МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 43: насладихме й се и ще я запомним

  • 22 664
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Аз тъмън вчера си мислеФ, че давным давно не се е появявала Кенанка у темата  Mr. Green

# 76
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ма няма лошо да заповядааат! Hug Hug Hug
Само ако е възможно по-нова песничка да изпеят,че таз старата(лошия Джемил срещу бог Кенан),така се изтърка,че вече е със статут на евъргрийн.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 18 205
Аз тъмън вчера си мислеФ, че давным давно не се е появявала Кенанка у темата  Mr. Green

Ще я оглозгаме. eat

# 78
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Аз тъмън вчера си мислеФ, че давным давно не се е появявала Кенанка у темата  Mr. Green

Ще я оглозгаме. eat

чаках някой друг да го каже Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 79
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Здравейте на всички      bouquet  bouquet   bouquet
Вчера имах рожден ден...беше голям купон и не можах да вляза да ви почерпя,за това днес сготвих нещичко за вас
 chef
Станах на 20  Sunglasses Sunglasses Sunglasses май аз съм най-малка от тук  Rolling Eyes
 newsm78 Thinking newsm78





Последна редакция: ср, 21 окт 2009, 16:09 от plami89

# 80
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ееее,Пламка честит да ти е рождения ден!!!!много здраве и щастие!!! newsm59
Утре и аз ще черпя,синчето става на 9

# 81
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Честит рожден ден,plami!!!

# 82
  • Мнения: 2
Честито на Плами ! На 20 .... какво по-хубаво от това nbirthday . Щастие и много късмет !!!

# 83
  • Мнения: 33 436
Здравейте на всички     bouquet  bouquet   bouquet
Вчера имах рожден ден...беше голям купон и не можах да вляза да ви почерпя,за това днес сготвих нещичко за вас
 chef
Станах на 20  Sunglasses Sunglasses Sunglasses май аз съм най-малка от тук  Rolling Eyes
 newsm78 Thinking newsm78

Честит Рожден Ден ! Пожелавам ти много здраве, щастие , късмет и много много любов. Нека  всички твой желания станат мой пожелания.

ПС : Аз съм на 18 споко  Joy

# 84
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Блогодаря ви Hug Hug Hug Hug
tera_101 олекна ми Wink,значи имало и по-малки от мен Peace

# 85
  • Мнения: 0
 Ч.Р.Д.plami89, пожелавам ти в сърцето си останеш винаги на 20г bdbaloni
 lacunababe,розовото пиленце къде наднича? Thinking

# 86
  • Мнения: 4
Честито, Плами! Много любов, здраве, късмет и хубави емоции!  Heart Eyes Много си млада, а какви вкуснотии само си забъркала. Браво, джанъм!  Hug

Лакунче, Хексче, недейте така с вилицата и ножа, че ще изпъдем и едничката Кенанка, която се осмели да влезе в "храма на Джемил".  Mr. Green Ще ме уморите, момичета - като добермани сме, не пускаме лесно.  hahaha

Добре дошла, Мария1953Peace

# 87
  • Мнения: 490
plami89,  Честит Рожден Ден! newsm51 newsm59  bigdance2  ura dance dazzler1

# 88
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз съм от кенанките...,но не ме дразните дори ви приготвих нещичко за студените и тъмни нощи Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 490
   Плами 89, ти не си от "тези" Кенанки, които олицетворяват героя с Мистър Идеален Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт