Внимание! ПАРАЦЕТАМОЛ - опасно за живота

  • 57 099
  • 246
  •   1
Отговори
# 195
# 196
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 867


О! Боже! Мой!  Shocked Shocked Shocked
Пише го в интернет форум! Не може да не е вярно!
smile3544

# 197
  • Мнения: 1


О! Боже! Мой!  Shocked Shocked Shocked
Пише го в интернет форум! Не може да не е вярно!
smile3544


Dummkopf! Simple Smile

# 198
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 867
Сигурно ли сте, че това искахте да ми кажете? Grinning

# 199
# 200
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 867
Пу за теб, защото е време за лягане Wink

# 201
  • пак там
  • Мнения: 2 885
И в крайна сметка какво стана? ПиВнах си една малка водка и сега съм в тежък размисъл: да си вземам ли парацетамола с кафето или направо да ходя да бера беладоната?

# 202
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аз пък съм чувала, че един човек умрял от цироза, която си докарал от прекомерна употреба на сок от моркови.

Внимание! МОРКОВ - опасно за живота.
Стига бе!  Shocked Всеки ден давам на децата прясно изцеден сок от моркови! Не ме стряскайте така, моля ви!

# 203
  • Мнения: 2 196
Тя и Имелада пи на втора страница два парацетамола и я отнемА. Пълна мистерия!
Дано да не го е изпила със сок от моркови.

# 204
  • Мнения: 1 749
Тя и Имелада пи на втора страница два парацетамола и я отнемА. Пълна мистерия!
Дано да не го е изпила със сок от моркови.
Най-лошото е да е смесила парацетамола с водка и сок от моркови.Нищо де,ако доживее до сутринта ще ги пийне с едно кафе.

# 205
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
В Англия, самоубийците използват предимно парацетамол, защото смъртта е сигурна Simple Smile Защо ли? Има инфо е нета, четете и мислете. Айде, да си вървя в татарстан Simple Smile

хееее,тук е ужасно място. Как издържате?


ГлЮпости! Язе пък съм пила парацетамол и алкохол на това отгоре. Пък и с антибиотик даже. Да се чудиш как още съм жива, а? Я не паникьосвай хората така, знаеш ли колко майки в момента свалят температурата на децата си с това?! Нещо по-добро предложи ли, та се пънеш да отричаш?!

# 206
  • Мнения: 1 749
В Англия, самоубийците използват предимно парацетамол, защото смъртта е сигурна Simple Smile Защо ли? Има инфо е нета, четете и мислете. Айде, да си вървя в татарстан Simple Smile

хееее,тук е ужасно място. Как издържате?


ГлЮпости! Язе пък съм пила парацетамол и алкохол на това отгоре. Пък и с антибиотик даже. Да се чудиш как още съм жива, а? Я не паникьосвай хората така, знаеш ли колко майки в момента свалят температурата на децата си с това?! Нещо по-добро предложи ли, та се пънеш да отричаш?!
И аз съм пила,пък!Ся ще си ги мерим ли?А на бас,че моя парацетамол е по-голям от твоя!

# 207
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Парацетамолът уврежда черния дроб и бъбреците при : предозиране, ако пациентът по време на приема употребява твърд алкохол /мин. 90гр./, ако пациентът употребява ..КАФЕ, докато приема парацетамол или парацетамоло-съдържащо лекарство. Такива са :Ефералган, Максгрип, Фервекс, Панадол....... и още многоо други.
Ти наясно ли си колко лекарства има, които съдържат и парацетамол, и кофеин? Аз системно пия такива. Ако пия чист парацетамол го комбинирам с кафе за по-бърз резултат. И това е от много години. Не е за вярване, че още не съм умряла от цироза, левкемия или онази страшната анемия как се наричаше... ooooh!

# 208
  • Мнения: 1 959
Ох, нИдей..в Англия само с парацетамол ни лекуват..

А англичаните се самоубиват с парацетамол, защото са джентълмени.
Така не оставят грозни гледки след себе си.

# 209
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
.За температури под 38 градуса гледам да не давам нищо поне първата вечер,едно защото тази температура убива вируса, друго за да не се пият лекарства излишно.

Вирусите и бактериите умират при 40 градуса температура, така че и да се чака и да не се чака един ден  резултата е все същият.
Хапчето убива болестта - освен ако нямаш намерение да експериментираш следващият път до 40+

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт