Мартенската мама знае, че през март с бебе ще играе! (38)

  • 17 142
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5
Лелеле, Звездичка, така се зарадвах..да ви е жива и здрава малката принцеса, много да ви слуша,радва и обича:) Браво,мамче, леко възстановяване Hug
Честит бебок и на мама Карамел- да расте здрав, силен и красив Hug
Бобитка, вземането на секрета не боля, поне при мен, както и прегледа да видят докъде е стигнала бебка..Не се тревожи,мила:) А съм си сложила хавлиийка в багажа.Утре сме на преглед отново, че останаха 5 дена, дано да се е ориентирала нашата госпожичка, че малко остана, а тя все още е много височко. Иначе контракциите са силни и чести, но знам ли  Thinking
За всички, имащи нужда-стискам палци всичко да в наред около вас:)

# 661
  • София
  • Мнения: 481
ЧЕСТИТО НА МАМА ЗВЕЗДИЧКА. ДА Й Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ГАЛИНА. НА МАМА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ, А НА ТАТКОТО НА ТАТКОТО НАЗДРАВЕ

Веси, горе главата. Скоро ще бъдеш добре.

# 662
  • Sofia
  • Мнения: 291
Честито бебче на мама Карамелче!!! Да е жив и здрав малкия Божидар! На мама бързо възстановяване!

Желая ви един прекрасен ден! На вън времето изглежда божествено. Ние ще му се насладим за 10 мин на балкона. Иначе имаме колики....нормално но много ми е жал като вземе да се гърчи и видимо да я боли. Вземаме Инфакол и сега и чай от копър и се надявам да има ефект.

 Hug Hug Hug

Сега видях и за мама ЗВЕЗДИЧКА! Честито! Да е жива и здрава малката Галина!!!!

# 663
  • София
  • Мнения: 275
ЧЕСТИТО НА МАМА ЗВЕЗДИЧКА!!!
Току-що се върнах от запис на тонове, на контракции-права линия, може ли така. Поне 1-2 да беше отчело, а то нищо, и на бебчо всичко му е наред, поразходих се, запасих се с плодове и пак тук.

# 664
  • Мнения: 95
честито бебече на мама ЗВЕЗДИЧКА  newsm51


ahoney  НаНина   Hug  Hug    Hug

# 665
  • София
  • Мнения: 91
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА НА  ЗВЕЗДИЧКА! ДА РАСТЕ ЗДРАВА, КРАСИВА И ДОБРА ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТЕ!

Antoniya The One - може да е затишие пред буря,мила Hug
ахони -уж се закани,че цял ден ще си във форума,ама май нещо не си много активна Thinking Май си се преуморила последните дни с това чистене и подреждане
Роси 17- Саб симплекс пробвала ли си за коликите? Аз бях много доволна от тях. Има и чай на Хип за колики.Дано помогне  Praynig
бобита-25 Hug Аз съм си сложила малка кърпа за лице и по-голяма за тяло,а не хавлия

# 666
  • Враца
  • Мнения: 94
Ейа ама чвек да не ви остави за малко без надзор и хоп ... бебе
Честита звездичка на мама Звездичка,да е жива и здрава малката Галина.На мама бързо и леко възтановяване ,а на тати наздраве

# 667
  • София
  • Мнения: 481
BONI, аз се заканих, че цял ден ще съм на компа Simple Smile и така правя, но играя една игра на фул скрийн и като се отплесна в нея не усещам как минава времето. Иначе се старая да чета честичко какво става тук.

# 668
  • Мнения: 68
мамитаа минавам за дзак,нямахме интернет и може пак да изчезне сега отивам на разходка,после ако има нет ще пиша Hug Hug Hug

честити бебочетааааа да сам им живи и здрави и бързо възстановяване на мамитата  bouquet

# 669
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Честити ни бебета!
Да са живи и здрави и много щастливи!
На мамите бързо възстановяване!


Аз нямам настроение днес Cry
Изстрелях се от леглото в 6 сутринта с някакви болки, ама както виждате се оказаха фалшиви. Криво ми тръгна деня....дремах малко до сега, ама не се чувствам много добре.
Айде, няма да се оплаквам повече...

# 670
  • София
  • Мнения: 481
kama4e, мила, и ти се измъчи с това чакане.  Hug Hug Hug Хайде гуш и да се усмихнеш

# 671
  • ГО
  • Мнения: 3 955
kama4e, мила, и ти се измъчи с това чакане.  Hug Hug Hug Хайде гуш и да се усмихнеш
Hug
Мерси, мила!  bouquet

# 672
  • Мнения: 24
Карамелче  Hug да ти е жив и здрав малкия Божидар!!!    bouquet
Звездичка  Hug да ти е жива и здрава малката звездичка Галина!!!   bouquet

# 673
  • Мнения: 221
Колко е хубаво всеки път като вляза във форума и си имаме бебче Hug
Честито на Звездичка! Да и е жива и здрава принцесата  bouquet

# 674
  • Мнения: 54
Добри новини. Днес с 12,49 се роди госпожица Калина на мама jilian81. Момата е 3550гр и цели 51 см. Да й е жива и здрава и много красива и послушна.

Айде наздравеееееееееееееееее ........... с минерална вода и студен чай Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт