Пожелавам ви весела неделя Simple Smile

# 704
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Добро утро, мамита Simple Smile

Вчера ни разбиха от бебешки новини Simple Smile
Първо наши приятели, които то доста време не могат да си имат бебче се оказа, че очакват март месец бебок.
Освен това нашите кумци чакат техния наследник някоко дена след нас ...  #Crazy Crazy

И това, ако не са прекрасни новини  Joy

Пожелавам ви весела неделя Simple Smile

Супер. Направо се просълзих! Така се моля и с нашите приятели и кумци да се случи същото!  Praynig И да си бременеем заедно!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт