Незабравима(unutulmaz)-тема 3

  • 51 500
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 216
НА мене много ми харесва рвжисьорското хрумване Еда да се спре пред витрината на магазина и да се огледа защото надписа над магазина/BITIYORUS/ означава свършваме което добре отговаряше на ситуацията
ааааааааа ок-аз пък се чудех защо се спря пред този магазин и знаех че не е случайно-сега разбрах смисъла Crazy

# 46
  • Мнения: 0
EEE много е гадна май колкото Мелда ако не и повече Weary smile3518
че Мелда със какво е гадна какво е направила?
ще гледаш по нататък в сериите и ще видиш

# 47
  • Мнения: 216
аз пък тази мелда и сега ми е една такава-никаква-не знам защо не я харесвам без да прави нищо лошо-може би защото се прави на голяма светица и има някакво прекрито лицемерие в нея-отначалото я усещам Wink

# 48
  • Мнения: 90
кажете моляяяяяяя Praynig

# 49
  • Мнения: 0
какво да кажем?

# 50
  • Мнения: 90
какво стана на брега,спря ми кабелната и недогледах края Tired

# 51
  • Мнения: 0
спря ми кабелната,какво стана?гледах дотам-Еда беше на брега и чакаше ...? Praynig
Дойдоха харун и толга помислиха си че еда се опитва да ги здобри разсърдиха и се и двамата и я оставиха на брега тя се разплака и тръгна незнайно накъде това е накратко

# 52
  • Мнения: 90
ааа благодаря  bouquet

# 53
# 54
  • Мнения: 0
Еееееее ти пък откъде се появи аз си мислех че си ни зарязала вече

# 55
  • Мнения: 912
Мразя такива подли номера като на Севал. Проблема си е нейн като не може да изрази гласово чувствата си към Толга.
newsm10 newsm10

# 56
  • Мнения: 2 657
Еееееее ти пък откъде се появи аз си мислех че си ни зарязала вече


аааа нееее,много са тъпи тия ей #Cussing outвзех да се ядосвам с тях вече

# 57
  • Мнения: 0
Абе аз друго се замислих Харун откъде разбра че точно там трябва да се срещнат като Севал не му определи място на срещата

# 58
  • Мнения: 90
Еееееее ти пък откъде се появи аз си мислех че си ни зарязала вече
Mr. Greenяко


аааа нееее,много са тъпи тия ей #Cussing outвзех да се ядосвам с тях вече
Mr. Green

# 59
  • Мнения: 90
Абе аз друго се замислих Харун откъде разбра че точно там трябва да се срещнат като Севал не му определи място на срещата
ии без да определи час...?

Общи условия

Активация на акаунт