Събирам забравени жестове (леко носталгична) - III част

  • 27 112
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 586
Люб, разбира се, че имаше маторче Балканче. Там, дето не можеше да мине Москвич, минаваше Балканче. По вилните зони, с някоя лелка отзад, че и с две кошници череши - що наднормен товар е пренесло, паметник е заслужило.
Чакай , че забравих снимката.

# 721
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 547
Вълчо, същото беше. Мен ме водеха с него на пчелина.
Много тъжно ми стана Tired Сигурно и това, което слушам в момента е допринесло.

# 722
  • Мнения: 5 462
Повече ти вЕрвам, отколкото на онзи, другия  Laughing
Всъщност имам някаква визуална представа за всички вас-Риа е дива, волна и красива къдрушка, Вълка -стабилен, немногословен, но думите му падат като камък ( извинявай Вълчо, ама страшно ми напомняш на моята половинка  Grinning), Гуди е топла като есента, толкова щедра и разумна също като нея, Аистенок е волно пиле с душа на дете, Анна е е като езеро-над спокойната повърхност се вихрят буйни страсти и притежава силна интуиция, Нотар е хипито с душа на революционер, изглежда корав, но е сърдечен, Олди за мен е горещото и дъхаво лято-зелена, сладкопойна, слънчева и с аромат на озон след дъжда, Куркума е мечтателя, седнал на мощния мотор и вперил поглед във висините, Вес-художник с думите, намиращ красивото и смешното навсякъде  Hug (много си ми специална), Калатея-слънчев лъч, пробиващ облаците.
Всички сте ми специални и ако съм забравила някого, то не е защото не ми е скъп, а защото съм безумно разсеяна и си чатя с няколко приятели наведнъж  Laughing
Ауууу нещо мъ пренебрегвате гледам , а ..???Думичка не прочетох . Crossing Arms Sad

# 723
  • Мнения: 803
Не, никой не е пренебрегнат Grinning
Има още два пъти по толкова за шаржове. Не знам дали ще се справи Ели
Тя е изброила тез, дето сме тук всеки ден и надявам се ни е почнала.
Всички сте на опашката, но нали знаете - пилците се броят наесен Wink

# 724
  • Мнения: 1 252
'Айде,  ся! Аз виноват? Ми хубу поемам цялата вина и си посипвам главата с пепел Joy

Апропо моторите "Балкан" все още си движат по вилните зони и малките градчета.
Свекър ми си го кара , но тунинговано с щайага - за багажник и много по- удобна седалка - от някакъв японски мотор.
Има и много екстри и е трудно ще се досетиш за заводския му вид.
Да не забравя да го снимам, като отида.

ПП А, забравих и "Жигулката", която единственото соц. возило в квартала и децата са й лепнали знак на "Мерцедес" .
И като се бъзикат, той им отговаря , че само знака й вдига цената поне с 200 лв. Joy

Последна редакция: сб, 13 фев 2010, 10:33 от Aнн@

# 725
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Повече ти вЕрвам, отколкото на онзи, другия  Laughing
Всъщност имам някаква визуална представа за всички вас-Риа е дива, волна и красива къдрушка, Вълка -стабилен, немногословен, но думите му падат като камък ( извинявай Вълчо, ама страшно ми напомняш на моята половинка  Grinning), Гуди е топла като есента, толкова щедра и разумна също като нея, Аистенок е волно пиле с душа на дете, Анна е е като езеро-над спокойната повърхност се вихрят буйни страсти и притежава силна интуиция, Нотар е хипито с душа на революционер, изглежда корав, но е сърдечен, Олди за мен е горещото и дъхаво лято-зелена, сладкопойна, слънчева и с аромат на озон след дъжда, Куркума е мечтателя, седнал на мощния мотор и вперил поглед във висините, Вес-художник с думите, намиращ красивото и смешното навсякъде  Hug (много си ми специална), Калатея-слънчев лъч, пробиващ облаците.
Всички сте ми специални и ако съм забравила някого, то не е защото не ми е скъп, а защото съм безумно разсеяна и си чатя с няколко приятели наведнъж  Laughing
Ауууу нещо мъ пренебрегвате гледам , а ..???Думичка не прочетох . Crossing Arms Sad

Markrit, две сме вече  Naughty.

# 726
  • Мнения: 428
Ние си имахме ладичка, модерна работа за онова соц време.  Laughing
Една такава беличка, толкова си я обичах.

О, Ели, слънчев лъч... Благодаря!
Наистина ми стана слънчево в душата.
Ако и да слушам Secret Garden.
Любознателна, благодаря!

# 727
  • Мнения: 3 215
Ех, само чета, смея се и не ми остава време да се включа. Обаче вие давайте в този дух  Peace
Добре дощли на новите попълнения   bouquet Сигурна съм, че ще внесете нови спомени...имаме нужда по всяко време  Mr. Green
Ели,  Hug мерси за лятото! Понякога обаче да знаеш какви бури, светкавици и гръмотевици пращам...страх да те хване  Grinning.
Няма да се отървеш сега от кандидати за профилиране и шарж!  Twisted Evil Най-добре си вземи отпуска! Peace

Разкажете с две думи за откриването на Олимпиадата...вчера пак имах такъв луд ден, че даже не разбрах в колко часа беше  Tired

# 728
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 398
гледах откриването около 6 сутринта по първа  Peace

Страхотни ефекти. Полета и житните ниви ме накара да си спомня "Спасителя в ръжта"  Blush .
Макар да изключих звука за подобряване на гледките   Tired липсва ми онази Маринова, която коментираше гимнастичките  Confused нямам спомен някога да са и подсказвали композитор или да е казвала дивотия от сорта на "те най-добре предават представата за Канада, защото са канадци и живеят в Канада  Rolling Eyes "

Confused и тази история с грузинеца .... Лека му пръст.

 Sad Изпратих бащицата за седмица и сега слушам това

# 729
  • Мнения: 592
Elica676 - благодаря за описанието, особено втората му част. Накара ме да се  Laughing Бях го пропуснал покрай ядовете по проблема с ГМО и малоумието на управляващите. Но хипито е толкова далеч от мен, колкото Австралия от тук. Никога не съм бил и честно казано не са ми допадали. А най-малкото - винаги съм със сравнително къса  коса и то прошарена. Такъв хипар не съм виждал до сега. Но пак благодаря!
Добре дошли на новобранците и от мен!  Peace

# 730
  • Варна
  • Мнения: 1 231
...
Всъщност имам някаква визуална представа за всички вас-Риа е дива, волна и красива къдрушка, Вълка -стабилен, немногословен, но думите му падат като камък ( извинявай Вълчо, ама страшно ми напомняш на моята половинка  Grinning), Гуди е топла като есента, толкова щедра и разумна също като нея, Аистенок е волно пиле с душа на дете, Анна е е като езеро-над спокойната повърхност се вихрят буйни страсти и притежава силна интуиция, Нотар е хипито с душа на революционер, изглежда корав, но е сърдечен, Олди за мен е горещото и дъхаво лято-зелена, сладкопойна, слънчева и с аромат на озон след дъжда, Куркума е мечтателя, седнал на мощния мотор и вперил поглед във висините, Вес-художник с думите, намиращ красивото и смешното навсякъде  Hug (много си ми специална), Калатея-слънчев лъч, пробиващ облаците.
...

А всъщност съм скромна, свита и невзрачна... Mr. Green

Ели, много поетични описания, и художник, и лирик си ти. Я пусни едно и за себе си. Wink
Чакам си шаржа. Sunglasses

# 731
  • Мнения: 610
Цитат
Ели, много поетични описания, и художник, и лирик си ти. Я пусни едно и за себе си.
Чакам си шаржа.
Аз съм хлапе, чудещо се петното на луната дали пък не е от изтърваното ми хвърчило преди години  newsm78  Laughing Намирам тъжно в смешното и смешно в тъжното..Нереализирана отвсякъде, но твърда оптимистка  Peace И явно не съм много проницателна  Wink май ви обърках всички  Hug
Ще почвам шаржовете след седмица-две, защото получих поръчка за рисувано стъкло и трябва да ги направя.
Люб, разкошна музика...направо ме разтопи  Hug
Вени, Макрит, без сърденки-всички ви ще оправя  hahaha

# 732
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Вени, Макрит, без сърденки-всички ви ще оправя  hahaha

Не се сърдим Ели, ние отбелязахме само, че ти ни забрави, иначе ние не сме си и поискали  ppp  Joy.

# 733
  • Мнения: 1 252
Не , мен не обърка , може би това исках да чуя Hug
Но си преотстъпвам правото, че стана опашка като през '97-ма
Жалко , че не мога да рисувам. Щях да нарисувам едно безгрижно, усмихнато момиче.
С големи зелени очи, разперило ръце да даде цялата си любов на всички... и тичащо срещу силния вятър без страх. че след вятъра може да последва буря.
И на нея би се зарадвало, по свой си начин.

 

# 734
  • Мнения: 610
Анна  Hug съвсем точно съм отгатнала интуицията ти! Наистина тичам срещу вятъра и обожавам бурите!
Откъде знаеш, че съм зеленеока?
поздравче

Общи условия

Активация на акаунт