® E-bay - тема 49

  • 36 171
  • 790
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 790
Аз скоро опитах да го сменя адреса в Пейпал, но там всичко ми разрешава да променя, не и държавата. Стои си БГ и това е. Къде бъркам?

В Пейпал не можеш да си смениш държавата. Само в Ибей можеш.

Момичета, мола ви за малко помощ, не е точно за тук, но не знам къде другаде да питам.
Става въпрос за регистрацията в Пейпал.Вчера се регистрирах, но баланса ми е още 0.00.
Кога ги вземат  тези 1.50 евро, преди или след вкарването на четирицифрения код?
Да не би да не завършвам на цяло тази регистрация и за това да не ми са удържани?

1.50 евро взимат, ако си им наредила да ги вземат.
Това се прави, като си влезеш в акаунта, вдясно от табличката пише To do list - Verify my card.
Изтеглят ги от картата, която си сложила в акаунта.
Не се вижда наличността по картата в акаунта и затова балансът винаги стои на 0 /освен ако получиш пари/.

# 736
  • Мнения: 141
При мен няма такъв надпис има - Confirm my credit or debit card, това същото ли е?

# 737
  • Мнения: 5 790
Да, същото е. Натисни го. Ще ти изтеглят 1.50 евро.
След 3-4 дни в извлечението ти от банката, когато ти осчетоводят транзакцията, ще видиш кода.
Изглежда по следния начин: Paypal Expuise XXXX - където ХХХХ е кодът, който ти трябва.

# 738
  • Мнения: 141
Да, същото е. Натисни го. Ще ти изтеглят 1.50 евро.
След 3-4 дни в извлечението ти от банката, когато ти осчетоводят транзакцията, ще видиш кода.
Изглежда по следния начин: Paypal Expuise XXXX - където ХХХХ е кодът, който ти трябва.
Благодаря ти   bouquet

# 739
  • Варна
  • Мнения: 957
Аз скоро опитах да го сменя адреса в Пейпал, но там всичко ми разрешава да променя, не и държавата. Стои си БГ и това е. Къде бъркам?

Никъде не бъркаш - просто не става  Peace
Дори пробвах, да сменя там, където е за подарък, но пак не се получава.
Алекс1 беше казала, че може и аз още чакам да каже как...  Thinking

# 740
  • Мнения: 5 790
Казах, че не може.  Laughing
Можеш да си смениш регистрационния адрес в Ибей, но не и този в Пейпал.

# 741
  • София
  • Мнения: 421
Момичета, а когато пращате към посредник сменяте ли и шипинг адреса в пейпал с техния? Този въпрос ми възникна като четях предните постове.

# 742
  • Мнения: 829
дали на адрес на посредник или до мен в БГ, нищо не сменям в Пейпал, само в Ибей  Peace

# 743
  • Мнения: 4 435
При плащането в ПейПал, на фактурата горе винаги сменям.
Аз постоянно пращам на различни адреси.

# 744
  • София
  • Мнения: 421
Благодаря момичета.
За първи път ще използвам посредник.Реших да е Марина транс.Попълвате ли формата за поръчка( в сайта им)  когато пращате към  тях, или това се отнася когато те пръчват?

# 745
  • Мнения: 829
aко сам си плащаш (както е в Ибей в повечето случаи), не попълваш форма за поръчка, а ги известяваш да очакват пратка на името на хххх (твоето сигурно) на адреса си в Англия  Grinning

# 746
  • София
  • Мнения: 421
Благодаря, Малейна  Grinning . Тук рядко питам,но когато задам въпрос, винаги получавам адекватен отговор .
Играя за прекрасен часовник, но англичанина се запъна и не иска да праща до България.

# 747
  • Мнения: 829
Марта, успех!  Grinning

# 748
  • Мнения: 1 318
Не помня кой търсеше булчински рокли преди време, но ето един продавач, при който с Best Offer доста може да свалите цената. Аз си закупих преди малко от него само за 6 паунда това костюмче на Next, за което после видях, че било wedding outfit  Mr. Green
Когато се изпращат пари със сенд мъни, има ли някакво такса или комисионна за изпращача?

# 749
  • Плевен
  • Мнения: 97
Марта прати си го през посредник,така продавача ти е спокоен че праща до Англия .

Общи условия

Активация на акаунт