Жената лъв - 15 тема! 2010-та ще ни донесе весели джамбурета :)

  • 13 449
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 577
Ооооох,толкова се зарадвах и от сърце,че няма и накъде  Heart Eyes
Мастерче,от това по-хубаво няма-желая много,много щастие и бързи резултати!

# 691
  • Мнения: 5 001
Леле, изтървах новината. Мастерче се  е омъжила? Я кажете да знам, бре.
Тц! Още не съм..... hahaha hahaha hahaha

# 692
  • Мнения: 250
Успех,Мастерче  Peace
Пожелавам ви в скоро време ей такова шушенце:

# 693
  • София
  • Мнения: 6 210
Ей, тая тема е по-интересна от масонския мега-рекламиран трилър на Дан Браун, дет съм зачела  Heart Eyes!

# 694
  • Мнения: 737
Ей, тая тема е по-интересна от масонския мега-рекламиран трилър на Дан Браун, дет съм зачела  Heart Eyes!
Да, да даже ме е страх да изляза за 2-3 ч че като се върна със сигурност ще има нова тема, но да не се е изписала и тя, пък аз да не съм се включила с едно "здрасти"  Rolling Eyes

# 695
  • София
  • Мнения: 6 210
Ааа, чакай, че се сетих! Не искаш ли да пуснеш ти новата тема?

# 696
  • Мнения: 577
А аз проскам,готвя,....и припкам до компа.Луда за връзване  Crazy Добре ,че мъжо отиде малко по работа,че ако ме види как пърпам и ще ми чуят ушите не много приятни коментари.
ааааааааа........и балкона измих

# 697
  • Мнения: 737
Ааа, чакай, че се сетих! Не искаш ли да пуснеш ти новата тема?
Искам ама нЕмам време, че нали ще излизам и чакам всеки момент мъжО да се прибере, но ти благодаря че не си ме забравила  Hug Heart Eyes може би др. път...................................пък и ще се подготвя да туря нещо интересно там................
Може ако се съберем някога, някъде да си сложим една обща снимка, кво ще кажете?  Heart Eyes

# 698
  • София
  • Мнения: 6 210
Разбира се  Hug! Добре върви лафа, тъй че теми за пускане тепърва предстоят.

# 699
  • Мнения: 5 001
А аз проскам,готвя,....и припкам до компа.Луда за връзване  Crazy
Мммм и аз така hahaha hahaha hahaha
Нещо съм много гладна,та врътнах една супа и сега ще правя седин солен кекс(ала тутманик) да видим какво ще излезе в крайна сметка... Mr. Green


П.П. Чочеее,,,тва шушенце много сладко бееее...Ай,дано! Hug

# 700
  • Мнения: 9 776
Ей, маЧонки, много ви обичам бре Heart Eyes Hug!

Мастерче, за сватба - по-нататък, че да можеш да ни поканиш пък Flutter Heart Eyes. Hug

Норче, разбра ли за питката? Аз не съм я правила, но по това, което прочетох, така ще да се прави. Аз пък пуснах да се меси една друга и малко ми е натоварено, ама докато се меси и втасва съм тук bowuu.

Мастерче, аз за кво ходих до другата тема да питам Rolling Eyes? Направо да си бях питала тук Laughing.

Венче, това с простора гола и пенсионера на простора гол hahaha претрепа рибата просто Crazy.

...Напоследък най-силното ми качество е да съм нетактична

Пък това въобще не е вярно Naughty. Ти си най-тактичният човек, който познавам Peace.

Жу, и аз така прелитам, спокойно Hug. Ама мъжа ми е свикнал и не му прави впечатление изобщо Laughing. И кво пък толкоз? Ми аз с вас живея бре Hug.

# 701
  • София
  • Мнения: 6 210
И аз чакам пералнята да свърши и ще ходя да простирам, ама дано не се съблека гола преди това  hahaha


Пък това въобще не е вярно Naughty. Ти си най-тактичният човек, който познавам Peace.
Хех, благодаря  Hug!

# 702
  • Мнения: 5 001
И аз чакам пералнята да свърши и ще ходя да простирам, ама дано не се съблека гола преди това  hahaha


Сакън!  hahaha hahaha hahaha


Аз сложих да се пече моето творение( и една доматена супа спретнах със сиренце)...Да видим какво ще стане от измишльотината ми.....дали ще се яде или ще си го нахлупя на главата Joy Joy Joy Joy

# 703
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз да ви кажа, пак се уредих! Майка ми се обади да каже като ходя да си взимам детето след малко, да си донеса и кутия, че била прекалила с количествата сготвена храна, та да ми сипе и на мен  Blush. Ама тя е все още заблудена и праща храна заради хлапето и мъжът ми, щото мисли, че моето готвено е равносилно на арсеник с подправки  Joy! Аз не че имам против де, но не знае колко съм се ошлайфала  Crossing Arms!

# 704
  • Мнения: 5 001
'Ми Вени...каниш мама на гости и я гощаваш с нещо.....Да види тя кого подценява...Ама-ха! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт