Отговори
# 675
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!


Ани, звучиш свежо  Peace не каза дали се разбрахте за дата с девойката  Grinning Ти ме разби сега с тая смъкната матка  Shocked тъкмо почнах малко танци в къщи, ама ще взема да почакам.. то как се познава че е смъкната?  newsm78 Снимката нещо не се отваря  newsm78
Марис, ако вашите и двамата са с ( + ), няма как ти да си ( - ). Най-добре си я провери, покрай някое от другите боцкания... Специално за теб малко нови снимки на Емо http://www.facebook.com/photo.php?pid=1134051&l=7ca78d2d66&id=1422366967 много-много не си приличат с Рали...
Nomadic, тук постоянно коментират, че има бум на бебета заради големия брой втори деца при българите.. е, детски градини няма да има, местата ще са все по-кът...

# 676
  • Мнения: 1 859
  Добро утро, мили!
 Съни , отново сте били перфектни. Много се радвам , че танцуваш. Това е страхотна емоция! Hug
 Галчеее, напълни ми душата с разкази и снимки. Сияеш просто Heart Eyes
 Хайде, Ани ти си на ход. Моят термин беше 4 май и хич не чаках да се случи днес, а виж вече 9 годишен момък си завъдих Laughing
 По повода скромна почерпка/в офиса съм и нямам време да търся нещо по-калорично /за хубавото ми момче, гордостта на мама. Никола е рожденник Heart Eyes
   party023: newsm64 beer2 Wine Glass

# 677
  • Мнения: 528
Здравейте мацки само   tiptoe за  55Щото от няколко дена все м исе  smile3507 newsm46 щото на цялата дъндания около мене Додо м уникнат зъбии денем лудеем ношно време мрънкяме и единствено мама го чува,а тати каза че хич не го чува а е до него.Важното е той да може да спи чее работен а аз друг живот ще се наспя-като стан апенсионерка.ОСтавям ви че и сега плачка и го сърбят.

# 678
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Скъпа ми Rady
Да ти е жив, здрав и все така с гордост да говориш за Него!



Много благодаря момичета! Аз наистина много се радвам, че заехме второ място. Миналата година имаше спорове за първото ни място, и сега това направо ме кара да се гордея. Blush Simple Smile

# 679
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Rady, да ти е жив и здрав юнака, останалото нямам съмнения, че ще се нареди  Heart Eyes Hug

# 680
  • Мнения: 207
Ради, да е здрав и много щастлив Ники!

# 681
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ради, да ти е жив и здрав Ники!



тайги-ох бе, този Емо е просто върховен  Hug

# 682
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
taigi Пу, пу, пу!
Кога ще ми позволиш да го видя на живо?
Танците са понеделник от 17.45 и 19.30, сряда пак от толкова, и петък от 19ч.

Чакааайте сега да Ви попитам за мнение по един въпрос. Laughing
Има идея в детската да се почете по някакъв начин първи юни, та моята главица роди таз идейка. Sunglasses
Скоро децата ще имат представление и по този повод се сетих, дали и ние родителите да не им направим едно представление, а те да са зрителите.
Като за целта за да им помогнем да се сетят, че играем тях, и че все пак и ние сме били деца, да изиграем техните роли т.е. всеки родител да бъде това, което детенце му е бил на представлението.
Учителките пак да са си учителки, и да ни ръководят, така като тях. Да се започне с думите "Ах, как искам и аз да съм дете", или "И ние бяхме деца."
След което ако позволи времето/миналата валеше дъжд/ на двора да направим игра с децата и татковците - примерно надбягване с чували или на конче, или пък на дърпане на въже.Да има и игра "Аз сготвих, а мама ми помогна" Wink и да има разни вкусотии, като да има и излъчен победител, като след това с приготвеното да се почерпим всички. А за децата да има състезание с картина на тема "Аз обичам да играя", или "Моето детство".
Всичко това разбира се придружено с украса от балони, награди, смях и веселие.
Как Ви се струва тази моя идейка? Blush
Няма да се разсърдя и на предложения. Hug

Ооо ето и по добър линк от танца ни.
http://www.facebook.com/pages/folkloren-klubZA-POAS-folk-clubZA- … OIAS/308374302129

Последна редакция: ср, 21 апр 2010, 14:31 от s_sunny

# 683
  • Sofia
  • Мнения: 4 529
Rady, да е жив и здрав най-прекрасният син на мама  bouquet Пожелавам му много щастие и безоблачно детство   bouquet Очаквах да ме провериш какви ги върша днес  Hug
taigi, толкова мъничък ми се вижда Емо  Heart Eyes В отчетната нашите се скъсаха да ги вадят секцио  Confused Аз сега съм заплюла 05.05.2010 - ама краен срок вече  Mr. Green Утре следобяд съм на преглед и май ще ме гледа за разкритие (гадост), но да видим какво се случва аджеба  Crossing Arms
Sunny, отново преливаш от ентусиазъм и идеи   bouquet
Деска, тентите са си скъпи, ние отдавна се оглеждаме, че и на нас доста голяма ще ни трябва. На мен бялото ми харесва много  Peace

Оправих линка: http://gabriel05.snimka.bg/family/recent.493942.18344045

# 684
  • Plovdiv
  • Мнения: 590
Ради, много щастливи дни ви пожелавам! Hug

Деска, е страхотни букети пускаш.  Laughing И аз ще следя обзавеждането, много ми харесва. Hug
Съни, идеята ти, както винаги е страхотна. Дано имаш подкрепата на другите родители. За децата, ако го направите, ще е приказка.
Браво за второто място. Всъщност браво за танците и завладяващия ентусиазъм. Heart Eyes
Ани, ми то си е съвсем време вече. Пети е хууубава дата. Laughing Аз преди илядо вече години ( 13 ), започнах да раждам Митака на пети, но докарах до 6.  Laughing Пак хубав ден. Joy
Стискам палци за прегледа за разкритие. Hug
Марис, много странна работа с твоя резус фактор. newsm78 Новите изследвания ще покажат.

# 685
  • Мнения: 529
Марис, казвам аз, не ме слушаш - тея лекари освен от пол, от кръв май също не разбират  Wink Сериозно, наистина е нелепо, как така различна кръвна група  ooooh! ooooh! Но, дори и да е отрицателна, ще ти бият една инжекция при самото раждане. Пиши каква кръвна група те изкараха накрая.

Тайги, и аз мисля, че е рано да започваш натоварването. Някъде след 40-тия ден е добре лека полека да се раздвижиш по-сериозно. Има и подходяща диета при кърменето, ще се справиш с килограмите. Аз как 30 преборих  Naughty Вярно, стана много, ама много бавно, ама все пак има светлинка в тулена  Grinning (само да не е от насрещния влак, че  Joy Joy )

РАди, да е жив и здрав Ники   bouquet Да е все така добричък и мили, и прекрасен, и да пази Мила, и да те слуша  Heart Eyes

Как я следим АниК, само  Mr. Green

Съни, идеята ти е чудесна, но ако родителите са работещи, мисля че няма да ти се вържат. Поне като знам родителите в нашата група колко са отзивчиви за подобни мероприятия  ooooh! Обаче и половината от това да направите, пак ще е супер  Whistling

# 686
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ейй Анче страхотно изглеждаш..ама или Габче много е пораснал или ти си се смалила  Laughing Laughing..Която  и дата да си избере малката коконка все хубава ще е  Hug
N i y a - винаги на ваше разположение  Heart Eyes

# 687
  • Мнения: 1 599
Тайги, страхотен е! пу пу  Hug
Съни, и аз мисля като Галчето, освен ако не е уикенд, но и тогава си трябва доста предварителна подготовка.
Аник, ей такава бременна всеки му. аз сега изглеждам като теб  Joy виж 3ти е още по-добре  Mr. Green
Деска, в интерес на истината в този магазин има страшно много скандинавски дизайни, не знам защо в асйта е така. Супер скъпи са, но са супер яки. А интересното е, че мен още не ме е подгонил арабския дизайн тук а гледам, че за все по-просто се оглеждам. Мож би малко съм тук  Laughing
Номадик, внимавай да се не претрепеш  Joy До колкото знам вече тръгват полетите

Ради, да ти е жив и здрав Ники! Много късмет и все напред и нагоре!    bouquet

# 688
  • Мнения: 358
Ради, да ти е живо и здраво детенцето!
На мен Рангел ми е на втори май, ще правя червена торта Бакуган  Laughing
А днес имах едно бебе на два  Shocked дни в аптеката  Laughing Тук започват веднага да ги извеждат. На втория месец тръгват на плуване, оня ден на едно бебенце устенцата му бяха точно толкова сини, колкото и очите   Laughing

# 689
  • Мнения: 823
...А днес имах едно бебе на два  Shocked дни в аптеката  Laughing Тук започват веднага да ги извеждат. На втория месец тръгват на плуване, оня ден на едно бебенце устенцата му бяха точно толкова сини, колкото и очите   Laughing

Светли, Тео и аз го изведох на разходка на втория ден след като се прибрахме Simple Smile В родилния дом седях няма и 24 часа след раждането.

Ради, честит рожден ден на Ники!
Да ти е все такa послушен и умен!
  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт