С шарени Великденски яйчица, ще се борят нашите деца

  • 24 540
  • 741
  •   1
Отговори
# 90
  • София,
  • Мнения: 4 267
привет много сте изписали Hug
Комиксче честита ви нова клапа, героиня е тази наша малка Бо, много да я нацелуваш от нас! Пожелавам ВИ от тук нататък да нямате никакви проблеми!  Hug
Дано и Анжелка скоро я изпишат и да се приберат с мама у дома при сестричката и. Представям си какво и е на Арвен в момента и силно я прегръщам  Hug.
Радвам се и за Самуилчо че си е вече в къщи където му е мястото. Hug Ани много се пазете и не оставяй така това хъркане от нослето - непременно пусни секрет да видите дали няма някоя бактерия - ако има нещо, което е напълно възможно поради дългото стоене в болницата, да започнете да го лекувате, за да не слезе после надолу към дробовете.
Онзи ден в стаят в болницата при нас настаниха едно малко бебенце едва на 38 дни Embarassed, милото и то така много хъркаше с нослето, аспирираха го по два пъти на ден, и го следяха, едва дишаше и едва се хранеше, но добре че поне нямаше нищо друго Peace.
Ан - Мари как сте днес, голям кошмар с тези стотинки, леле и то не една ми цели три налапал, как е успял да ги глътне изобщо - ума ми не го побира, радвам се че ги е повърнал и няма повече, той обаче упорито е решил да се превърне в касичка май Joy
Дано не се случва вече де. Аз точно вчера се карах на таткото, че Вероника си искаше от него стотинки да и даде да си сложила в новото портмоне и той и даде Shocked, аз и давах разни хартийки - вместо парички Peace

# 91
  • Ямбол
  • Мнения: 248
Ан Мари,голям  късмет сте изкарали,слава Богу ,че всичко се е развило добре и че дечко е повърнал,че да излезнат. Hug

# 92
  • Мнения: 1 765
Дани, радвам се, че вече сте си вкъщи с Вероничка!

Ани, добре дошъл да ви е у дома Сами, да ви е жив и здрав и много да ви радва! Hug

АнМари, ама е паалвник този Алекс, добре, че леко ви се е разминало, крийте стотинките вече.... ooooh!

Относно хемангиомите, Бо има 2, единия изпъкнал ( почти избледня и го няма ), а другия в основата на тила, като петно, но той си стои...мисля, че и аз имам.... Rolling Eyes

# 93
  • Мнения: 118
Днес разбрах,че на малкия ще трябва да му бият "ПЕНТАКСИМ"
На вас слагаха ли я и задължителна ли е?

# 94
  • Мнения: 3 914
AnMary ,не те видях днес,но те прегръщам,ти си знаеш защо Hug Grinning

# 95
  • София
  • Мнения: 39 960
Ина и аз  Hug
Уговорката ни беше такава с Дуци Simple Smile А тя нас си ни снима по дефолт Simple Smile

Моите най-после капнаха и заспаха. Преобувам Алекс, Дияна гледа памперса и казва "я да видя има ли стотинка" Simple Smile Аз рекох, че през това малко дупе стотинка трудно ще мине Simple Smile
Оказа се, че Алекс си е направил касичка в леглото. Днес Дияна намерила стотинка. Ще трябва да събера всички нейни налични касички и да ги прибера някъде много нависоко. На моето бюро има чаша където си е събирала жълти стотинки. Тях мисля директно да изхвърля.

galina_86, аз слагам Пентаксим на Алекс. Т.е. не аз, сестрата я слага Simple Smile
Не е задължителна, а препоръчителна. Вместо ДТК - Дифтерия, тетанус и коклюш, се препоръчва Пентаксим - адсорбирана ваксина срещу Дифтерия, тетанус, коклюш (безклетъчна компонентна), полиомиелит (инактивирана) и haemophilus тип b (конюгатна).

Говори с педиатърката, защото тази ваксина влиза в имунизационният календар и става безплатна. Да видиш дали ви хваща вас това.
Иначе ориентировъчно цената е към 60 лв. Слагат се три дози до годинката. В някои аптеки дават отстъпка когато се купят и трите дози наведнъж. Към 1,6г се прави реимунизация, 4ти прием.

По принцип се понася добре от децата.

# 96
  • Мнения: 1 685
Здравейте Hug
На Жоро окото му пак сълзи и се зачервява, че съм притеснена малко.Подуто стои, около окото Tired
Един път да го види докторката , че да каже какъв е сега проблема.


Ivanah,не е писала скоро, дано е добре.
AnMary,радвам се ,че детето е добре ,и не е станало по-голяма беля.

# 97
  • Мнения: 1 875
Привет от нас.
Комикс, много се радвам, че сте добре, честита нова клапа, дано всичко е наред отсега нататък Hug
Дано Аарвен и Анжелка се приберат скоро.

Семирамида, добре дошли с Вероничка, да не се разболявате повече Hug

АнМари, добре, че нищо му няма Алекс и не е изял всичките налични пари Simple Smile Hug

Бузките и около устата мажа със Стелартия на Мустела.

Ние сме добре, идната седмица трябва вече да отидем на консултация. Нещо съм отслабнала, дрехите ми висят, и съня ми никакъв го няма. Това да са ми грижите.
Отивам да чистя.

# 98
  • Мнения: 923
Дани добре дошла. Много Hug за теб и Вероника.
Комикс радвам се, че сте добре. Hug
Ан Мари голям ужас сте минали. Добре, че всичко е минало благополучно и е добре малкия сладур. Hug
Гери кога сте на преглед? Звънни на докторката, ако му е много подуто окото.

# 99
  • Мнения: 9 973
ха да се набутам тук.Виждам,че всички сте добре!Връщам се да ви чета

# 100
  • София,
  • Мнения: 4 267
Нещо пак има голямо затишие в темата, ще я пишем май пак до следващата КОледа Joy.
Гери какво става с Жорката как е, очето как му е?
Кога ще пътувате за прегледа?
Ние още сме си в къщи - т.е. Верониката си стои в къщи и при комшийката, а аз ходя по задачки тези дни. вече се оправя и се надявам в петък да я пращам на градината.
Мидичка вие добре ли сте как е МИМката?
Аз пък все се надявам да се оправя пусто време, че ни писна вече все в къщи. Днес е напекло уж едно слънце, но такъв гаден и студен вятър духа, ужас. Sick
Айде пишете поне да има какво да четем Blush, че голяма скука е тук Crossing Arms

# 101
  • Мнения: 923
При нас пък времето е супер, слънчице грее, няма вятър, много е приятно. С Коки и с една приятелка и нейното детенце изкарахме 1 час и половина навън. Децата си поиграха хубаво и се поизмориха. Като се прибрахме Коки беше гладен като вълк, хапна и веднага заспа. Hug

# 102
  • София,
  • Мнения: 4 267
Е Алекси благородно Ви завиждам, силно се надявам от утре и при нас вятъра да утихне и да можем и ние да поизлезем малко, че Вероника не е излизала навън кажи - речи от 3 март Embarassed

# 103
  • Мнения: 9 973
и ние тук в подножието на Витоша,последен квартал...ветровете си играят....

# 104
  • Мнения: 6 604
Здравейте.
Нямам никакво време напоследък. На работата малко беше напрежение,после у дома задачки и то станало 11 часа.
Мария вече е по-добре и от понеделник пак е на ясла.
Друго ново иначе май няма. Чакам последния момент да питам за отпуск от 5 до 10 април. Надявам се само да има свободни места в хотела. Навивам и една приятелка да дойде с нейното бебче. Да си изкараме известно време по женски.
Айде оставям ви,че задачки ме гонят.

Общи условия

Активация на акаунт