Отговори
# 15
  • Мнения: 1 558
Не,не съм забелязала подобна закономерност Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 269


 Някои започнах да търсят под вола теле за да дадат примери.Това е въртележката на живота - едни се раждат, други умират.По-скоро е съвпадение отколкото закономерност.

 Peace

Месец преди да се роди дъщеря ми почина дядо ми. Когато се раждаше сина ми никой не си е отивал.
За мен си е чиста случайност, че двете събития са съвпаднали.
По-скоро е съвпадение отколкото закономерност. Peace

# 17
  • Мнения: 918
Дядо ми почина много скоро след като се роди бебето.

# 18
  • Мнения: 1 740
При нас няма такава закономерност.

# 19
  • Мнения: 79
Майка ми почина миналата година, а сега терминът ми е на 19 февруари- рожденният ден на майка ми Tired
Но се надявам това да не е закономерност, а просто съвпадение, което утешава  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 424
И според мен това е просто съвпадение. При нас за съжаление се получи така, че баща ми почина месец след като родих Sad

# 21
  • Мнения: 4 335
При нас няма такава закономерност,а и смятам,че това са просто сьвпадения.
Постоянно се раждат и умират хора.

# 22
  • Мнения: 1 053
Бабата на мъжа ми по4ина когато бях в 4 месец.

# 23
  • софия
  • Мнения: 2 140
Милата ми майчица почина внезапно две седмици след като родих сина ми. Cry

# 24
  • София
  • Мнения: 23 158
Имах невероятното щастие моят любим и прекрасен дядо да се порадва на правнучката си. Той почина обаче преди Нова Година.

# 25
  • Мнения: 99
Според мен има закономерност а и просто нещата от живота са такива.И при двете ми бременности се случиха такива неща-при първата почина дядото на мъжа ми, а при втората моята баба.Сега на приятелката ми която е бременна също почина бабата.

# 26
  • sofia
  • Мнения: 3 706
При мен има! Или просто е някаква утеха. Загубих най- любимия си човек в семейството, а след 2 месеца, разбрах, че съм бременна...Малко жестоко, но и жизнеутвърждаващо!

# 27
  • Мнения: 260
баща ми почина точно в края на втори лунарен месец от първата ми бременност.
надявам се този път всички да са живи и здрави!

# 28
  • Мнения: 798
Кгръговратът на живота. Колкото по-голямо е семейството, толкова пО вероятно е да има подобни съвпадения. Близък мой роднина почина няколко дни преди да родя първото си дете, много исках да отида на погребението, но ме увериха, че не е добре. Същата вечер отидох в родилното Laughing
С второто ми дете нямаше такова съвпадение (но като се замисля малко след това почина възрастен роднина от семейството на мъжа ми).

# 29
  • София
  • Мнения: 44 428
При моето раждане 2 баби са починали, едната в деня, другата няколко дни по-късно...
При раждането на сина ми за моя радост никой не почина...изключвам котето ми, което умря  месец по-късно....но все пак е животинка, не човек...нищо, че е член на семейството.

но и аз си мисля, че това са си съвпадения - нищо друго...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт