Почитатели на Майкъл Джаксън 20 - GIVE LOVE ON CHRISTMAS DAY

  • 27 401
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 16
Да, да, да. Писах и, само че докато пиша, тя излезе Mr. Green Ако четеш, кажи ми до кога си в Силистра, че и аз ще ходя напред назад до село и т.н. и да видим кои дни са свободни Wink Simple Smile Hug Heart Eyes Blush

# 46
  • MJF
  • Мнения: 8 717
 Hug честито рождество христово на всички празнуващи. страхотни видео поздрави сте избрали.плачевно-радостни мисли подбуждат. здраве и повече весели моменти на всички вас

# 47
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Фльор, най-добре й се обади.

Лейди Peace Надявам се, че деленията на "ние" и "вие" не са реални, това е смешно и абсурдно. Целта е обединение! Hug

# 48
  • Мнения: 1
                                  We are the world Hug

# 49
  • Мнения: 7
Рени бяха съвсем реални-да видим от сега на татък какви ще са.Не искам в темата да ти разказвам всички подробности около това Защото има много  подробности.
Дай боже да се обединим.
Ние подаваме ръка а дали ще приемат си зависи от тях. Peace Hug


Моля не се сърдете но ще се опитам да сложа всички коледни снимки който ми харесват из темата... ще ги слагам през пост сега им е момента ...после ще почна с новогодишните!За  тази не се отнася просто се сетих че е днес е петък ooooh! Crazy Peace

Последна редакция: пт, 25 дек 2009, 20:46 от leidi_08

# 50
  • Мнения: 4
                           

Последна редакция: пт, 25 дек 2009, 20:57 от ani_220778

# 51
  • Мнения: 1
Nature Snowman santa2  madnoel

             

# 52
  • Мнения: 57
       

     


 txtloves you !!!

# 53
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Преди месец или два имаше линк към един разказ на фенка, която е била на сцената при Майкъл, той я целунал и й казал, че я обича. Разказът беше доста дълъг, на английски и не успях да го прочета целия... и сега съм сетила. Някой сеща ли се за какво говоря и в кой фен-сайт е публикуван този разказ?

# 54
  • Мнения: 1
Рени, това ли имаш предвид Peace Мисля,че това беше разказът за който говориш Heart Eyes...,а иначе  тук е с гугъл преводача и е доста зле  #Crazy


Joined: Οκτ 2009 Регистриран на: Οκτ 2009 Παρασκευή, Οκτώβριος 23, 2009 - 07:18 Παρασκευή, Οκτώβριος 23, 2009 - 07:18 aras : Aras:
Re: Where are the girls who went to the stage in Michael´s concerts???? Re: Къде са момичетата, които отидоха на сцената на концерт на Майкъл????


Hello! Привет!
I want to tell you that i am one of the girls that went on stage with Michael Jackson back in 1993. Искам да ви кажа, че аз съм едно от момичетата, че беше там на сцената с Майкъл Джексън през 1993. I will skip details like how I bought the tickets, how I went to the stadium, how the atmosphere was…that's not interesting and fades away when the real important moment comes. Аз ще пропусне детайли като как аз купих билети, как отидох на стадиона, как атмосферата беше ..., че не е интересно избледнява и изчезва, когато реалната важен момент идва. The moment that he reached his hand for me and I went on stage. В момента, в който той достигна своя страна за мен и аз отидох на сцената. I felt like everybody else disappeared, that me and Michael were the only persons alive, not only in that place, but on the entire Globe. Чувствах се като всеки друг е изчезнал, че аз и Майкъл са само лицата, жив, не само в това място, но по цялото земно кълбо. I was 21 years old back then so I was no teenager with a random crush. Бях на 21 години, така че тогава не бях тийнейджър с произволна смаже. I was a young woman that knew exactly what she feels. Бях млада жена, която знае точно какво чувства. And I can say that I was deeply in love with him. И мога да кажа, че бях дълбоко влюбена в него. I loved him with such awareness and passion, I loved him so tender and pure. Обичах го с такова съзнание и страст, аз го обичах толкова нежна и чиста. He was and still is in my opinion the most beautiful human being possible, on the inside and outside too. Той беше и все още е по мое мнение най-красивият човек е възможно, отвътре и отвън също. I was so deeply in love with him that I was missing him sometimes without ever meeting him in person, I was dreaming at his kiss and his touch like I have experienced them before. Бях толкова дълбоко влюбена в него, че съм му липсва понякога, без изобщо да го събрание, Мечтаех си в целувка и докосването му, че имам опит преди тях. But, oh…I did …I did kissed him and caressed him and hugged him so many times in my mind. Но, о ... аз направих ... Аз съм го целуна и го галеше и го прегърна толкова много пъти в съзнанието ми. I guess that's why, when I finally got to do it for real it felt so familiar. Аз предполагам, че затова, когато най-накрая трябва да го направя за реално се чувствах толкова познато. When he took my hand in his that evening on stage, all my emotions, all my trembling and my fears disappeared and all I felt was warmth and peace and calm. Когато той ми взе ръката си в тази вечер на сцената, всичките ми емоции, всички ми трепет и страховете си, изчезват и всички се чувствах беше топлина, мир и спокойствие. I felt like I finally found my place on this earth, I felt like coming home after a long long travel. Чувствах, че най-накрая намери мястото си на тази земя, се чувствах като се прибереш, след като дълго време за пътуване. I felt I belonged there, by his side, holding his hand. Почувствах се принадлежала там, от своя страна, се държеше за ръка. I never forgot not even one detail about that few minutes with him. Аз никога не забравих още една подробност, че за няколко минути с него. I still feel how soft his skin was. Продължавам да се чувствам как кожата му беше мек. The moment from when he took my hand until I reached his arms, embracing what I feel it was the warmest hug in the world , seemed to me like the longest second in my life. В момента, от времето, когато той взе ръката ми, докато не достигна ръцете си, която обхваща това, което аз чувствам, че е най-топлата прегръдка на света, ми се струваше, като най-дългата на второ място в живота ми. It was like slow motion, I had time to see all his features, in the smallest details, I saw my image in the crystal clear of his eyes, I saw how he inspired and exhaled air, I saw the little drops of sweat on his forehead. Беше като забавен кадър, имах време да видя всичките си функции, в най-малките детайли, видях моя снимка в кристално чисти на очите си, видях как той вдъхновено и издишания въздух, видях малко капки пот си челото. My God, he was just perfect. Боже мой, той е просто перфектно. That moment was perfect. Този момент е перфектен. I felt like being part of a picture, I felt I had all the time in the world to look in his eyes and discover all that's hidden there. Чувствах се като част от картината, аз се почувствах имах цялото време на света, за да гледам в очите му и откриване на всички това е скрито там. But no, the power of his embrace kind of awaken me, I started hearing his voice as he was hugging me. Но не, силата на Неговото прегръдка вид ме събуди, аз започнах да изслуша си глас, тъй като той ме прегръща. He was singing in my ear but I couldn't really hear the words, I just heard his angelic voice and I remember I was very concentrated on the warmth of his breath pounding my ear and cheek. Той пее в ухото ми, но не можех да чуя думите наистина, аз току-що чухме ангелския си глас и Спомням си, бях много концентриран, за топлината на дъха си удари на ухото ми и бузата. Then I pressed my cheek on his in the need of feeling his skin…and oh, it was soft and warm and his hair was caressing my face and I put my nose on his neck and I will remember all my life the way his skin smelled. Тогава ми натискане на бузата си в необходимостта от чувството му кожа ... и о, е мека и приятна и косата му е галещ лицето ми и аз си сложа носа на врата му и аз ще помня цял живот начина, по който кожата му миришеше . It was like no other perfume or skin I ever scented after. Тя е като никой друг парфюм или кожа съм след аромат. I spent many hours in perfume shops over the years trying to find that one fragrance but I couldn't. Прекарах много часове в парфюм магазини през годините се опитва да намери, че един аромат, но не можех. I guess its because its said that perfumes smell different on every man depending on his skin and body temperature. Предполагам, че си, защото каза, че парфюмите миришат различно на всеки човек, в зависимост от кожата си, и телесната температура. Anyway, for me, that is the smell of Heaven. Във всеки случай, за мен, това е миризмата на Небето. After, you can imagine I watched the video tape with me on stage a thousand times and I can see that I was kinda dancing, my feet were moving and I smiled while tears were coming out from my eyes but I have to tell u honestly, that I don't recall myself moving at all. След, можете да си представите гледах на видео касета с мен на сцената на хиляда пъти и не мога да се види, че аз бях доста танци, краката ми се движеха и аз се усмихна, докато сълзи излиза от очите ми, но аз трябва да кажа честно U, , че аз не си спомням себе си движи всичко. For me that moment was still and quiet and romantic and very, very tender. За мен този момент беше и все още тихо и романтично и много, много нежно. I felt like we were two lovers after making love, just laying there in bed caressing each other and staring in each others eyes. Чувствах се като бяхме двама влюбени, след като любов, само за там в леглото, галещ помежду си и всеки гледаше в други очи. I kissed Michael on the cheek and on his hand while he was caressing my face , and I kissed his neck. Аз Майкъл целуна по бузата и на ръката му, докато той беше галещ лицето ми, и аз целуна врата му. I totally believe that kissing a mans neck is so intimate and sexy and I was trembling and I can swear on God that he was too. Аз напълно вярвам, че една целувка Ман врата е толкова интимно и секси и аз треперя и не мога да Кълна се в Бог, че той е прекалено. And then is when I went crazy and tried to kiss him on his lips and no matter what everybody believes or not, we really kissed. И тогава е луд, когато отидох и се опитах да го целуна по устните си и няма значение това, което всеки смята, или не, ние наистина целуна. I took him by surprise kissing his lips and he gentle tried to push me away at first but I caressed him and looked into his eyes between tears and he stared at me and that's when he kissed me back with so much love. Хванах го изненада целува устните му и той леко се опитаха да ме отблъсква в началото, но аз го погали и се вгледа в очите му между сълзи и той се втренчи в мен и това е, когато той ме целуна назад с толкова много любов. Ill remember all my life that his lips were very soft but kind of cold, or maybe it seemed to me being cold in comparing with his very hot breath. Ill помня цял живот, че устните му са били много меки, но вид на студен, или може би ми се стори, от студа в сравнение с много гореща си дъх. He took my lower lip in his mouth and grabbed it a little with his teeth, after he released it we stood a few seconds like that mouth to mouth and I whispered “I love you Michael” and then he put his mouth near my ear and he said: “I love you more” but he put an accent on the word YOU, like he was letting me know that he really means what he says , he really has this feeling for me, hes not just saying this like a cliché. Той ми взе долната устна в устата си и го хвана малко със зъбите си, след като го освобождава стояхме няколко секунди, като уста на уста, че и аз прошепна "Обичам те Михаил" и тогава той си тури устата до ухото ми и той каза: "Аз те обичам повече", но той се сложи акцент върху ВАС дума, като той ме информира, че той наистина означава това, което казва той, той наистина е това чувство за мен, ХЕС, не само, че това като клише. Then he hold me very tight in his arms a few moments and I did the same, I felt like neither one of us wanted to let go. Тогава той ме държи много здраво в ръцете си известно време и аз направих същото, аз се почувствах като нито един от нас искаше да си тръгне. But while we were holding each other the bodyguard came and took me away. Но докато ние държахме един на друг бодигард дойде и ми отне. And i swear he didn't want to, he didn't called for them, he hadn't how to sign them cause his hands were busy holding me and he was looking straight into my eyes, so he couldn't wink or anything else. И кълна се, че не иска да, той не призова за тях той е не как да се регистрирате им причини ръцете му бяха заети да ме държи и той гледа право в очите ми, така че той не може да намигване или нищо в противен случай. I guess someone backstage saw that Michael forgot about time and this moment is taking too long and so sent the bodyguard in. I remember when the bodyguard grabbed me I tightened my arms around Michaels neck and he did the same, instead of trying to get away, he grabbed me stronger. Предполагам, че някой зад кулисите видя, че Майкъл забравих за времето и този момент е приемането на прекалено дълго и изпраща на бодигард инча Спомням си, когато хвана бодигард мен опънати ръце около врата Майкълс и той направи същото, вместо да се опитва да се измъкне , той ме хвана по-силен. I knew in that instant that whatever will happen from now on and whatever will people think, me and Michael had a really intimate moment there on stage, infront of thousands of people we were in love. Знаех, че в неотложен, че всичко ще се случи от тук нататък каквото и да мислят, аз и Майкъл са наистина интимен момент на сцената, Infront на хиляди хора, бяхме влюбени.
After I went back at my place it was crazy, everybody wanted to touch me, they were pulling me back and forth, asking me all kind of questions, almost reaping my clothes off of me, it was insane but I didn't care, I didn't pay any attention, not even to my friends. След като се върнах на мястото ми е луд, всеки искаше да ме докосне, те са ме дърпа назад и напред, иска ми всякакви въпроси, почти жътва дрехите си от мен, той е луд, но аз не ги беше грижа, Аз не обръщаше внимание, дори и на моите приятели. I was just looking at Michael, searching for his look and trust me, I found it. Аз просто гледам на Майкъл, търси за своя външен вид и повярвайте ми, аз го намерих. He was looking after me in the crowd while he was finishing the song and when our eyes found each other it was magic. Той се грижи за мен в тълпата, докато той беше приключване на песента и когато очите ни намерили друг беше магия. Tears were rushing out of my eyes and his eyes were on tears too. Бързам сълзите от очите ми, а очите му бяха твърде сълзи. I felt such a pain in that moment, I felt my heart was torn into little pieces like I have broken with a lover after 7 years of relationship. Чувствах такава болка в този момент, аз се почувствах сърцето ми е разкъсано на малки парчета като съм разбит с любовник след 7-годишна връзка. In fact, there were like 3 minutes in the arms of my lover. Всъщност, там бяха като 3 минути в ръцете на моя любовник. And it was painful cause I realized it was an impossible love, those 3 minutes were more intense that anything else I lived by then and after but that was all there was to this story. И това беше болезнено защото аз осъзнах, че това е една невъзможна любов, тези 3 минути бяха по-интензивни, че нещо друго съм живял до тогава и след това беше всичко, но не е за тази история. I know he felt it too but we were a God and a mortal human being that could never have a life together. Знам, че се чувствах прекалено, но ние бяхме един Бог и смъртен човек, че никога не би могло да има живот заедно. He finished the song called by faith “She's out of my life” in tears, he stood for a few moments on stage, with his wet eyes staring at me and then he disappeared. Завършва песен, наречена от вяра "Тя е от моя живот" в сълзи, той стоеше за няколко минути на сцената, с мокрите си очи, вторачени в мен и после изчезна. He came back after a few minutes and went on with the show. Той се върна след няколко минути и продължава с шоуто. I stayed till the end, of course, but I couldn't enjoy the songs and the entertainment anymore. Аз останах до края, разбира се, но не можех да се насладят на песните и развлечения вече. I was in pain. Бях в болка.
In the days that followed the concert, I confided in a few friends and told them all I wrote here but nobody believed me or understood me. В дните, които последваха концерта, аз се довериха на няколко приятели и им казах всичко, което пише тук, но никой не ми вярва или да ме разбира. They thought I was making up that kiss we had, they said I was covering our faces with my hand just to create the illusion that we were kissing and that he let me only for publicity and that he probably had a signal with the bodyguards when they came to take me and that his tears at the end of the song were routine for him, he was just acting cause he is also a good actor not only a singer. Те смятаха, правех до целувка, че сме имали, те ми каза, че обхваща лицата ни с ръка просто да се създаде илюзията, че сме били целувки и че той ме остави само за публичност и че той вероятно е сигнал с бодигардове, когато те дойде да ме вземе и сълзите си, че в края на песента са обичайни за него, той е само в качеството причина той също е добър актьор, не само като певец. They told me im imagining him looking at me from the stage back in the crowd and so on. Те ми казаха, IM представяйки си го като ме гледаше от сцената обратно в тълпата и така нататък.
Well, I didn't blame them for not believing me but I stopped saying this story to anyone. Ами, аз не ги обвинявам, че не ми вярва, но спрях да казва тази история на никого. When I was asked about that moments I just said it was great, I feel very lucky, he was very nice and good to me and that's all. Когато бях помолена за това моменти аз просто каза, че е велик, аз се чувствам много щастлив, че е много хубаво и добро за мен и това е всичко. I kept that moment for myself cause I believe that's how was meant to be, a private moment between me and him. Продължих този момент за мен защото аз вярвам, че как е трябвало да бъде, частен момент между мен и него.
I loved him dearly all my life and I will love him till I will close my eyes forever. Обичах го нежно през целия ми живот и аз ще го обичам докато аз ще затворя очите си завинаги. And again, let me remind you, im not telling that I love him like a memory, like an idol, like the king of pop…I love him deeply like my lover, I missed him every second of my life, I was worried for him when he was sick, I suffered for him when he was in trouble, I was jealous when he got married, I was happy when he had his kids, I smiled and I cried with him and now….now when he is gone im devastated. И пак, позволете ми да ви напомня, IM, не казвам, че аз го обичам като памет, като идол, като крал на поп ... аз го обичам дълбоко като ми любовник, аз го пропуснали всяка секунда от живота ми, аз бях притеснен за него, когато той е бил болен, аз страдах за него, когато той е в беда съм ревнив, когато се оженихме, аз бях щастлива, когато той е имал деца, аз се усмихна и аз извиках с него и сега .... сега, когато той е отишъл IM опустошен. I cant sleep and I cant eat, I cant stop crying, I cant stop blaming myself and everyone else for not doing something to help him. Не мога да спя и не мога да ям, не мога да спре да плаче, не мога да спре обвинява себе си и всички останали, че не прави нещо, което да му помогне. I took him for granted, I got myself to believe from that moment when we looked at each other on that stadium that he was a God and so I never got myself to write a letter or to try to get in contact with him again. Аз го взема за даденост, имам себе си да се смята, че от момента, когато ние се спогледахме на този стадион, че той е Бог и така никога не съм ли себе си, за да напишете писмо или да се опитате да се свържете с него отново. And now im so sorry for that, maybe I could've done something to help him, maybe he needed to know that he is loved and not alone. И сега IM Толкова съжалявам за това, може би да сте направили нещо за да му помогне, може би има нужда да знае, че той е обичал и не само.
I am now 38 years old and I am married, although I never told my husband he knows I never loved him like I love Michael and I never will. Аз съм вече 38 години стар и аз съм женен, въпреки че никога не съм казал моя съпруг той знае, че аз никога не го обичаше като Обичам Майкъл и аз никога не ще. He witnessed me a lot of times looking at the tape from that concert and crying. Той ме наблюдава много пъти гледам в лентата от този концерт и да плаче. But he knows I love him too and I value our marriage and our family and he didn't even get upset when I called our son Michael. Но той знае, че аз го обичам и ценя брака ни и нашето семейство и той дори не получи разстроен, когато се обадих нашия син Майкъл. Little Michael is now 10 years old and of course he knows he was named after the great Michael Jackson and I took care to introduce him to his work and now he loves him too. Малко Михаел е вече 10-годишна възраст и разбира се той знае, че е кръстен на голям Майкъл Джексън и Погрижих се да го запознае с работата му и сега той го обича също. He listens to his music and he watches his videos and he always talks with a great admiration about him. Той слуша музика и да си гледа неговите видеоклипове и той винаги разговори с голямо възхищени

Последна редакция: пт, 25 дек 2009, 22:47 от tinkerbell07

# 55
  • Linz
  • Мнения: 11 619
tinkerbell07, това е. Мерси Hug
 

# 56
  • Мнения: 0
Преди месец или два имаше линк към един разказ на фенка, която е била на сцената при Майкъл, той я целунал и й казал, че я обича. Разказът беше доста дълъг, на английски и не успях да го прочета целия... и сега съм сетила. Някой сеща ли се за какво говоря и в кой фен-сайт е публикуван този разказ?

Да, тук дори са го превеждали. Виж по-добре в една от старите теми, дългият превод на Калин@ -> http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=450576.msg13320160#msg13320160

и Честита Коледа... отново.

Обичам те, Майкъл.

Последна редакция: пт, 25 дек 2009, 23:12 от Tes

# 57
  • Мнения: 1
Мерси Tes   bouquet,че и аз исках да го прочета, но направо се измъчих в онзи вид ooooh!

# 58
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Tes, пропуснала съм този превод. 10х Grinning

# 59
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Неверотна щастливка! А Майкъл е толкова сладък там...
http://www.youtube.com/watch?v=LXGUa_mcZPg

Общи условия

Активация на акаунт