Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 17

  • 43 777
  • 732
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 910
Цитат
Тази вечер ще дават две серии  .
newsm44 newsm44 newsm44
А Таксим направо е невероятен. Вижда че Фикрет страда за семейството и и помогна да преодолее притесненията си.

# 541
  • Мнения: 743
Ами Ферхундето е в пъти по-честна от останалите.Не само тя занича и слухти по вратите и пр.Умее да каже какво мисли, независимо от целите.Може да са користни, ама може и да не са.Наивните си страдат винаги, това няма общо с Ферхундето.Познавам хора, които оприличавам на нея, разбира се не на 100%.Настъпиш ли ги-хапят.Но покажеш ли им, че си чул и тяхната страна-никога интрига или напакостяване от тях няма да получиш.Подчертавам дебело-да покажеш, че си чул и другата страна, не е нужно да се съгласяваш и да одобряваш, просто да приемеш, че има и такава.Тогава нещата много се променят.Между другото подобно явление наблюдавам и тук. Laughing

Не на последно място-майката избесня и с право-защото е толкова виновна тя самата, затова беснее.Ферхундето не ми направи впечатление злобно да е коментирала.Просто изказа гласно фактите.Фикрет, когато не удържа и изнесе фактите такива, каквито са-също бе наритана.А фикрет дали вложи злоба-не знам...

Тези факти,са най най-болното им място!Наистина не разбирам,как може да я оправдаваш Rolling Eyes.Наистина мислим по съвсем различен начин Peace.И също не знам,как я видя ферхунде да й се зарадва на фикрет,според мен,тя първо направи физиономия,и после се усети и се усмихна.

# 542
  • Мнения: 342
biskit  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
затваряме тази тема, права си, че няма смисъл, да дълбаем повече  Peace
В крайна сметка добре, че има хора като теб, та и ние дето сме сложили розовите очила и виждаме хубавото във Ферхи, да ги свалим поне за малко и да видим и лошата й страна. Така, че има и положителна страна в това.  Flutter
Аз се радвам на различните мнения, те ми дават съвсем друга гледна точка за нещата.  Peace

# 543
  • Мнения: 1
Здравейте, отдавна не съм писала, обаче ви чета с интерес. Преди много постове аз бях една от първите, които казаха по една добра дума за Ферхи. И продължавам да виждам в нея малко по-различно "лошотиите й". Тя още в самото начало се обгради в една защитна черупка, защото още в началото се срещна с неприязън и неприемане. И то от главата на семейството, все едно от царя. Е, да! Момичетата й се възхищаваха и я приеха добре, но същите тези момичета ако бяха истински дъщери на баща си, нали щяха да имат същото отношение като него. Та Али Ръза имаше подкрепата  само на Фикрет. И пак ще се повторя че с такъв мижитурест и фалшив мъж като Шефкет /мн. ми е неприятен/ може би много жени щяха да постъпват на принципа"каквото повикало, такова се обадило"!.
Това е мое СУБЕКТИВНО мнение.Не държа някой да го споделя.

# 544
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Гледам, че доста момичета питат за сериите тези дни,  Peaceзатова ако ви е от помощ, ето:
 - епизода от понеделник: Епизод 87

 - епизода от вторник: Епизод 88

 - какво да очакваме в двете серии тази вечер: Епизод 89 и 90 - очаквайте...   bouquet

# 545
  • What are you laughing at?
  • Мнения: 337
Аз мисля, че на Лейля е доста наранена душата, и това че е пренебрегната от сестра си и съпруга си и то по доста брутален  начин, я прави много уязвима и чувствителна, затова има нужда от подкрепата на останалите членове от семейството.И когато усети че вниманието се насочва към друг, става още по наранима.Не мисля че това е злоба, по-точно зов за помощ.

# 546
  • Мнения: 107

На мен например вчера ми направи впечатление, при появата на Фикрет на вратата-всички се пулеха, един не се усмихна.Само Ферхунделата.И после, когато изказа гласно свои виждания по повод Фикрет на какво се е натъкнала, а майката избесня.
Е,чакай малко естествено ,че ще се пулят при появата на Фикрет,като се има предвид как се разделиха,може ли да се правят на артисти и веднага да и се хвърлят на врата.Нормално е такава реакция в първия момент.А за Ферхундето там си беше направо сценка от театър,уж че много се зарадва като видя Фикрет.Мислиш ли че беше истинска? WinkПълен театър,като се има предвид колко се "обичаха" двете.Айде холан!А и как мазно разпитваше, а бе все търси нещо да те чукне и унижи.Имаме една такава снаха в къщи/в майка ми/,не я питайте как издържа с такова чудо.

# 547
  • Мнения: 6 570
Чудя се на Хайрието, като й дошло до гуша от Ферхунде, защо бърза да й споделя клюките, чак предупреди останалите да си мълчат, за да й каже тя за Фикрет?  newsm78 И защо веднага й снесе за писмото на Неджля, че дори тръгна с нея да я търси ? Thinking Пък сега сложила я била на място  ooooh!

# 548
  • Мнения: 743
Кажете за предложението за анкета-Бихте ли допуснали до себе ,в живота си,жена като Ферхунде?Защото едно е да я гледаме на екрана,а съвсем друго да познаваме на живо човек като нея!

# 549
  • Мнения: 342
Гледам, че доста момичета питат за сериите тези дни,  Peaceзатова ако ви е от помощ, ето:
 - епизода от понеделник: Епизод 87

 - епизода от вторник: Епизод 88

 - какво да очакваме в двете серии тази вечер: Епизод 89 и 90 - очаквайте...   bouquet

Ледената кралица много ти благодаря, ти си истинско съкровище  Hug Heart Eyes

# 550
  • Мнения: 743

На мен например вчера ми направи впечатление, при появата на Фикрет на вратата-всички се пулеха, един не се усмихна.Само Ферхунделата.И после, когато изказа гласно свои виждания по повод Фикрет на какво се е натъкнала, а майката избесня.
Е,чакай малко естествено ,че ще се пулят при появата на Фикрет,като се има предвид как се разделиха,може ли да се правят на артисти и веднага да и се хвърлят на врата.Нормално е такава реакция в първия момент.А за Ферхундето там си беше направо сценка от театър,уж че много се зарадва като видя Фикрет.Мислиш ли че беше истинска? WinkПълен театър,като се има предвид колко се "обичаха" двете.Айде холан!А и как мазно разпитваше, а бе все търси нещо да те чукне и унижи.Имаме една такава снаха в къщи/в майка ми/,не я питайте как издържа с такова чудо.

Точно!Но Ферхунделата на екрана е много интересна Mr. Green.

# 551
  • Перник
  • Мнения: 396
Ледената кралица, благодаря  bouquet

А всъщност пари, които Шефкет харчи, печлба от борсата ли са или си ги взима директно от сметките на хората Shocked
Е, това не мога да го оправдая Naughty

# 552
  • Мнения: 9 990

На мен например вчера ми направи впечатление, при появата на Фикрет на вратата-всички се пулеха, един не се усмихна.Само Ферхунделата.И после, когато изказа гласно свои виждания по повод Фикрет на какво се е натъкнала, а майката избесня.
Е,чакай малко естествено ,че ще се пулят при появата на Фикрет,като се има предвид как се разделиха,може ли да се правят на артисти и веднага да и се хвърлят на врата.Нормално е такава реакция в първия момент.А за Ферхундето там си беше направо сценка от театър,уж че много се зарадва като видя Фикрет.Мислиш ли че беше истинска? WinkПълен театър,като се има предвид колко се "обичаха" двете.Айде холан!А и как мазно разпитваше, а бе все търси нещо да те чукне и унижи.Имаме една такава снаха в къщи/в майка ми/,не я питайте как издържа с такова чудо.

Ами за мен не е нормална такава реакция.Като изживяла подобно нещо, връщайки се на вратата на нашите след години даже, родителите ми не гледаха тъпо шокирани, а напротив.Да, мисля, че Ферхунде по-често от колко можете да си представите е искрена.И в този случай беше. Peace

# 553
  • What are you laughing at?
  • Мнения: 337
Тази вечер ще дават две серии  .


Благодаря  newsm51

# 554
  • Мнения: 9 990
Кажете за предложението за анкета-Бихте ли допуснали до себе ,в живота си,жена като Ферхунде?Защото едно е да я гледаме на екрана,а съвсем друго да познаваме на живо човек като нея!
Ами аз писах по-горе, че познавам такъв човек.Нищо страшно няма за хора, които умеят да чуват различното мнение и да приемат различното по принцип.И да комуникират с различните хора без да осъждат.Не е нужно да имаш Изгода, аз лично Нищо не съм получила, ама и интриги не съм получила и злоба-също. Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт