Мнения за козметика SHISEIDO

  • 73 743
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 311
И аз си мисля за емулсията Wrinkleresist точно поради тази причина. Много искам да пробвам и Bio performance advanced super revitalizing cream, обаче и се надявам да се спогоди със смесената ми кожа.

# 256
  • София
  • Мнения: 390
И аз си мисля за емулсията Wrinkleresist точно поради тази причина. Много искам да пробвам и Bio performance advanced super revitalizing cream, обаче и се надявам да се спогоди със смесената ми кожа.
Аз го ползвам (Bio performance advanced super revitalizing cream) и съм с комбинирана кожа и мога да кажа, че ми идва доста различно, като усещане почти всеки път и се светнах да нанасям според нуждите на кожата ми.
Например зимата ми идваше на моменти ту мазен ти ми беше ок. Лятото ми идва мазен и с екрана на Кларанс отгоре  Sick, но с ФДТ отгоре по-матиращ е ок. След лятната почивка, когато кожата ми имаше лек загар и се беше дехидратирала ми беше суперр. Дано съм била полезна с отговора си  Wink

# 257
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Здравейте, искам да попитам кой околоочен крем на Шисейдо бихте ми препоръчали, който става и за подпухнали очи и за бръчки?
 Heart Eyes

# 258
  • Мнения: 311
И аз си мисля за емулсията Wrinkleresist точно поради тази причина. Много искам да пробвам и Bio performance advanced super revitalizing cream, обаче и се надявам да се спогоди със смесената ми кожа.
Аз го ползвам (Bio performance advanced super revitalizing cream) и съм с комбинирана кожа и мога да кажа, че ми идва доста различно, като усещане почти всеки път и се светнах да нанасям според нуждите на кожата ми.
Например зимата ми идваше на моменти ту мазен ти ми беше ок. Лятото ми идва мазен и с екрана на Кларанс отгоре  Sick, но с ФДТ отгоре по-матиращ е ок. След лятната почивка, когато кожата ми имаше лек загар и се беше дехидратирала ми беше суперр. Дано съм била полезна с отговора си  Wink
Да, благодаря. Аз ползвам техния ФДТ с 30ф, който доста матира, така че може и да ми пасне. Дано намеря проби.
За околоочния и аз ще купувам сега и ще избирам между Benefiance, Wrinkleresist24 и Future solution. Всички други на марката съм ползвала и за съжаление от този, от който бях най-доволна- Eye wrinkle concentrate,  почнаха да ми падат миглите:) Но пък аз нямам торбички, само много суха кожа с тъмни кръгове.

Последна редакция: чт, 30 юли 2015, 14:26 от Sheki

# 259
  • Мнения: 2 045
Попринцип имат тестери на всичко, дори пудрите/ружове от декоративната - стига да попаднете на консултантка, която не си ги е прибрала за себе си.

# 260
  • София
  • Мнения: 390
В Sephora имат доста мостри от марката и до сега никога поне на мен не са ми отказвали. Ако нямат ще ти отсипят Simple Smile, но е хубаво да се пробва  Peace

# 261
  • Мнения: 1 354
Здравейте,
Шисейдо имат ли био или органик серия?
Търся почистващ препарат за лице с по-малко химии.
Попаднах на дъщерната компания Decleor и конкретно този продукт:
http://www.enzo.bg/decleor/aroma-cleanse-pochistvassh-gel-bez-parabeni/

Мнения?

# 262
  • Исландия
  • Мнения: 60
Здравейте,
Шисейдо имат ли био или органик серия?
Търся почистващ препарат за лице с по-малко химии.
Попаднах на дъщерната компания Decleor и конкретно този продукт:
http://www.enzo.bg/decleor/aroma-cleanse-pochistvassh-gel-bez-parabeni/

Мнения?

Декльор, както и Карита, е собственост на Л'Ореал от поне една година. По принцип Шисейдо, както и повечето марки от престижния клас, използват екологично чисти съставки, от чисти райони, макар самите продукти да не са сертифицирани. Био козметиката не е на мода в Япония, все още. Тепърва набира скорост. Peace

# 263
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
Shiseido имат ли серум/крем против разширени пори?

# 264
  • София
  • Мнения: 1 956
Някол ползвал ли е сравнително новия серум Ултимун (или поне аз така го чета това име)?

# 265
  • Мнения: 2 045
Някол ползвал ли е сравнително новия серум Ултимун (или поне аз така го чета това име)?
Да, в темата по-назад има мое ревю, мисля, че и други момичета бяха споделили за него. Напиши в търсачката по-горе, търси в темата и ще ти излезнат

# 266
  • София
  • Мнения: 1 956
Холи пинк, а с какви други продукти го комбинира? С какво се ми, какъв крем слага отгоре?
Между другото, поздравления за блога. Много висок клас е, което си е рядкост за БГ. Ако не го правиш на английски, започвай Simple Smile

# 267
  • Мнения: 2 045
В онзи период - Ибуки овлажнителя, миех с почистващия от серията (още го ползвам) и тоника (концентрат го водят, май) от серията.

# 268
  • SF
  • Мнения: 21 689
Здравейте,
някъде назад в тази тема (или в друга за козметика в bg mama) бяхте споделили сайт, в който SHISEIDO се продава с намаления. Сайтът не продава само продукти на тази марка - има дрехи, обувки, парфюми. Бях си го запазила на favourites на компютъра в работата, в която вече не работя и оттогава не мога да се сетя как се казва сайтът, нито как да го намеря отново в bg mamma. Ако можете да ми помогнете...

# 269
  • София
  • Мнения: 3 821
Май беше в този сайт http://strandonline.bg/category/920/kozmetika-i-parfyumi.html но вече нищо няма. Може и да бъркам обаче. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт