Модни и луксозни нещата, по които въздишаме...

  • 23 967
  • 340
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 451
Да, и двата сайта.

# 271
  • Мнения: 451
Абе, аз за Nordstrom цяла тема направих, и вие пак неразбрали. Mr. Green
Направо, ако планирате подобни покупки, питайте първо в темата, аз ще гледам да помагам със сайтове Mr. Green

# 272
  • Мнения: 364
Абе, аз за Nordstrom цяла тема направих, и вие пак неразбрали. Mr. Green
Направо, ако планирате подобни покупки, питайте първо в темата, аз ще гледам да помагам със сайтове Mr. Green

Миражче  Hug
Моят мъж няма да е много доволен от твоите сайтове, но здраве да е. Ще го преживее  Laughing

# 273
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Абе, аз за Nordstrom цяла тема направих, и вие пак неразбрали. Mr. Green
Направо, ако планирате подобни покупки, питайте първо в темата, аз ще гледам да помагам със сайтове Mr. Green

Миражче  Hug
Моят мъж няма да е много доволен от твоите сайтове, но здраве да е. Ще го преживее  Laughing
Миражче, и от мен  Hug Flutter Party. И мойто мъж ще е на нокти Simple Smile

За БГ доставка до 150$ на физ.лице не се обмитява. Така хем печелим безплатен шипинг, понеже е над 100$, хем не ни мотаят до митницата. Жалко обаче, че сме ограничени от сумата Simple Smile Ще трябва да чакаме наистина големи намаления за нещо стойностно като чанта, например

# 274
  • Мнения: 451
А, много от марките могат да се намерят и в европейски сайтове, нали техните пратки не ви ги обмитяват, май.
Виж, в американските сайтове намаленията наистина са по-чести и по-големи.

# 275
  • Мнения: 1 894
150 euro  Wink ако е пратено от фирма на краен клиент и 50 евро, ако е от физ на физ лице.
фрейт форуардинг компаниите могат и да се навият да пишат проформа за мостри.

# 276
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 954
Не се обмитяват ако са от територията на общността и са със статут на свободно движение в общността.(Европейска общност).

Ако пратката е от трета страна(извън общността), за да не се плаща мито и ддс, собственната стойност на пратката трябва да е до 150 ЕУР и поне едно от лицата по сделката да е физическо лице( или изпращача, или получателя). Регламент на ЕО 274/2008.  Всичко това при условие, че не са регулярни пратки.

Ако изпращача е от Канада или САЩ, забрави да се навият за проформа или мостри. Ако ги гепнат за това, ще им спрат бизнеса.

# 277
  • Варна
  • Мнения: 1 744
О, Беки, това беше хубава поправка от твоя страна Simple Smile И полезна.

А Титина е абсолютно изчерпателна с този регламент Simple Smile  Hug

# 278
  • Мнения: 1 894
да, тук говорим за извън EU
accessUSA са го правили преди време това с проформите, но не съм ги ползвала от год и половина
има и БГ опция с реклами из форума

# 279
  • Мнения: 1 175
Това няма да го коментирам, само ще въздъхна (дълбоко):



Ако беше и БМВ  Crazy (не че този ще го откажа)

# 280
# 281
  • Мнения: 1 568
Харесват ми чанти,кожени якета,мога да ги купувам всеки ден и няма да им се наситя Peace

# 282
  • Мнения: 803
Много ми хасера ето това. Mr. Green

# 283
  • София
  • Мнения: 1 482
А аз въздишам по този Ролекс  Heart Eyes

# 284
  • Мнения: 364
Да пусна и аз една актуална въздишка... Но много ще има да си въздишам по нея! 18 карата червено злато с 705 брилянта в канелен отенък Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт