ЮНИ месец е далече,но в мене има мъничко човече

  • 26 734
  • 708
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 183
Добро утро!
Мале голям студ настана - бр-р-р
Аз днес съм що годе добре гаденето ми взе да по-преминава по-леко.
len4eto78 и аз съм много непохватна и освен това съм и много разсеяна.
Pepsilight за маската и аз май бих се притеснявала да я нося, но в името на бебчето бих се пресрамила. Особено в един автобус, знаеш колко бързо се разпространяват бацилите.
Момичета, да Ви питам какво ще правите с осигуровките? Мен например до сега ме осигуряваха на 380 лв. и днес смятам да си поговоря с шефа да се доосигрявам сама ако може на хиляда лв. Макар че така като ги смятах парите дето ще ги давам до края май после ще ги взимам като майчинство.  newsm78

# 16
  • Мнения: 11
silvy, мерси за новата темичка. Нещо не се виждам за 01.06 Sad , ако може да ме добавиш Simple Smile Момичета много пишете Simple Smile . При мен никаква промяна. Добре дошли на новите мами и успешна седмица на всички Simple Smile

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!Аз също не си зная термина но реших да ви честитя на всички мами! Hug PartyУспех на всички Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 123
Здравейте , снощи се върнахме късно , само да се запиша , че да не ви изгубя  , и като ми остане време ще се включа  Grinning
Малката е болничка и днес съм в къщи с нея  Sad
Лек ден и успешна седмица   bouquet

# 19
  • Мнения: 189
Здравейте:)Благодаря за хубавата тема.Засега само се записвам,защото излизам,но като се върна ще пиша повече.

# 20
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен.Бих искала и мен да ме добавите в списка..19.06.Благодаря!

# 21
  • Мнения: 27
Добро утро!
Мале голям студ настана - бр-р-р
Аз днес съм що годе добре гаденето ми взе да по-преминава по-леко.
len4eto78 и аз съм много непохватна и освен това съм и много разсеяна.
Pepsilight за маската и аз май бих се притеснявала да я нося, но в името на бебчето бих се пресрамила. Особено в един автобус, знаеш колко бързо се разпространяват бацилите.
Момичета, да Ви питам какво ще правите с осигуровките? Мен например до сега ме осигуряваха на 380 лв. и днес смятам да си поговоря с шефа да се доосигрявам сама ако може на хиляда лв. Макар че така като ги смятах парите дето ще ги давам до края май после ще ги взимам като майчинство.  newsm78

silvyy, и аз съм на твоя хал. Чудя се има ли смисъл в цялата работа с доосигуряването.  Аз вече съм говорила със шефката, но смятам да разиграем няколко варианта със счетоводителката, за да видя кой най-си струва.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Момичета и аз съм като вас. Осигуряват ме на 400 лв. и трябва да започнат да го правят на цялата сума, която вземам. За това няма да има проблем, но се чудя дали има смисъл да се доосигурявам на тавана. При нас заплатите вървят малко назад, т.е. сега трябва да вземем за август, така че могат да ми се съберат 9-10 месеца.  newsm78
Днес не посмях да кажа на шефа, но тези дни ще трябва да го направя, за да каже на колежката да ми изчисли, че иначе май няма да го направи.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 781
Привет на всички и от мен  Hug
Относно осигуровките , да питам нещо- сега майчинството се изчислява на база 12 месеца, нали  newsm78 че нещо не ми е ясно

# 24
  • София
  • Мнения: 880
Здравейте бъдещи мами!  Peace  Бих искала да се присъединя към вашите редици. За сега нямам точно определен термин, до месец ще стане ясно. Лека бременност ви пожелавам!
Казвам се Елена, на 35 год. съм от г. София, втора бременност, вероятен термин - 07.06.2010г.

Последна редакция: пн, 02 ное 2009, 12:12 от elie1

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Привет на всички и от мен  Hug
Относно осигуровките , да питам нещо- сега майчинството се изчислява на база 12 месеца, нали  newsm78 че нещо не ми е ясно
Peace

# 26
  • Мнения: 1 183
Мамчетата, които не се виждат в списъка да се обаждат, най-добре на лични. Освен това моля пишете - коя бременост е, години и град.
Майчинството се изчислява на база осигурителния доход на майка 12 месеца назад, но не от термина ама от 45 дни преди термим, когато е задължителния болничен за майката.
Ние също изчисляваме няколко вариянта сега със счетоводителката да видим кой ще ми е изгоден.

# 27
  • Мнения: 58
Ооо нова тема!!! Браво!!
Аз нали отсъствах и сега съм безориентирана ... хихи  Grinning

# 28
  • Мнения: 16
момичета прокървих,а съм в началото на 8 гс...ужасно съм притеснена и разстроена. Cry  ходих на лекар каза ми да увелича дозата нош-па, утрогестан 3 пъти на ден и да лежа...това и права, но се притеснявам много.Нуждая се от подкрепа, имам нужда да разбера дали има момичета минали през това, а тук съм нова и не мога още да се ориентирам добре къде да търся.страх ме е..даже не зная дали тази тема е правилната да споделя проблема си
чакахме това бебе 5г.  ooooh!

# 29
  • Мнения: 5
и аз не съм разбрала за новата тема  Blush
Елбели, а колко време те държа това главоболие? На мен нещо само при мисълта за шоколад и ми става лошо, не знам защо така, всъщност от всичко ми става лошо. Тази сутрин в 5ч. се събудих с рев, така ме болеше, не издържах и изпих един парацетамол, но все още не съм съвсем ок, а не искам да прекалявам с парацетамола, въпреки че е разрешен.

koki-topi, прави каквото е казал доктора и не се притеснявай, всичко ще бъде наред  Hug

Последна редакция: пн, 02 ное 2009, 12:25 от natalei

Общи условия

Активация на акаунт