От баницата изтеглих късметче - здраво, сладко, ЮНСКО бебче!-7

  • 24 244
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
Цоп и от мен в новата тема!

Разпродажбата на дънките и аз я забелязах онзи ден! Трябва да го посетя този магазин, че старите дънки няма да ми свършат работа Thinking

# 16
  • Мнения: 1 183
Джой къде долу горе по Владислав е разпродажбата на дънки за бременни? Дай малко повече инфо  Laughing
За студа и леда си напълно права, направо съм ужасена  #Crazy Довечера съм на коледен купон, ама май ще ми се размине, че после много ще се притеснявам как ще се прибера.

# 17
  • Мнения: 140
milly vanilly

# 18
  • Мнения: 19
Здравейте и от мен в новата темичка!! Flutter

И аз искам вече да почна да копувам бебешки дрешки,но ще изчакам за разбера пола на бебко Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 147
Оп и аз тук Heart Eyes

kalimana, кутията ти е пълна не мога да ти пратя съобщение

# 20
  • Мнения: 8
silvyy, малко след ОББ в посока към "Дафне", в един от търговските центрове - на партера продават злато до входа на магазина, зад златото има бельо и след него дънки. Wink

# 21
  • Мнения: 344
мили ванили, тенкю  bouquet

калимана, и аз от как се помня все от 3-4мес започвам с покупките и в 8-9месец съм готова hahaha bowuu
...с това бебче не съм открила сезона още Whistling

мацки, къде са тея дънки Flutter ...ааа, Елиса, мерси!

# 22
  • Мнения: 339
Хайде и аз да се запиша в новата темичка.
Относно покупките и аз смятам да поизчакам докато разбера поне пола. Ако е момче определено ще купувам доста неща, но ако е момиче ще си има почти всичко от каката.  Grinning

# 23
  • Мнения: 0
изпразних си вече кутията

# 24
  • Мнения: 0
да и аз мога да заявя ,че ако е момиче има от каката а ако е мъж ще трябва повечко неща

имах впредвид ...........нещо за изписване ,пелена ,одялце ей такива неща .Пък то зависи и от разликат а - нашата ще е 8 год .та май все едно .Повечето неща съм раздала


и незнам защо все по синьо се заглеждам   Whistling

# 25
  • Мнения: 781
Ехеее, докато се вредя в темата и вече 2-ра страница Simple Smile
За варненки - Казаха ми за някакъв магазин за бременни на Владислав 68, м-н "Грация" . Може и да е този за който *Elisa* каза. Цените били много приемливи. Мисля да проверя в най-скоро време, че и на мен вече само 2 чифта дънки ми стават

# 26
  • Мнения: 1 554
  bouquet



айде и аз да си кажа,аз пък никога не съм пазаряла от магазин за бременни,купувам си по широки роклички и съм ок Peace

аз не мисля сега да купувам каквото и да било,на края си го оставям тогава е най сладкото пазарене,сега и да купя като знам ,че няма да мога да го ползвам или да обличам на бебето и само ще се дразня,8 месец е перфектно за пазаруване Whistling

# 27
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Здравейте, момичета - записвам се и аз във вашата темичка. На 33 год съм - първа бременност.
Толкова бързо пишете и сте толкова много, че не смогвам изобщо да ви изчета.
Преглеждам ви малко по диагонал, но общо взето си сверявам часовника с вас.
Не смятам скоро да пазарувам нищо за бебето, но след 2-3 месеца ще правим детска стая.
Килограмите съм около 1 кг плюс, корем нямам, бебе не усещам, пола не сме го видяли още. Това е накратко моето резюме.
Гледам дрехите за бременни, но в близките месец два не виждам да ми трябват  Joy

# 28
  • Мнения: 8
Ехеее, докато се вредя в темата и вече 2-ра страница Simple Smile
За варненки - Казаха ми за някакъв магазин за бременни на Владислав 68, м-н "Грация" . Може и да е този за който *Elisa* каза. Цените били много приемливи. Мисля да проверя в най-скоро време, че и на мен вече само 2 чифта дънки ми стават

Не, дънките не са в магазин за бременни, а в обикновен магазин от тези дето станаха като търговски центрове с няколко магазина вътре.
Този, за който ти говориш е от другата страна на булеварда и е по-нагоре.

# 29
  • Мнения: 8
  bouquet



айде и аз да си кажа,аз пък никога не съм пазаряла от магазин за бременни,купувам си по широки роклички и съм ок Peace

аз не мисля сега да купувам каквото и да било,на края си го оставям тогава е най сладкото пазарене,сега и да купя като знам ,че няма да мога да го ползвам или да обличам на бебето и само ще се дразня,8 месец е перфектно за пазаруване Whistling

Половината от дрехите, които се продават в НюЙоркър стават за бременни! Моя приятелка така изкара цялата бременност - изобщо не си е купувала дрехи за бременни, а всичко си купи от НюЙоркър Laughing

Общи условия

Активация на акаунт