ПОМОГНЕТЕ! ТЕЗИ СТРИИ НЕ СПИРАТ ДА СЕ УМНОЖАВАТ!

  • 55 840
  • 539
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 0
Това с горчицата е много странно! Какви съставки има в нея, за да помага при стрии???

# 406
  • Мнения: 7
Това с горчицата е много странно! Какви съставки има в нея, за да помага при стрии???


Горчицата мисля, че се правеше от синапено семе/брашно . Синапа е лют и действа затоплящо .  Предполагам ,че ползата върху кожата се дължи точно на това люто свое свойство с което дразни и съответно раздвижва/активизира притока на кръв към повърхността на кожата.
Това го свалих от Интернет :
 Синапеното семе съдържа до 7% тиогликозида синигрин, който в присъствие на вода и под действието на ферментния комплекс мирозиназа отделя т. нар. етерично синапено масло (Oleum Sinapis aethereum). съставено главно от алилизотиоцианат. В синапеното семе се съдържат още около 30% тлъсто масло, съставено главно от глицериди на еруковата киселина, белтъчини, слузни вещества и др

# 407
  • Мнения: 64
Miia абсолютно си права.Маската от горчица засилва кръвообръщението на кожата, като съответно това води до подобряване структурата й.

# 408
  • Мнения: 0
Гледах сайта на  Hill ilinic, махат стрии. Но дали бели или червени? някой да има информация

# 409
  • Мнения: 64
Здравейте,
тази сутрин реших да пробвам номера с горчицата.В хладилника ми се разхождаше една на Олинеза.Намацах се както подобава и постоях 15минути.За съжаление нямаше нито затопляна, нито зачервяване.После си направих пилинга и крема с мумиото.Тези дни като имам път към Метро мисля да си взема някоя по-истинска и по-люта горчица.
Хубав и спорен ден

# 410
  • Мнения: 77
Здравейте,
тази сутрин реших да пробвам номера с горчицата.В хладилника ми се разхождаше една на Олинеза.Намацах се както подобава и постоях 15минути.За съжаление нямаше нито затопляна, нито зачервяване.После си направих пилинга и крема с мумиото.Тези дни като имам път към Метро мисля да си взема някоя по-истинска и по-люта горчица.
Хубав и спорен ден
мила да те питам:при теб как върви със зачервяването?на мен ми се появи на  още 2 стрии на едната в началото на стрията а на другата пък в края newsm78
тъй като моите са по бедрата тези със зачервяването е само от едната страна а от другата нищо не се случва.това нормално ли е?
и тези зачервявания означават ли че само в участъците където се появява само там действа-всмисъл другата част да не може да се повлияе?

# 411
  • Мнения: 64
Моите красоти са в долната част на корема е имам и няколко по дупето.Само тези които са на корема ми са се зачервили.Отдавам го на факта че там кожата е по нежна.Твойте от вътрешната или външната страна са?Вече незнам това чудо как действа.Хубаво зачервяват се ама кога ще почнат да свиват тези пущини.soledad8686a не се притеснявай толкова за това зачервяване.При някои го има при други не.Ако не се лъжа Моника беше писала че при нея го няма.
Какво стана с руския сайт писа ли им.
Между другото днес си купих разтвор на витамин А и мисля и с него да се мажа успередно.Пък каквото излезе, само от толкова илачи да не си докарам някоя алергия.

# 412
  • Мнения: 64
За съжаление с мазила не става момичета. Аз с какво ли не се мазах докато проумея, че стриите се махат само от специалист. След необходимото лечение от опитна козметичка сега мога да се гордея отново с кожата си. Съветвам ви и вас да постъпите така.
За съжеление си права, но надеждата умира последна.Пробвала съм и при козметички и дерматолози /лазер/ ама цък.Може да не съм попаднала на подходящите.
И на мен ще ми интересно да споделиш, какви процедури си правила.
Днес си поръчах колагена на Colvita- silver

# 413
  • Мнения: 7
Дано при теб да е по-различно  liliya_petrova , но аз от този колаген Colvita- silver измазах сигурно десетина и ефект никакъв !

# 414
  • Мнения: 0
аз мислех също да поръчам от този колаген newsm78

# 415
  • Мнения: 64
Miia съжелявам че при теб не се е получил желания резултат.Тъй като съм си го пъръчала и утре ще е при мен, мисля да го измажа.Дори и да не действа поне няма да ми навреди.
v_t115 не знам какво да те посъветвам  newsm78.Ако не ти е спешен изчакай, пък ако си твърдо решена и смяташ че това е нещото от което мислиш че ще имаш ефект давай.За съжеление няма много отзиви в нета.

# 416
  • Мнения: 77
е че то колагена как помага? newsm78аз нещо не съм наясно Embarassedда не би от рецептата с горчицата защото там пише че след това се маже с колаген???

# 417
  • Мнения: 0
Колагена помага за регенерирането на кожата, а също и заличаването на стриите, защото в съединителната тъкан се съдържа до 75% колаген Simple Smile

# 418
  • Мнения: 7
Колагена помага за регенерирането на кожата, а също и заличаването на стриите, защото в съединителната тъкан се съдържа до 75% колаген Simple Smile

Точно така .
Просто при мен не се получи. Аз възлагах много надежди на него.

liliya_petrova опитай може при теб да е различно. Различни кожи ,различни техники. Не винаги това което при един  не действа и  при друг няма да действа.И обратното.

# 419
  • Мнения: 64
Днес ми пристигна колагенчето.Miia ще пробвам при мен как ще е.С моита козметичка сме решили да ми го нанася с масаж.
Продължавам и мумиото успоредно.Това е за сега при мен.

Общи условия

Активация на акаунт