Ех , Казанлък , Казанлък ! - 2

  • 97 027
  • 775
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,моля ви кажете някой добър педиатър който ще ни приеме дори и на празника ,че полужението е спешно ,Благодаря предварително  Praynig

# 721
  • Мнения: 16
Здравейте момичета  bouquet Днес сложих точка на работата и от утре вече почивка newsm44.  Утре съм в Казанлък. С една мама поддържаме редовна връзка във фейсбук и сме решили да си направим срещичка. Ако има и други желаещи, ще се радваме да се присъединят. Аз нямам представа кога отново ще мога да седна пред компютъра, затова ако някой има желание да хапнем, пийнем и поклюкарстваме да се свърже с - banova. Тя е назначена за отговорник и организатор на  женската сбирка, а може и с мъжко присъствие, ако има желаещи Simple Smile

# 722
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Супер, тъкмо вчера си мислих за срещата! Ще се разберем нещо значи  Hug

# 723
  • Казанлък
  • Мнения: 3
най-сетне  Grinning Grinning
който иска да заповяда няма да върнем никого Laughing Laughing

# 724
  • Мнения: 68
как сте момичета? как изкарахте празниците, успяхте ли да организирате среща?  Simple Smile

# 725
  • Казанлък
  • Мнения: 3
Ние бяхме болни  Sad ,но поне 1 юни беше чудесен!!
Успяхме да ,но само двете с Галето бяхме-друг никой не писа Sad Макар и само двете си изкарахме чудесно  newsm10 newsm44

# 726
  • Мнения: 16
Аз лично си изкарах страхотно и много се радвам, че се запознах с една прекрасна мама.  Hug Hug Hug Hug.
Петя, стискам палци и се моля  да се оправите скоро  bouquet

# 727
  • Мнения: 68
 Жалко, че не сте се събрали повече, но пък важното е, че и мини срещата е била страхотна, надявам се на есен с песен и аз да се включа в някоя хубава срещичка  Simple Smile

# 728
  • Мнения: 14
Добро утро на всички тук присъстващи казанлъчанки.. Имам нужда от помощта ви. Аз съм от Казанлък, но живея в Италия. Другата седмица се прибираме в отпуска и иска на направя на синът ми синя здравна книжка, той е на 4 години. Казаха ми, че първо трябва да му избера педиатър и той вече да задвижи нещата. Можете ли да ми препоръчате любезен и добър педиатър/ка. Едва ли ще ми се наложи да ползваме здравни услуги много често, но все пак. Благодаря ви много за отделеното време и прекрасен ден от мен   bouquet

# 729
  • Казанлък
  • Мнения: 3
Здравей bore_kk аз мисля, че не можеш да то запишеш директно на педиатър.Трябва да имаш личен лекар и той вече да те препрати към педиатър(аз поне така знам) .Но нашата лична лекарка се занимава и с деца и бебета и сме доволни от нея.Казва се Татяна Костова -ако искаш може да ти дам номер  да и звъннеш да попиташ дали ще ви приеме за пациенти!?  newsm10

# 730
  • Мнения: 252
Здравейте момичета!
Търся спешно отзиви за д-р Гунчева като хомеопат. Ориентирала съм се към класически хомеопат в София, но ще ми е доста трудно заради разстоянието. Прочетох, че д-р Райчева от Стара Загора е такъв, но и за нея има противоречиви мнения newsm78. Наистина не знам кой да избера  Rolling Eyes.
Моля за вашите препоръки!!! Praynig

# 731
  • Мнения: 307
Ние сме доволни от нея.

# 732
  • Мнения: 14
здравей banova , ще съм ти благодарна ако ми дадеш номера на вашата педиатърка. Аз първо ще отида до здравната каса да се информирам как точно стоят нещата и тогава ще го мислим. Искаше ми се да му направим здравна книжка и в БГ, за всеки случай. Той тук си е здравно осигурен, но ще видим. Благодаря  Hug

# 733
  • Мнения: 273
Момичета,някоя знае ли за гледачка в Казанлък,в Изтока?Ако не,можете ли да препоръчате друга?

# 734
  • Paris, France
  • Мнения: 285
Я! Чак сега откривам, че има тема на мамчета от Казанлък... И аз съм от там, но живея във Франция, отскоро и аз съм мама. Като нищо да се познаваме с някои от вас. Simple Smile

И понеже ще си идвам скоро да погостуваме с бебока на баба, може ли да ми препоръчате фризьор, който си разбира от работата и може да боядисва/прави кичури добре? Благодаря ви предварително.  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт