Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 759 830
  • 1 279
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 14
Да разкажа и аз за моят опит с врачки и ясновидци Ходила съм при Ицо който участва в Ясновидци Май познава Още докато си пиех кафето ме попита защо съм отишла след като въобще не вярвам в такива неща И наистина кото ми гледа в чашата нищо конкретно не каза за мен по скоро цялата за рода много подробно описа житието им Но за неща засягащи само мен нищичко Водила съм при него приятелки всички са много доволни познава им А пък на мен нищо Sick Ходила съм и при една госпожа  на която задаваш конкретен въпрос и тя ти отговаря Има доста неща които ми е казала и са се случили Много ми се иска да отида при някой да ти гледа без да задава въпроси направо да казва какво вижда Така че давайте координати

# 106
  • Мнения: 802
мислите ли че гледача може да си губи силите от време на време
...

 не  Naughty
 аз мисля, че просто понякога налучква

# 107
  • Мнения: 802
Много ми се иска да отида при някой да ти гледа без да задава въпроси направо да казва какво вижда Така че давайте координати

 То всички в тази тема това искаме

# 108
  • Мнения: 65

 То всички в тази тема това искаме
  Mr. Green

# 109
  • Мнения: 6
ами тези при който ходиш и те познават и знаят какво да ти кажат....и не си дават много зор да се мъчат с теб
а ти казвам неща които винаги са ти в ежедневието...
за това не трябва да се ходи често при едни и същи
междудругото са ми казвали че не е хубаво по често от 10-15 дена да ходиш на такива места
аз си признавам че е имало седмици в които сме ходили на ден по 3-4 цяла седмица така
и после месеци не съм ходила
но при нас е по скоро от скука и се чудим какво да правим

# 110
  • Sofia
  • Мнения: 4 150
Да разкажа и аз за моят опит с врачки и ясновидци Ходила съм при Ицо който участва в Ясновидци Май познава Още докато си пиех кафето ме попита защо съм отишла след като въобще не вярвам в такива неща И наистина кото ми гледа в чашата нищо конкретно не каза за мен по скоро цялата за рода много подробно описа житието им Но за неща засягащи само мен нищичко Водила съм при него приятелки всички са много доволни познава им А пък на мен нищо Sick Ходила съм и при една госпожа  на която задаваш конкретен въпрос и тя ти отговаря Има доста неща които ми е казала и са се случили Много ми се иска да отида при някой да ти гледа без да задава въпроси направо да казва какво вижда Така че давайте координати

аз също не съм доволна от него, при мен говори някакви неща, но не цнаеше дали вече са се случили. също така и при мен повече за роднини говори, а и има едни неща , които ги казва на всички  #Crazy

# 111
  • Мнения: 6
може и да не познава , а може да не вижда в момента за това да не ти говори
по добре да мълчи а не да лъже
на мен преди 2 години ми казаха неща които се случват сега и до преди една година не ми ги повториха всеки път като ходех
но все пак се случиха
аз за това писах дали гледача си губи силите
или просто нищо не вижда или нищо не се случва за да ми го каже
все пак да не забравяме че ясновидството не е точна наука, за добро или лошо ...

# 112
  • Мнения: 0
Здравейте на всички искам да ви споделя, днес бях при Ангелина в Люлин 2 блок 228. Много добра жена наистина много харизматична. Отидох седнах при нея без нищо да казвам само и започна да ми говори и видя какъв ми е проблема всичко с точност без нито думичка да казвам. Имаше много хора които чакаха и си говорехме с тях и те ми казаха, че някои идват за 5-6 пъм и винаги им е познавала без изключение. Наистина познава, препоръчвам ви я. Ако някои иска телефон да пише на личен. РАБОТИ ОТ ПОНЕДЕЛНИК ДО ПЕТЪК
СЪБОТА И НЕДЕЛЯ ПОЧИВА И НА ЦЪРКОВНИ ПРАЗНИЦИ СЪЩО.

# 113
  • Мнения: 520
А какво стана с Радо от Асеновград?
Дайте някой от Пловдив или околностите,толкова ли нямаме хора с такива дарби!!! Thinking
А тази жена от село Трилистник???

# 114
  • Мнения: 802
А какво стана с Радо от Асеновград?
Дайте някой от Пловдив или околностите,толкова ли нямаме хора с такива дарби!!! Thinking
А тази жена от село Трилистник???

 Ами явно нямаме ...

 Какви координати да ти дам като никой за нищо не става ...
 Има ли смисъл да ходиш да слушаш глупости и да им пълниш гушата ?!
 а с Радо - кво да става ?! Стои си там в оная мизерна къщичка и той същата хава ...

 И на мен ми се ходи някъде - ама като няма качество ...

# 115
  • Мнения: 520
Аз останах с впечатлението че този Радо познава. Дайте ми поне някъв адрес или телефон!

# 116
  • Мнения: 802
Аз останах с впечатлението че този Радо познава. Дайте ми поне някъв адрес или телефон!

 Какво означава някакъв ?!

# 117
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Аз споделих ,че нямам адрес  и телефон .Ходила съм преди 4 години при него ( от вън пред къщата ) ,но не си спомням адреса .Дори аз телефона не мога да взема ,казаха ми че ще ми запазят час ако искам .Но имам колебания да ходя чакам Моята позната да иде в събота и да сподели впечатление и тогава ще реша.

# 118
  • Мнения: 6
ако гледачката или гледача е от някакво село не ви трябва адрес , защото няма
просто вървете и питайте
те се знаят
аз така съм ги намирала винаги
ама в какви ли не дерета  сме се набутвали , в края на света ама се намира
а ако отидете никой няма да ви върне

# 119
  • Мнения: 18
Здравейте , понеже не начерих нещо за ясновидката Нуртен, някой нещо знае ли повече? Имам предвид - освен , че се намира в София , кв.Дружба , има ли някакъв адрес или телефон? Благодаря предварително  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт