АВГУСТинчето в Детската градина пее песнички за баба Зима

  • 27 998
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 439
Ванче, много сме фенове и ние на Франклин, напоследък четем за тази със съкровището.
Блу, отново си невероятна магьосница в тортоправенето!

Нана, вчера посрещнахме на Митко майка му още има малко хрема и отвреме-навреме покашля, прави се на герой, ама и на нея давам капки и хомеопатични и пръскам в носа, така де, няма да ги разболява и бяхме на червено винце.

Марго, късмет за работата!

Днес ходихме с Дани на доктор и слава богу гърдичките му са чисти, но каза да продължавам да давам каквото там пие.
Павел яде, спи, расте, направил е гушка и много сладко пее и гука по бебешки, а Дани иска да го гушка и да го цунка по ръчичките, но винаги ме пита.

Айде и до скоро, СМЕ ЗА СРЕЩИЧКА, само дано разбера кога ще е и да успея да се организирам, че напоследък от децата и работата по апартамента не остава никакво време.

# 31
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Малеее, изпуснах ви.

В една центрофуга съм се бухнала след пътуването и не мога да се организирам. Много го мразя това, ама за сега само запис.

# 32
  • Мнения: 634
хайде да открия новата седмица! Wink

Гого май и тази седмица ще си остане вкъщи или поне докато не се се появили повече от 5 деца в групата. Simple Smile

Марго, стискам палци за работата! Praynig

Гого също харесва Франклин, но сега е на вълна Колите и Бен 10..тази нощ дори спа с един часовник на Бен 10, който цяла нощ ми подрънкваше...

Слънчева и успешна седмица! Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 5 795
Привет!
Открихме сезона, след 2 седмици ваканция.  Crazy Не е ревал много, баща му го води.
Регистрирах се във Фейсбук и не ми остава реме за форума  Blush , има ли някоя от вас там да ви търся?

# 34
  • София
  • Мнения: 12 562
Добро утро!

Аз заведох Кало на градина. Захващаме трета седмица без прекъсване - пу пу да не ме чуе онзи, дет си няма работа.
Аз продължавам да работя от вкъщи.  Grinning

# 35
  • Мнения: 1 614
Добро утро и от мен.
Нещо се размотавам още, а съм планувала доста работа да свърша в къщи. Тони е на градина и е време да се организирам и аз.

Елфче аз имам регистрация във фейсбук, но почти не го отварям. Просто нямам толкова време за компютъра. 

# 36
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз пък не заведох Ина на градина Crazy Болна е, аман! От петък е с разстройство, а и кашлицата й се засили. Сега какви врътки точно ще правя и кой ще я гледа акъл не ми стига. Баба ми е в болница, майка ми от утре си е на работа, сестра ми вече не може да отсъства, а аз ако излипсвам още една седмица може и да ми покажат вратата Tired Понеделник,а? Grinning
Елфче, аз съм във фейсбук, забавно ми е като имам време, ако искаш ме намери - Tsveta Madjirova

# 37
  • София
  • Мнения: 12 562
Аз имам регистрация във Фейсбук, ама толкова ме дразни това нещо, че не влизам.

# 38
  • Мнения: 4 970
Аз имам регистрация във Фейсбук, ама толкова ме дразни това нещо, че не влизам.
И аз така CrazyНе е моята комуникация, определено... Stop

# 39
  • София
  • Мнения: 5 795
И аз гледах като теле в железница, ама почнах да се ориентирам. Благодрение на него открих стари съученици, които по никакъв начин нямаше да намеря - на другите места все са с никове хората, а там са с реално име. Та това ми хареса. Бубче, ще те намеря. Ина да се оправя бързо!  Praynig Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 12 562
И аз гледах като теле в железница, ама почнах да се ориентирам. Благодрение на него открих стари съученици, които по никакъв начин нямаше да намеря - на другите места все са с никове хората, а там са с реално име. Та това ми хареса. Бубче, ще те намеря. Ина да се оправя бързо!  Praynig Hug

В Атол.бг също са с реални имена  Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 5 795
това съществува ли още? не съм регистрирана там  Crazy

# 42
  • София
  • Мнения: 12 562
това съществува ли още? не съм регистрирана там  Crazy

Да, съществува.

# 43
  • София
  • Мнения: 751
Добра нова седмица  Laughing

Айде по-малко болни

Милена - голям фен съм на Марти  Grinning, страшни сентенции прави  Joy

Елфче аз имам регистрация във фейсбук ( Krassimira Masheva), честно казано не го ползвам - не разбирам какво толкова всички му харесват, може би ако се ровех по-дълго време щях да разбера, но никога ни ми остава достатъчно точно за него  Simple Smile . Ще се радвам да ме намериш ... Wink

Вече се замислих за коледните подаръци- най-вече са ми трудни племенничките тийнеджерки....моля някакви идеи за девойки в тази хубава възраст...

# 44
  • София
  • Мнения: 3 614
И Миши откри сезона след почти 3 седмично прекъсване Laughing Сутринта е плакал "Не повече от обикновено"-както каза баща му, а сега е спокоен дори и като казвам ,че утре е пак на градина newsm78 Пу-пу пък дано е почнал да го приема вече Praynig
Фейсбука и мен нещо не ми пасва,но и аз не съм го разглеждала подробно.Тук си ми харесва повече Laughing Мъж ми сега се е запалил по някаква ферма там,май сега това е на мода.

Общи условия

Активация на акаунт