ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan Yillar) - тема 15

  • 27 359
  • 740
  •   1
Отговори
# 570
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Нищо ....ние на гръб нема да го носиме....за тва има автомобили... travel

е за кво мааме мекици като улави бре,   food002  cook cook и на гръб че го носим  Hands Clap Hands Clap moresmile
Еееее,...ПУКЕ....що бе...??? newsm78...Аз мислим че че си тръгне по желание.... Mr. Green
Кат ни види СВЕ кви сме ...УБАВИЦИ ГИЦИ....  hahaha hahaha Joy Joy

# 571
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Айде лека от мене....!!! Отивам да прибирам прилепите....че ги бех пуснала на паша.... hahaha hahaha hahaha
И да сънувате Саруханя.... Joy Joy Joy
ауууууууууууууууууууууууууууу  smile3511 прибирай ги джанъм че мЪй страф от фърчащи мишки smile3518 Weary smile3506 smile3516

# 572
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Айде лека от мене....!!! Отивам да прибирам прилепите....че ги бех пуснала на паша.... hahaha hahaha hahaha
И да сънувате Саруханя.... Joy Joy Joy
ауууууууууууууууууууууууууууу  smile3511 прибирай ги джанъм че мЪй страф от фърчащи мишки smile3518 Weary smile3506 smile3516
  hahaha hahaha hahaha...Че остане само последния....он нали е у Чили....она го рани с пържоли...че па той и хищен на всичко отгоре.... hahaha hahaha hahaha

# 573
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Нищо ....ние на гръб нема да го носиме....за тва има автомобили... travel

е за кво мааме мекици като улави бре,   food002  cook cook и на гръб че го носим  Hands Clap Hands Clap moresmile
Еееее,...ПУКЕ....що бе...??? newsm78...Аз мислим че че си тръгне по желание.... Mr. Green
Кат ни види СВЕ кви сме ...УБАВИЦИ ГИЦИ....  hahaha hahaha Joy Joy
уф newsm78 newsm78 newsm78 то и аз мислим тъй newsm78, че даже и че сам че тръгне само кат му се обадим smile3521 нали затуй ровим кат побъркана дома да търсим пустата визитка  smile3511

# 574
  • Мнения: 0
Айде лека от мене....!!! Отивам да прибирам прилепите....че ги бех пуснала на паша.... hahaha hahaha hahaha
И да сънувате Саруханя.... Joy Joy Joy
ауууууууууууууууууууууууууууу  smile3511 прибирай ги джанъм че мЪй страф от фърчащи мишки smile3518 Weary smile3506 smile3516

  Лека, мила  Hug...прибери си прилепчетата на топло, пак ша затрябват  hahaha Joy Joy

# 575
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Айде лека от мене....!!! Отивам да прибирам прилепите....че ги бех пуснала на паша.... hahaha hahaha hahaha
И да сънувате Саруханя.... Joy Joy Joy
ауууууууууууууууууууууууууууу  smile3511 прибирай ги джанъм че мЪй страф от фърчащи мишки smile3518 Weary smile3506 smile3516
  hahaha hahaha hahaha...Че остане само последния....он нали е у Чили....она го рани с пържоли...че па той и хищен на всичко отгоре.... hahaha hahaha hahaha

адиииииииии, бегай да си прибираш домашните любимци, че ша земиш да са разболиш от нИдоспиване и требе дофтор Есмер и дофтор Али пак да ти пращам smile3503

# 576
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Да...да ...нема ВЕЧЕ....я че съм примерна....на некоя ако и требват...че и ги пратим... hahaha hahaha hahaha hahaha

# 577
  • Мнения: 0
аха , не е  smile3513 като го гледам в йени баштана и твоите 15 кг е сложил, че и отгоре е понатрупал  newsm78 newsm78

 Бризче, са виж к'во предлагам....дай една снимка в работния стил/гащеризон......па да си го разгледаме по-подробно bowuu те тази в началото много ме "обостри", нея нека не я броим  Naughty Mr. Green Mr. Green

# 578
  • Варна
  • Мнения: 2 973
аха , не е  smile3513 като го гледам в йени баштана и твоите 15 кг е сложил, че и отгоре е понатрупал  newsm78 newsm78

 Бризче, са виж к'во предлагам....дай една снимка в работния стил/гащеризон......па да си го разгледаме по-подробно bowuu те тази в началото много ме "обостри", нея нека не я броим  Naughty Mr. Green Mr. Green

еееееееее  newsm78 сега требе да одим да го зяпаме за да напраим снимкя newsm78, айде утре снимката #Crazy

# 579
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Само да уточня- обсъждането на "Йени баштан"- а  или "Врабче"- то трябва да става в другата тема за да не СПАМим тази. Тук е мястото на Кайболана!   love001

# 580
  • Мнения: 0
о нееееееееееееееее аз се разочаровах и няма да мога да заспя тази нощ бе бризче. Аз с мойте 50 кг. за къде съм тогава? #Cussing out

# 581
  • Мнения: 0
аха , не е  smile3513 като го гледам в йени баштана и твоите 15 кг е сложил, че и отгоре е понатрупал  newsm78 newsm78

 Бризче, са виж к'во предлагам....дай една снимка в работния стил/гащеризон......па да си го разгледаме по-подробно bowuu те тази в началото много ме "обостри", нея нека не я броим  Naughty Mr. Green Mr. Green

еееееееее  newsm78 сега требе да одим да го зяпаме за да напраим снимкя newsm78, айде утре снимката #Crazy

 Добре, мила....то ни е спешно....тъй де...нито той, нито снимката ша избягат  bowuu Mr. Green

# 582
  • Варна
  • Мнения: 2 973
о нееееееееееееееее аз се разочаровах и няма да мога да заспя тази нощ бе бризче. Аз с мойте 50 кг. за къде съм тогава? #Cussing out

е ти диетата не спазваш ли, джанъм, беним? smile3521 па и не му се кахъри толкоз- тебе он че те носи с едната ръка  newsm10, тамам другата ше е свободна да галка някоя друга от нас smile3508

# 583
  • Мнения: 0
о нееееееееееееееее аз се разочаровах и няма да мога да заспя тази нощ бе бризче. Аз с мойте 50 кг. за къде съм тогава? #Cussing out

 Тони 2...ма не може така, такъв дребен калибър.....вземай мерки, плиииз, нема да се излагаме там  Naughty  Мекици, пици, пайчета, тортички...дет' вика Зизу - нек'ви неща...и бързо се вкарвай у Саруханоугодна форма  bowuu bowuu bowuu

# 584
  • Мнения: 0
 Милички, аз се уморих днес да тичам от тема в тема...та ще ви кажа Лека, мека и Есмерска  Hug

Общи условия

Активация на акаунт