Напуснах съпругът си

  • 7 867
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 914
 newsm78 Всеки път се чудя колко толерантни са някои жени към издевателствата към тях, аз като мъж никога не бих си помислил да направя подобно нещо....ама хора всякакви....

# 31
  • Мнения: 1 849
Аз детето си няма да оставя, при човек склонен към насилие. И после спокойно да говоря, тя ако иска ще ме потърси... Това което ще ти пожелая е да си подредиш приоритетите.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 735
Правилно решение си взела.Жалко,че момичето не е дошло с теб.Спомням си,че беше много привързана към баща си,но не го ли вижда как постъпва с теб?

# 33
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Правилно решение си взела.Жалко,че момичето не е дошло с теб.Спомням си,че беше много привързана към баща си,но не го ли вижда как постъпва с теб?

Точно това е- привързана е. Но явно има причина....
Кофа, не е ли време да си смениш ника?

# 34
  • Мнения: 59
Колко много говори никът й наистина... Thinking

# 35
  • Мнения: 1 176
И аз мисля, че трябва да си смениш ника.
Защо си тръгна просто ей така? Трябвало е да го направиш както те е посъветвала greendream.

# 36
  • Мнения: 487
Правилно решение си взела.Жалко,че момичето не е дошло с теб.Спомням си,че беше много привързана към баща си,но не го ли вижда как постъпва с теб?

Точно това е- привързана е. Но явно има причина....
Кофа, не е ли време да си смениш ника?

Причина има разбира се, баща й и позволява почти всичко, дори когато не е съвсем ок в училище не й се кара кой знае колко, но както и да е, може и аз да не  съм кой знае колко добра майка, знае ли човек. За да я взема с мен и да остане в моето жилище сигурно трябваше да я окова с вериги, та реших, че няма нужда. Тя е вече на възраст в която сама може да си направи своят избор, както и стана. Относно никът как да  кажа след толкова години търпение мисля, че ми приляга, пък и така ще си спомням, че съм била "кофа" и ще се постарая да не правя същата грешка каквато направих и така засега си оставям с никът които съм си избрала. Лека вечер момичета, желая ви много късмет и щастие.  bouquet

# 37
  • Мнения: 136
Ти си смела и достойна жена ! Поздравления ! Желая ти много здраве , щастие , късмет !  Hug

# 38
  • Мнения: 7


[/quote]

 Относно никът как да  кажа след толкова години търпение мисля, че ми приляга, пък и така ще си спомням, че съм била "кофа" и ще се постарая да не правя същата грешка каквато направих и така засега си оставям с никът които съм си избрала. Лека вечер момичета, желая ви много късмет и щастие.  bouquet
[/quote]


Точно затова трябва да си смениш ника. Той говори за неуважение към себе си и мазохизъм.  Послушай хората, които да ти казват да го смениш. Тук много рядко се случва някой да даде такъв съвет, това не е случайно. Че си била кофа едва ли ще забравиш и без този ник. Едва ли ще е нужна да ти се напомня.

Може да си била кофа, но вече не си. Важно е как наричаш себе си сега.

# 39
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 315
Исках да остана настрана по отношение на ника ти, Кофа, но постингът на Одеса ме трогна. Напълно права е. Ти си имала решителността да направиш важна промяна в живота си, а държиш един ник, едно измислено име  непрекъснато до те държи в доброволен плен на миналото и да не те пуска. Късай и бягай от старото. Дори и  прекрасно то е назад, а е важно  да живееш СЕГА. Всички живеем единствено в настоящето, нито в миналото, нито в бъдещето. Още един път от мен пожелания за успех. Peace Peace Peace

# 40
  • Мнения: 940
Радвам се за теб, много изживя с този индивид. Пожелавам ти успех занапред.

# 41
  • Мнения: 487
Ето момичета, вече съм нов човек, като се замислих имате право. Та от днес нататък кофата изчезна. hahaha hahaha hahaha

# 42
  • Мнения: 200
Ти си една СМЕЛА ЖЕНА. 
Успех!

Hug

# 43
  • Мнения: 7
А така те искаме!

# 44
  • Мнения: 54
Успех по новия самостоятелен път!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт