Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 24

  • 45 272
  • 752
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 200
Да, наистина, от Additions приемат ли бг карти, че нахаресах едни нещаааа........ smile3508

Не приемат бг карта !

Дрешките им са хубави .

# 661
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Днес ходих да превеждам на Алезар пари за поръчката ми и ми беше студено, и така и така в Райфайзен взимат такса, че и ще пиша платежно реших да ида направо в моята банка да внеса и да не се разкарвам.
Обясних на девойката каква операция искам да правя, тя ми казва ми то 30 евро струва това, казвам и пак си погледни сметките не може да е толкова, гледа какво прави не знам, но стигнахме до такса 1,50лв.
После извади една голяма елка колкото главата и и взе да смята, обясних и, че ако курса на Райфайзен е 2,20 продава, трябва да добави 0.03 стотинки и да станат да речем 2,23 и да ги сметне на ново.
Детето мрънкаше, аз се разсеях и я чувам, че ме пита да ги закръглям ли, казвам закръгляйте ги, прибрах се в къщи взех си бележката, отворих сайта на Райфайзен, че ми стана странно какво закръгляхме аджеба и гледам, че тя ги сметнала на някакъв много незнаен курс, нито на Райфайзен, нито на ЦКБ, ами на БНБ.  Shocked
И добре че закръгляхме та сега се оказва, че съм внесла с 1.20лв по-малко, исках от Гери акаунта им в пейпал, за да ги преведа, но тя не го дава, каза за следващия път да остане.
Много добре се работи с Алезар, добре че бяха намаленията по Коледа та да ги открия.

# 662
  • София
  • Мнения: 3 581
Добре де, аз като ви чета с тези несгоди с плащанията, защо не ползвате е-пей.  newsm78

# 663
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ми те нямат разплащане през ипей, а само пейпал до колкото видях днес на сайта им.

# 664
  • Мнения: 469
В ePay можеш да направиш банков превод до сметка в която и да е банка, но си има и такса, на банката, която ти обработва поръчката. Не зная дали тази такса е фиксирана или се променя според сумата, на мен обикновено ми е около лев.

# 665
  • Мнения: 2 122
има две банки оператори в Ипей
ЦКБ и ПИб
зависи коя ще ползваш като наредител, в общия случай а ползвам ЦКБ, защото за външен превод вземат такса 80 стотинки, а за сметка в тяхна банка- 40
ПИБ вземат 1,30

# 666
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Това не го знаех, превеждала съм само на други акаунти в ипей, но не и по сметка.
Някой ще каже ли дали таксата е % от сумата или е фиксирана.
Анима, колко пари си превеждала та ти е около лев?

# 667
  • Мнения: 324
През и-пей просто може да се направи превод към левовата им сметка. И таксата за превода май е около 1.60, нещо подобно. Поне на мен толкова са ми взимали, не знам дали зависи от сумата...
Аз обаче мога да плащам само 40 лв на седмица  Rolling Eyes, така и не разбрах как мога да си увелича лимита.
А, то вече било писано за и-пей  Laughing
При внасяне на пари в лировата сметка на Алезар, пак +3 ст ли се смята курса? Аз досега все по курс продава на Райфайзенбанк за деня, съм внасяла. Да не се окаже, че неволно съм правила гафове  Embarassed
И без това днес създадох толкова главоболия на Гери с една поръчка, че още си посипвам главата с пепел  Blush Сега ако се окаже, че досега и съм плащала по някакви си мои, измислени условия, съвсем ще се засрамя, брррр  ooooh!

# 668
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Тя за това ли Гери каза, че днес е ден за грешки, явно било новолуние.  Mr. Green
Живи да сте, че ми отворихте очите с този ипей, сега видях от къде е, пишеше, че мога да правя преводи до 200лв, ако са повече трябва ми сертификат, който си свалих и инсталирах току що, Арабела да не би при теб да е същото.

# 669
  • София
  • Мнения: 3 581
Можеш и със смс да оперираш ако нямаш сертификат. Струва 0,05лв и можешда нареждаш преводи по-големи от 200лв/ден, като таксата си остава 0,80 ст./ за ЦКБ/

# 670
  • Мнения: 200
Можеш и със смс да оперираш ако нямаш сертификат. Струва 0,05лв и можешда нареждаш преводи по-големи от 200лв/ден, като таксата си остава 0,80 ст./ за ЦКБ/

Taксата зависи от сумата , а ако искаш да нямаш лимит  трябва да посетиш офис на Easy pay и да подпишеш договор. Това може да стане в почти всички офиси на ПИБ или ЦКБ, или в Пикадили  Peace

# 671
  • Мнения: 367
Момичета,за колко време идват поръчките от Алезар?

# 672
  • Мнения: 2 122
аз не съм подписвала договор, плащам си всички кредити и битови сметки, че и на мама, че и на баба през ипей
отделно можеш да захранваш директно и няколко вида кредитни карти- амекс и виза на пощенска, каквито са и нашите, това без никаква такса
регистрираш си мобилен телефон, на който ти пращат код, въвеждаш кода и превеждаш ако искаш и 5000 лева
аз на Гъбко и на Чоча винаги така си плащам примерно за транспорта  Peace

# 673
  • Мнения: 324
Тя за това ли Гери каза, че днес е ден за грешки, явно било новолуние.  Mr. Green
Може би, не знам  Mr. Green
Четох, четох и не видях какъв сертификат да инсталирам. Пък и по-лесно ми се струва да мина през офис на Easypay и да представя документ за самоличност. Така или иначе, днес не ми е ден  Mr. Green, ще го мисля друг път.

# 674
  • Мнения: 2 122
http://www.britishwatchcompany.com/index.php
 
някой нещо за този сайт

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт