АПРИЛки коледен подарък имат вече - те знаят пола на малкото човече! - 13

  • 22 467
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 265
Даниспот  стискам ти палци всичко при теб да е наред.
Тансу  през 8 месец започват да се мажат зърната с Гарместан всеки ден за да се подготвят за кърменето, струва около 15лв. Със сина ми се мазах с гела само два месеца след като родих, защото въпреки че го кърмих до 1 год и 6 мес. нямах никакви проблеми със зърната.

За столчето за кола ние имаме на Бертони и искам да кажа че не съм доволна много запарява, въпреки че в колата имаме климатик малко да грейне слънце и детето се изпотява, за това допълнително слагам памучна пелена на столчето.

Бебка я усещам все по-често и все по-силно, понякога като се разтегне имам чутвото че съм глътнала ракета за тенис Laughing

За нощниците в родилното, аз раждах в ІІ МБАЛ и там не ми разрешиха да ползвам моята нощница.

Момичета избрахте ли вече име за бебчовците????? Hug

Желая хубав и усмихнат ден на всички.

# 676
  • Варна
  • Мнения: 223
Margy, и мен ме интересува какви са недостатъците на Уно-то,
защото колкото и модели да гледам,май все към него клоня.

За гърло някой питаше - много съм доволна от таблетки за смучене
''ПРОПОЛКИ-с лимон''.Освен за гърло са и за имунитет.

# 677
  • Мнения: 151

Момичета избрахте ли вече име за бебчовците????? Hug


Ние се спряхме на Ивайла или Ивайло  Flutter Party Само живи и здрави всичко да е наред ,че напоследък почва да ме е шубе мноооооогооооо  Praynig Praynig Shocked ooooh!

# 678
  • Мнения: 265
Excellent няма да се страхуваш мисли си само за хубави неща. Щом се навих и аз да родя втори път, а първия път повярвай ми беше истински кошмар.... така че споко всичко минава и заминава, като гушнеш бебо всичко останало няма значение..

# 679
  • Мнения: 157
За страха и мен ме е страх и то отскоро, явно от както взе да наближава а и да ви кажа, за дето се ровя по форумите и чета каква болка било, как очакваш да те боли но не това било адски болезнено  Tired така боляло чеее....  Confused как да не ме е страх незнам.
Но страх не страх, беба трябва да излезе -както казва мъж ми, не може да седи там вечно  Crazy
Момичета вчера надникнах при февруарки и имат едно бебче над 5 кг. и 59 см  Crazy живо и здраво да е

# 680
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!
Не пиша често , но ви чета редовно Simple Smile
За списъка мога да добавя, че шоколада е много важен, за подсилване след раждането. Освен това носех и спрей бивацин да си пръскам епизотомията. Също би било полезно и едно шоколадче комфорт, защото за да ти слезе матката трябва да се отиде по голяма нужда и дават хапчета, но по-добре според мен с шоколадчето  newsm78
Количка си избрахме ето тази http://mal4o.com/product_info.php/products_id/1250 Видях я и на живо и ми хареса, към нея мисля да взема и столче за кола, имам от каката но няма да стане за монтиране на количката. Имам лятна чико СТ 0.5, още работи, но не съм доволна, по едно време й изпадаха гумите, таткото нещо уж ги оправи, ще видим...

# 681
  • Мнения: 6 186
Аз като раждах сина ми голямо черпане с шоколадови бонбони падна,(самата аз имах рожден ден) та изрично ни предупредиха да внимаваме с шоколада,а даже едното момиче детската лекарка на следващата сутрин я разпитва какво е яла и пила ,защото бебка била с обрив тогава категорично каза никакви "натурални"сокове и шоколад.

# 682
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
JMM, и ти си права.. аз имах впредвид само малко за засилване точно след раждането на другата сутрин, че аз така се строполих... Сещам се че може сушени сливи вместо шоколад комфорт  newsm78

# 683
  • Мнения: 184
Мами ,наминавам да ви почерпя виртуално,че днес съм рожденничка.За съжаление не мога да слагам картинки.............. newsm38  party023така,че и без тях ще е....
И да споделя нещо ,на което попаднах в темата на януарките и което ме #Crazyцитат:
Здравейте момичета!

Аз съм в ролята на розовия щъркел за Рачето  

Тази нощ в  4:05 се роди Веселинка!!!
Мерките на бебораната са впечатляващи:

59 см и  5,450 кг


как ли са го изкарали това бебе се чудя???!!!да е жива и здрава ГОЛЯМАТА ГОСПОЖИЦА!!!!

# 684
  • Мнения: 3 695
ASITA5, Честит рожден ден!
Да си жива и здрава и през април да получиш най-прекрасния подарък - здраво и сладко бебе!
  Hug


Наистина впечатляващо януарче се е родило.  Shocked Peace

# 685
  • Мнения: 351
Здравейте!
Danisport, и аз ти пращам позитивни мисли и стискам палци да мине всичко безпроблемно!!!
Аз ще раждам в Шейново. Има ли други за там? tabu, ти отказа ли се да раждаш в БГ? В Шейново не разрешават ношници, а дават от там. Аз си носех тоалетни принадлежности, 2 кърпи (едната голяма, за къпане), чехли - джапанки, нощни превръзки. По-късно мъжа ми ми донесе лигнин, защото ми беше по-удобно, отколкото с превръзки и бивацин - спрей за епизиотомията. За бебето май памперси и мокри кърпи искаха, ама честно казано съм позабравила... Във всеки случай не е фатално и да забравим нещо, защото има свиждания и може да се донесе допълнително. Иначе вече си имаме комплект за изписване...  Embarassed Не устисках! Имаме си май почти всичко необходимо, но аз много неща ще ползвам от Жорко. Остана козметиката и дъската за повиване, може би един комплект чаршафчета и това е! Simple Smile
Ние с моята бебка отиваме сега на ЖК. Утре ще пускаме изследванията, че да го видим тоя хемоглобин, м***а му!

ASITA5, Честит Рожден Ден!!! Бъди здрава и ти, и бебето, и всички край теб! Много любов и късмет ти желая!!!   love001

# 686
  • Мнения: 6 186
ASITA5, Честит рожден ден!
Пожелавам ти много здраве,а всичко останало идва само! Hug

# 687
  • Мнения: 38
ASITA 5   честит рожден ден,да си жива и здрава и на пролет най-най- хубавият подарък-пухкаво и здраво беб4енце!
Моми4ета и аз имам повод днес-имаме годишнина с мъжа ми-2  години от годежа !Ние пове4е него си смятаме за празник защото беше като сватба ,с мнооого хора ,в ресторант и вси4ките там екстри   Laughing  А сватба сме нямали,само подписване правихме миналата година с най-близките и кумовете ни .
 1dating     Wine Glass    cook cook baloni
  А за това беб4е при януарки или февруарки,така и не разбрах то4но,но мнооого голямо бе  #Crazy  Да е жива и здрава Принцеската !
  Момичета,аз пък само се моля бебка да се задържи колкото може пове4е в тумбака ми,не мисля толкова за самото раждане,поне не още ..Вси4ки са минали по този път,та и ние ще се справим,само живи и здрави да сме ние и бебоците!    bouquet
Даниспот ,и на теб стискам палци,мили4ка!трябва да издържим!

# 688
  • Мнения: 157
ASITA 5  честит рожден ден !!!
Да си жива и здрава, много щастие и обич ти желая и едно здраво и красиво бебче след някой-друг месец    bouquet
anni2002 Силно ти стиксам палци от самото начало и знам, вярвам,ч е ще успееш  Hug Hug Hug

# 689
  • Мнения: 71
записвам се и аз с втора бременост и термин 02.04.с момче.здравейте много често ви чета ,но рядко пиша,поради липса на време.занимавам се с каката,работя/по малко/ и домакинствам.незнам вие как сте но аз от сутринта до следобяд кипа от енергия и вечер вече съм уморена мама  ooooh!.Относно присъствието на бащата ,мен лично би ме притеснило.Мъжете са малко паники #Crazy и ще трябва и за него да мисля.слава Богу и той не  е от желаещите.А пък и аз сигурно ще съм секцио

Общи условия

Активация на акаунт