ФОТОШОП снимки

  • 6 143
  • 10
  •   1
Отговори
Пазя едни много красиви обработени снимки,които желая да оголемя много повече от реалния им размер(като истински) без да се размазва,но не става.Пробвах с paint но се размазват..
Ако някой от вас се занимава с фотошоп или някаква програма ,която може да ми свърши работа,много ви моля, пишете. Hug
Не мога да изтегля програма на този компютър,защото не е мой.Моля ви помогнете  Hug
Между другото няма ли начин една обработена снимка от обработена да се направи реална и естествена?Моля ви помогнете  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 224
давай снимката да видя какво ще се получи.но всичко зависи от това каква е снимката и с какво е правена.

# 2
леле златна си  Hug пиши на скайп garfield88143

# 3
ох леле,забравих да спомена ,че снимките са на жена,самата тя е гримирана на фотошоп и снимките са направени много красиви.
Мацка включи ми се в скайп за да ти пратя снимките  Hug

# 4
Ехх Sad никой ли не може да ми помогне със оголемяване на снимките без размазване ,ами хубаво чисто качество Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Ехх Sad никой ли не може да ми помогне със оголемяване на снимките без размазване ,ами хубаво чисто качество Sad
Не, никой. Това им е кофти на растерните изображения (съставени от отделни точки (пиксели). При увеличаване на размера неминуемо се скапва качеството. затова и се работи предимно с векторни изображенич, но снимките не са такива. Просто при самото снимане трябва да се предвиди за какво (в какъв размер) ще се ползва снимката.

# 6
  • Мнения: 106
Ами аз може и да мога да помогна, но зависи от много неща. Ако снимката е качествена, може да се обърне във векорно изображение.

Ехх Sad никой ли не може да ми помогне със оголемяване на снимките без размазване ,ами хубаво чисто качество Sad


# 7
  • Мнения: 65
Моми4ета, моля за помощ, от къде да си изтегля програма за фотошоп.. Пробвах замунда, оба4е някои файлове не могат да се ка4ат и нищо нестава...  Praynigи

# 8
  • Мнения: 25
давай снимката да видя какво ще се получи.но всичко зависи от това каква е снимката и с какво е правена.



Аз се занимавам с това, мога да пробвам.

# 9
  • Мнения: 1 173
А има ли начин да се подобри по някакъв начин снимката . Снимах децата с Дядо Коледа , но съм един фотограф и аз  Embarassed . Стои една такава тъмна и неясна ( не е размазана) . Може ли по някакъв начин да се пооправи ?

# 10

Общи условия

Активация на акаунт