Направих си перманентен грим на веждите - Тема 2

  • 164 623
  • 764
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 655
Изчетох темата и повечето пишете и препоръчвате Еми. Може ли да ми кажете нещо за Денис, похвалиха ми го перманентен грим. Искам да си правя перманентен грим на усти.  Повечето пишете за вежди Whistling, а за устни почти нищо не се казва.

# 211
  • София
  • Мнения: 1 597
За Денис съм чувала много добри отзиви, но не мога да дам инфо от първа ръка.
А за грим на устни съм виждала само покъртително грозни снимки и затова не смея да си направя. Истината е, че и за веждите представите ми бяха като за нещо ужасно изкуствено, с неестествена форма и като изрисувано с маркер на кожата, но се оказа, че всъщност изобщо не е така. Има и такива случаи, де, но те са май по-скоро изключение, но тъй като само на лошо направените такива им личи, че са перманентни затова е и тази представа на хората. Добре, че беше тази тема за да видя на някои момичета как изглеждат кадърно направени вежди. Аз вече 4 месеца, че и повече май станаха съм с перманентния грим и никой не е и заподозрял, че имам правено нещо по веждите ми. Само получавам комплименти за това колко перфектно са оформени  Laughing Разбира се, за естествения вид помага и това, че имам все пак някакви косъмчета отгоре, макар и редички и пигментът отдолу просто създава илюзията, че веждите са плътни и гъсти

# 212
  • Мнения: 1 655
Addri мерси за споделеното Hug. Аз имам инфо само за правени вежди от Денис, но не и устни и за това се надявах тук да получа. Имам запазен час за другата седмица и трябва до тогава да реша какво правя Peace. Честно да си призная ме е страх да не стана с някои грозни устни и с ярък контур и да не се харесам Whistling

# 213
  • София
  • Мнения: 1 597
Ами всъщност най-голямата тънкост е именно изборът на подходящ цвят. Когато се довериш на кадърен професионалист не би трябвало да има издънки.
Каквото и да решиш пиши после за резултати. А и някоя снимчица ако пуснеш още по-добре

# 214
  • София
  • Мнения: 3 890
Повечето пишете за вежди Whistling, а за устни почти нищо не се казва.

ми така е, все пак темата е озаглавена "перманентен грим на веждите" Grinning

за Денис съм чувала противоречиви мнения.

# 215
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Addri мерси за споделеното Hug. Аз имам инфо само за правени вежди от Денис, но не и устни и за това се надявах тук да получа. Имам запазен час за другата седмица и трябва до тогава да реша какво правя Peace. Честно да си призная ме е страх да не стана с някои грозни устни и с ярък контур и да не се харесам Whistling


Ти при кого ще си правиш устните. И аз искам да правя устни, но още не съм решилал със сигурност и при кого.
Някой чувал ли е за Дани - прави перманентен грим по домовете  Thinking ?!!

# 216
  • Враца
  • Мнения: 2 428
а сред вас има ли някоя, която си е направила перманентен грим, но без да е била без вежди преди това и без да си е рисувала веждите, тоест се е доверила направо на татуиста?
моят случай е точно такъв и понеже нямам представа каква форма би ми отивала, незнам дали ще ми нацелят такава подходяща...
затове се колебая, и колебая... ooooh!

# 217
  • Мнения: 1 885
а сред вас има ли някоя, която си е направила перманентен грим, но без да е била без вежди преди това и без да си е рисувала веждите, тоест се е доверила направо на татуиста?
моят случай е точно такъв и понеже нямам представа каква форма би ми отивала, незнам дали ще ми нацелят такава подходяща...
затове се колебая, и колебая... ooooh!

защо си мислиш, че всички са били без вежди и са си ги рисували?
Никой не ти бръсне веждите.. отиваш там и започвате да рисувате формата с молив докато нацелите тази която ви харесва
Най-много да ти поофирми косъмчетата.. д амахне излишните, но няма да останеш без вежди споко  Wink

# 218
  • София
  • Мнения: 1 597
Аз също си имам вежди, но заради некадърно скубане на младини бяха малко редки и прозираха на места и формата им не беше от най-красивите. Като отидох при Еми тя ме огледа хубаво и спрямо формата на лицето ми и това, което аз й казах, че искам ми нарисува с молив (моливът е много тъмен и в началото е малко стряскащо, но самият перманентен грим няма ниииищо общо). Коригира нарисуваното няколкко пъти докато го одобря напълно. Не се е налагало изобщо да ми скубе наличните косми по веждите защото това, което направихме беше само уплътняване и подобряване на формата, а не коренна промяна

# 219
  • София
  • Мнения: 93
можете ли да ми кажете Еми колко взима за скубане на вежди само,на мене перманентен грим не ми трябва,формата не могат да ми направят другите козметички и не се харесвам хич.А веждите ми растат бързо и бързо се разваля формата им.

# 220
  • София
  • Мнения: 1 597
Ще ти пусна телефонът й на ЛС за да я питаш защото не знам за скубане колко взима, но много добре преценява формата на веждите според пропорциите на лицето. Мисля, че ще останеш доволна

# 221
  • София
  • Мнения: 1 597
Аз най-сетне се наканих да пусна и няколко снимки след ретуша, че ме смъмриха, че още се скатавам  Laughing




Сенките под очите се правете, че не ги виждате. Бебокът напоследък се изявява като нощна птица  Laughing

# 222
  • Мнения: 1 655
 Addri , браво супер са Hug
Аз за сега се отказах от перманентен грим на устните Peace

# 223
  • Марс
  • Мнения: 439
Addri, и аз съм страшно очарована, виждала съм страшно набиващи се на очи вежди, но твоите са все едно "истински" много нежно са направени и цвета им е страхотен, май ще се замисля и аз с моите три косъма  newsm78 Все пак не съм се отказала още от очна линия, Еми дали прави и някакви отзиви от вече направили се Rolling Eyes

# 224
  • София
  • Мнения: 93
Адри да много естествени си седят,трудно дори от близо може да заподозреш че са перманентни.Не знам какви са ти били веждите преди,но сега ти изглеждат плътнички и завършени.Много добра тая Еми бре Simple Smile Веждите и косата са рамката на лицето,така че според мене тия които се колебаят тука дали да си направят или не,ако имат проблем е редно да го направят,ако имат възможност.От гледане на снимки чак и на мен ми се прииска,ама нямам нужда,веждите са ми доста плътни и няма място за перманентен грим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт