Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 17

  • 43 775
  • 732
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 9 990
о, а те колко приятели имат?Вкупом-цялото семейство?Нехир с дъщеря си.Толкоз.За цялото семейство. Grinning

# 586
  • Мнения: 910
Тя просто има болен мозък, останал и от детството.Не напразно психолозите търсят всичко в детството. Но съгласете се, че тя направи опит да се нагоди, и отвсякъде срещна отпор. когато се извини на Али Ръза в по-предните серии, той какво каза-Дрън-дрън-каквото посееш това ще пожънеш-ми нека жъне сега. нормално е Ферхундето да злорадства.
Цитат
Нехир с дъщеря си.Толкоз.За цялото семейство
А пък и тази Нехир и мен ме дразни понякога. Егати клюкарушата. видя колата на Таксим и юруш там да свети, добре че Седеф я спря-усет няма тая жена

# 587
  • Мнения: 743
Чела съм и имам една книга от поредицата опознай себе си,-"Отровните хора".Ферхунделата е описана там едно към едно,както и още много други отровни хора,от които трябва да се пазим.

# 588
  • Мнения: 342
Не зная какво се случва по-нататък,но би било безумие,Ферхунде всъщност да излезе добър човек.Всички други да,но тя не.Не може да извършиш всичките тези подлости,и в крайна сметка да се окаже,че все пак си добър човек,няма начин.

А те турците са майстори в това да направят от лошия човек, ако не светец, то поне добър, така, че не бъди сигурна дали няма да сложат ангелски крилца и на Ферхи  Joy Joy Joy

# 589
  • Мнения: 6 741
Тя просто има болен мозък, останал и от детството.Не напразно психолозите търсят всичко в детството. Но съгласете се, че тя направи опит да се нагоди, и отвсякъде срещна отпор. когато се извини на Али Ръза в по-предните серии, той какво каза-Дрън-дрън-каквото посееш това ще пожънеш-ми нека жъне сега. нормално е Ферхундето да злорадства.
Та тя друго прави ли?

# 590
  • Мнения: 9 990
Тя просто има болен мозък, останал и от детството.Не напразно психолозите търсят всичко в детството. Но съгласете се, че тя направи опит да се нагоди, и отвсякъде срещна отпор. когато се извини на Али Ръза в по-предните серии, той какво каза-Дрън-дрън-каквото посееш това ще пожънеш-ми нека жъне сега. нормално е Ферхундето да злорадства.

 Peace

Прави, просто не им отърва и го интерпретират по друг начин.

# 591
  • Мнения: 6 741
о, а те колко приятели имат?Вкупом-цялото семейство?Нехир с дъщеря си.Толкоз.За цялото семейство. Grinning
Те поне са пример за добри хора!

# 592
  • Мнения: 743
Тя просто има болен мозък, останал и от детството.Не напразно психолозите търсят всичко в детството. Но съгласете се, че тя направи опит да се нагоди, и отвсякъде срещна отпор. когато се извини на Али Ръза в по-предните серии, той какво каза-Дрън-дрън-каквото посееш това ще пожънеш-ми нека жъне сега. нормално е Ферхундето да злорадства.
Та тя друго прави ли?

Това й е единственият специалитет Mr. Green.Много е добра,евала Mr. Green!

# 593
  • Мнения: 9 990
о, а те колко приятели имат?Вкупом-цялото семейство?Нехир с дъщеря си.Толкоз.За цялото семейство. Grinning
Те поне са пример за добри хора!

хора, които натикват децата си при изнасилвача, за мен не са Добри към собствените си деца, какво остава за чуждите.

# 594
  • Мнения: 19
Дайте свежи идеи за следваща анкета. То за Ферхундето хубаво, ама и без туй така сме задълбали, само нея обсъждаме ... newsm78 Измислете нещо, дето не е обсъждано досега и е актуално.  Peace

# 595
  • Мнения: 1 056
Че каква подлост толкова е извършила Ферхунде? Получава пари срещу информация, нищо друго. Другите я издават същата тази информация под формата на клюки. Тя поне е прагматична. Фикрет като се обади на Яман и породи съмнения за бебето на Джейда, не беше ли подло? Само дето не получава пари за действията си, мотивите й са други. Но фактът си е факт. А за Шефкет, който стана и крадец, нямам думи. За двете сестри, които доскоро не можеха да разделят един мъж, също.

# 596
  • Мнения: 743
о, а те колко приятели имат?Вкупом-цялото семейство?Нехир с дъщеря си.Толкоз.За цялото семейство. Grinning
Те поне са пример за добри хора!

хора, които натикват децата си при изнасилвача, за мен не са Добри към собствените си деца, какво остава за чуждите.

Али Ръза все още не знае,че Лейля беше изнасилена.Не би го допуснал ако знаеше,със сигурност.

# 597
  • Мнения: 342
Дайте да мислим за анкетка, че като гледам сме на 40 стр. и май днес ще се пуска нова тема и й трябва анкета.  Peace
Нека помогнем на soya-fen  Flutter
Едното предложение е на рози-макси за това дали бихте допуснали в живота си жена като Ферхунде. Нека тя да ме поправи, ако не я цитирам точно.
Други предложения има ли?  Rolling Eyes
soya-fen май сме писали едновременно  Hug

Аз защо си мисля, че Али Раза вече знае, че Лейля е била изнасилена от Оуз, или се бъркам нещо?  newsm78

# 598
  • Мнения: 743
Че каква подлост толкова е извършила Ферхунде? Получава пари срещу информация, нищо друго. Другите я издават същата тази информация под формата на клюки. Тя поне е прагматична. Фикрет като се обади на Яман и породи съмнения за бебето на Джейда, не беше ли подло? Само дето не получава пари за действията си, мотивите й са други. Но фактът си е факт.

 Sick

# 599
  • Мнения: 9 990
о, а те колко приятели имат?Вкупом-цялото семейство?Нехир с дъщеря си.Толкоз.За цялото семейство. Grinning
Те поне са пример за добри хора!

хора, които натикват децата си при изнасилвача, за мен не са Добри към собствените си деца, какво остава за чуждите.

Али Ръза все още не знае,че Лейля беше изнасилена.Не би го допуснал ако знаеше,със сигурност.

Моля??????А той Какво Знае?Майката Знае, или и тя не?Добрите хора не крият подобни неща вътре в семейството си.Още по-зле, още....направо ми се додрайфа от Хайрието и съпруг, щом на подобно нещо са способни.

Общи условия

Активация на акаунт