Често ли се сърдят съпрузите и за какво?

  • 3 837
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 241
Ми не се сърди и аз не се сърдя. (еле пък за храна  Joy)
Не сме с такъв характер и двамата.

Аз по някой път съм малко крива признавам си, но като си кажа какво ми е, нещата се оправят.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 735
В последно време спорим единствено относно възпитанието на детето и понякога имаме различни подходи,че и тя е едно чудо,но не се сърдим много-няколко минути и се разбираме или единия отстъпва.

# 32
  • Мнения: 46 675
Точно сърдит още не съм го виждала, но лесно се пали и си мрънка, ако това се брои за сърдит - основното е, ако някой му се пречка докато прави нещо, другият ни голям "проблем" са кучетата  Embarassed много ме е страх и не може да ми угоди, защото един път казвам ходи по-бързо, другия по-бавно, минавай на тоя тротоар, не, не, връщай се, висим пред входа сума ти време, ако са извели някое, ох, в общи линии излизането и прибирането ни е направо за комедиен сериал  hahaha ооо, забравих, сърди се като го събудя, че хърка, но ... няма начин Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 1
че както хората казват къща без комин и пушек няма.То при всички е така.всички сме хора и всички се сърдим ,макар някои да не си го показват.но колкото до нас аз повече се сърдя ама за по кратко а той се сърди рядко ,ама пък разсирдилисе доста го държи.

# 34
  • Мнения: 573
Е, на тебе как сърце ти даде да изядеш цялата салата? И то млечна? Да беше му оставила поне една лъжица... smile3521



 newsm62 В момента съм като прахосмукачка и не признавам никой,да беше си я изял като му  я предлагах вечерта Close

# 35
  • София
  • Мнения: 121
В къщи аз съм тази която се сърди него много трудно нещо може да го накара да се сърди, може би споровете около децата.

# 36
  • Мнения: 1 155
Не много често, но пък все по-често е в някво тъпо настроение, което преди много ме дразнеше, сега вече не му обръщам толкото внимание...сигурно с повечето натрупани години брак става така. Thinking

# 37
  • Мнения: 7 947
Често, за глупости - както той, така и аз, просто темперамент  Wink

# 38
  • Мнения: 1 175
За повече от 3 години заедно още не съм го виждала наистина сърдит (поне не сърдит на мен, де). Отначало имаше моменти когато изглеждаше кисел, но впоследствие ми обясни че когато нещо го боли, млъква и започва да се цупи сам на себе си. Аз пък се вкисвам защото още не мога да му свикна с израженията на лицето - културни разлики някакви - и все си въобразявам че ме гледа пренебрежително или арогантно, когато всъщност физиономията му просто изглежда така когато се разгорещи в някоя дискусия... Той все ме успокоява, че не ме гледал накриво, но на мен вътрешно все още ми става кофти, следователно той се сърди че е недоразбран, и така... абе глупости общо взето  Crazy Поне ни минава бързо.

# 39
  • Мнения: 381
мъжът ми по-скоро му се случва да се ядоса,а не да се сърди и най-често когато неможем да стигнем до кунсенсус по доста дребни въпроси.Например когато си е наумил да купи нещо което в момента ни е излишно и парите може да ни послужат за нещо съществено.Или когато прави планове как да размести мебелите в  цялата стая(а на детето му трябва повече простраство) само и само да си сложи фотьоил за компа,макар че прекарва на него едва  2 часа на ден.И когато спра дори и да го слушам кое къде искал да сложи,той демонстративно зарязва всички идеи и се сърди,но за кратко. Peace

# 40
  • Мнения: 96
Аз съм тази, която яхва метлата и после се сърди.Той не може да се сърди на друг освен на себе си особено ,когато е безсилен пред нещо.Ето ,например колата не ще да пали и акъла му е все там ,псува мърмори си нещо ,все гледа през прозореца в нея и мен започват да ме хващат бесните.Ядосвам се когато, за да свърша малко работа го помоля да гледа малката(1г11м) ,обаче той така я гледа ,че тя от скука обръща апартамента нагоре с главата и непрекъснато чувам "стииииииига бе татиииии"вместо да я занимае с нещо.

# 41
  • Мнения: 4 785
Абе не е съпруг, ама аз да си кажа...

Сърди се истински само, когато трябва да отида някъде за 2-3 дена с приятелки сама, БЕЗ него  ooooh! Става световна война  Wink

Иначе другото не го броя за сърдене - това, че сме се сдърпали и сме се цупили 5-10 мин. не е за отбелязване. А и се  сдобряваме толкова сладко, че чак понякога ми се иска да се скараме, че да се сдобряваме после  Mr. Green

Даже като продължи сърденето повече, той обикновено поглежда миловидно и изтърсва "Ама оу, кучко....". Не мога да ви предам интонацията, ама се заклевам, че все едно ми се обяснява в любов с тая реплика. За други хора е неприемливо и това си е между нас, бяхме се събрали с приятели веднъж и той изтърси "Ама, кучко я ми дай телефона". Ей едно момиче като скочи - Та ти как може да й говориш така, ти па как го търпиш!?  #Cussing out - направо го навря там дето слънце не огрява  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 817
В последно време спорим единствено относно възпитанието на детето и понякога имаме различни подходи,че и тя е едно чудо,но не се сърдим много-няколко минути и се разбираме или единия отстъпва.
[/qu
И ние така,само че не му минава за няколко минути. Sad

# 43
  • Мнения: 2 080
Не ми е съпруг, но да се включа и аз  Laughing
Много рядко той да е сърдития, дори нямам конкретни примери.
Чета, че в повечето случаи е така, и к'во сега - КАКЪВ Е ИЗВОДА?!  Thinking
Или ние сме прекалено дребнави и емоциални, или те са толкова безразлични и хладнокръвни!??
Колко пъти съм се молила и аз да съм като него... Tired
Дори той не може да ми каже какво не харесва в мен (освен, че много се сърдя де), да мисля, че съм идеална ли....да бе да  Mr. Green

Странна работа са тези мъже и това е  Peace



X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт