Как да сваля филм безплатно?

  • 44 502
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 701
С моето поведение, най-много шамарче да отнеса.

# 61
  • Мнения: 1
Не не няма проблеми със същата програма съм.  Wink

# 62
  • Мнения: 152
С моето поведение, най-много шамарче да отнеса.
Аз съм за любовта... (без еднополовата.., въпреки, че и там допускам изключения)

# 63
  • Мнения: 1
ами те се запаметяват в самата програма за теглене BitCommet и когато искам да отворя файл когато съм пуснала филма,не ми излизат... smile3511
Не се шашкай, стъпка по стъпка и веднъж като го направиш, после ще ти е много лесно.
1 .Избери си филм и виж дали има субс
2. Иди на линка със субтитрите, десен бутон, свали с биткомет. Отваря ти прозорец и те пита в коя папка искаш да ги свалиш. Обикновено е в същата, в която са и предишните сваляния. Не ти пиша имена, щото всеки си ги кръщава както иска. Важното е да знаеш името на папката. Кликаш на "свали сега". Почти моментално са свалени. Влизаш в биткомет-а. Маркираш титрите, десен бутон, "отвори папка". Излизат като архивче. Разархивирашсъс същото име.
3. Сваляш филма. След свалянето - рестарт.
4. Влизаш отново в биткомет-а. Маркираш филма, десен бутон, "отвори папка".
5. Праща те в папката, където е свален, десен бутон " възпроизведи с..." или два пъти с ляв.
6. Филма започва. Ако ти излезе автоматична проверка за субс, изчакай я - 1-2 сек е най-много и я затвори. Десен бутон на екрана - излизат ти опциите. Избираш "зареди субтитри". Отваря ти се прозорец и почваш да си търсиш папката с титрите. Отваряш я, маркираш файла, който ти трябва  и натискаш отвори.

Има и по-кратки начини, но пробвай с този. Успех.
 

  bouquet

# 64
  • Мнения: 1
 newsm44 newsm44 newsm44
Направих субтитрите на-найрая,но сега пък друг проблем-няма звук на филма... smile3514...как хем да има субтитри...хем да има звук... Mr. Green

# 65
  • Мнения: 1 749
Пробвай да си увеличиш звука от самия плейър.

# 66
  • Мнения: 1
Пробвай да си увеличиш звука от самия плейър.

Ммм...не не...пробвах всичко...дали слушалките са включени, дали са усилени,от плеъра също,но не става.... Tired

# 67
  • До морето
  • Мнения: 7 169
Здравейте, искам и аз да попитам нещо. Чувала съм за мои приятели да казват "......... ех, веднъж да го изтегля този филм и ще го сийдвам поне 6 месеца, да могат и другите да теглят....."Та въпросът ми е възможно ли е това и как става, защото аз и да искам не мога да сийдвам повече от 12 часа.Нещо в настройките си ли трябва да оправя? newsm78 Сигурно въпросът ми е елементараен, ама... Confused Embarassed

Свалям с FlashGet

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 22:00 от idealno_loshata

# 68
  • Мнения: 901
Ето каква хубава и полезна тема се получи благодарение на Фрог, която в началото беше набедена за извънземна.

Явно всички имаме какво още да понаучим за доброто и ефективно пиратстване.

И аз не знам отговора на предния въпрос и живо ме интересува всъщност.

# 69
  • Мнения: 133
отдавна не мога да свалям все ми бъгва Cry

# 70
  • Мнения: 511
idealno_loshata аз свалям с Биткомет.Когато си включа компа отварям програмата и кликам по отделно на всеки файл и задавам старт.Тогава почва сийда.
за това ли става въпрос или не съм разбрала?

# 71
  • До морето
  • Мнения: 7 169
Ами да и аз натискам старт и започва да сийдва.В колонката до тази с процентите пише изминали/остават и там се отброяват 12 часа, след като изтекат сийдването приключва автоматично и филма изчезва от списъка, остава си само в папката в която съм го записала.Незнам дали го обясних правилно ConfusedТа въпросът ми е възможно ли е да сийдвам повече от 12 часа и как става newsm78

# 72
  • Мнения: 1
вече съм хакер и половина...тегля филми като луда

# 73
  • Мнения: 1
а може ли да ми кажете къде има субтитри към филма "Аватар"....в арената го има,но без субтитри.... Mr. Green

# 74
  • Мнения: 4 678
а може ли да ми кажете къде има субтитри към филма "Аватар"....в арената го има,но без субтитри.... Mr. Green
...виж тук
http://nanoset.net/torrent/15/1/120240/Avatar.2009-trailer.720p.

Общи условия

Активация на акаунт