Отговори
# 90
  • Мнения: 243
Гея, имаш предвид на Babies ли? Защото при мен си е една дума на един ред...  newsm78
При мен пък ВА е отделно ...... всичко е въпрос на големина на съответния монитор.

# 91
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 925
Рися, да
Хм, може да е от моя монитор тогава newsm78

# 92
  • Мнения: 143
Диде миличка, незнам точно какво да те посъветвам, но при нас заспиването стана по-поносимо след като свикна да си гушка една плюшена играчка. Сега толкова е привързана към нея,че вчера я перях и на нея й се доспа и такъв рев удари докато не й дадох...хвана я обърна се и заспа на минутата..незнам обаче Зари дали може да свикне вече...при Рали след като спряхме кърменето започна да си смуче палеца и вече не иска да спи при нас, а на мен ми се иска често

# 93
  • Мнения: 1
МНОГО МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗЯ СЪВЕТИТЕ И РАЗБИРАНЕТО! ЗНАЕХ СИ, ЧЕ НАМЕРЯ РЕШЕНИЕ С ВАША ПОМОЩ! СТРАХОТНИ СТЕ!   bouquet   bouquet   bouquet

Така ще направя- след Нова година ще спи с тати! Той я обожава и ще е много щастлив! Само ще ми жално за него, цяла нощ да я приспива и сутрин да отива на работа!

А за гинеколожката - наистина прозвува много гадно, но според мен тя иска да предотврати евентуални бъдещи проблеми и "да си върже гащите"! Тя ни е семейна приятелка и затова вчера ни бяха на гости! Мисля, че няма да направи нещо, което ще ми навреди. Наясно е с двата ми спонтанни аборта, с бремеността и раждането на Зари и с конизацията и иска да ми покаже какво може да стане. След прегледа в петък ще си поговорим по-сериозно!

Наде, страшни са подаръците! Много са хубави! Искам и аз......  Hug

Честити зъбчета на Яна и Деничка!Да са здрави и бели!

ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ПОРАСНАЛИТЕ ДЕЧИЦА!

Ехе, Валето какъв е хубавец и плувец!  Heart Eyes

Васи, не иска биба откакто се е родила, а сега ги използва за играчки! Тя и от шише не пие, иска само биба от естествен материал  breastfeeding

Маринче, ще пробвам и с играчка, но се съмнявам! Благодаря ти!  Hug

# 94
  • София
  • Мнения: 216
А, Тони, мерси за обяснението за магазина в Плевен, нещо много забравям напоследък, ще обясня на мъжа ми, той е наясно с града и ще се сети къде е, още веднъж благодаря  Hug  bouquet

# 95
  • Мнения: 40
Много сте бързи пак  #Crazy
не съм прочела старата тема още  Crazy
Цвети, Честит Рожден Ден   bouquet Бъди здрава, щестлива и много, много обичана!
Иве Стани е станал голям чаровник - пу,пу....
Мярнах и селския рапър  Joy и ми се прииска да го нахапя и намачкам  Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 243
Диде, имаш и моята подкрепа  Hug Както са казали момичетата, важно е Зари да се приспива от друг, за да започне да не те търси така често и ти да си почиваш повече.
Наскоро срещнах тема, която може да е от полза и за мен за отбиването, защото и аз съм в подобна ситуация. Има интересни идеи. Ето я: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=454221.0

# 97
  • Мнения: 242
Различното виждане на BABIES явно е от мониторите.На моя думата си е цяла..
Гея,мислиш ли,че кака ще остави работата осрана Laughing Ама го правя както аз го виждам...

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
и при мен Babies е ОК

# 99
  • Мнения: 46
Вержи,тази думичка осрана много я използваш напоследък,ама с 2 броя памперс-пълнители,нормално  Wink
И ако на това викаш осрано,продължавай в същия дух,все по-хубава става 1 страничка newsm10

Мерси за комплиментите за Валето,но напоследък ми е кефче да го фоткам и няма с кой друг да си споделя красавеца и за това ви затрупвам със снимки(но по 1,2 на ден ,но всеки ден  Crazy),за което ша ма извинявате  Rolling Eyes

Яхнах Бенджи newsm79,отивам да се баня и ако има детски ще изпием по една  beer с мъжлето ,дано останат и за мляко на малкия  hahaha

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Раде,ама с това показваве на зета ще го накачори някоя друга мома и какво ще прави Танчето тогава? Mr. Green
Много ви е сладък наистина

# 101
  • Мнения: 46
Ели,аз го паза,споко  Naughty

Направих си сметката без кръчмаря,няма детски,но взехме мляко на чадото,а бирата ще е дом.ракия с трушия Laughing Laughing

# 102
  • Мнения: 14
Момичета, вие коментирахте, ама аз нали съм една ш...а, и не разбрах дали могат ли да се дават на децата овесени ядки, защото вече се чудя какво да приготвям за закуска.... ?newsm78 А пък ако ми кажете и някоя рецептичка с тях...   Hug

# 103
  • Мнения: 1 134
Ч.Р.Д , Цвети! Бъди много здрава, щастлива и все такъв сладур!  bouquet

Бързам да пиша, че си мина деня, после ще ви прочета и ще се включа пак. Hug

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичета, вие коментирахте, ама аз нали съм една ш...а, и не разбрах дали могат ли да се дават на децата овесени ядки, защото вече се чудя какво да приготвям за закуска.... ?newsm78 А пък ако ми кажете и някоя рецептичка с тях...   Hug

аз давам и много ги харесва

Общи условия

Активация на акаунт