Тема: Ангел пазител (Genco) - НОВА ТВ - ТЕМА 2

  • 25 955
  • 180
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 6 219
Ей това е много хубава новина.
Аз престанах с турските сериали, но този ще си го изгледам отново с кеф, че и половинката - също. И той го гледаше с мен миналата година. Даже ще е от началото.

# 106
  • Мнения: 294
Аз също видях рекламата и много се радвам!!! Peace Heart Eyes Heart Eyes Време беше!

# 107
  • София
  • Мнения: 4
Записвам се да следя сериала че ми се струва интересен  Hug Hug Hug  bouquet Heart Eyes Heart Eyes

# 108
  • Мнения: 0
Дали ще го изъчат до края или само до там докъдето го спряха?А те го резнаха на най-интересното....?!

# 109
  • София
  • Мнения: 6 219
До сега не са рязали сериали по ДФ... пък да видим. А дано не щото аз края искам да видя  Crossing Arms

# 110
  • Варна
  • Мнения: 2 396
До сега не са рязали сериали по ДФ... пък да видим. А дано не щото аз края искам да видя  Crossing Arms
И аз това искам да видя

# 111
  • Мнения: 356
Аз да ви попитам от къде могат да се изтеглят сериите

# 112
  • Мнения: 174
Здравейте, приятели
тези дни се прибрах по рано и какво да видя, по ДФ дават "Генджо" от началото, сега се разрових да намеря темата и открих, че аз съм я пуснала много отдавна.  Обаче нали инфото в началото вече не е актуално, кога върви сериала?
Ще го изгледам пак отначало с интерес

# 113
  • София
  • Мнения: 15 522
   Всяка делнична вечер по Диема Фемили от 22 часа!

# 114
  • Мнения: 174
О, Тайна, с теб се засичахме тука и в Малки жени, благодаря ти

# 115
  • Мнения: 8 687
До момента колко серии са излъчили по Диема?

# 116
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Здравейте,
аз също се записвам в темичката. След "Гордата Аси" това е второто турско сериалче дублирано на български, което ме впечатли и спечели за зрител и фен. Този Алпай /Генчо/ много готин с тия зелени очи, а и актрисата, която играе Йозге /Хазал Кайя/ и тя много ме впечатли. Хубава игра, хубави актьори и интересна затрогваща история. Не съм го гледала през 2010-та година. Става ми ясно от това, което чета, че Нова ТВ не са излъчили сериала до край. Дали сега по Диема Фемили ще излъчат и последните епизоди?  Хайде, дано да видим двойната сватба! Peace
Който знае нещо повече за актьорите, моля да напише! Hug

Като за край на поста един Генчо от мен :


p.s. Сега прочетох в Нет-а, че през 2010 година сериала е бил спрян по Нова ТВ. Вероятно това означава, че са закупени всички епизоди, просто заради рейтингите които телевизиите следят и отчитат, не са ги издавали. Има надежда да видим края по Диема Фемили, а ъплоудерите във VBox да се потготвят, в края на април да запишат и качат и последните епизоди преведени! Grinning Praynig Praynig

Последна редакция: сб, 12 мар 2011, 22:08 от Sindarella The Spy

# 117
  • Мнения: 2 171
Това за рейтинга се коментираше и когато го спряха. За мен обаче си остана необяснимо как на мястото на сериала пуснаха "Завръщане в рая", който е даван 100 пъти и е толкова ретро, че и на баба ми не й е интересен Tired
Дано наистина този път го изгледаме докрая, макар че ми е малко трудно всяка вечер да стоя будна до 23.30 и се случва доста често да заспивам преди края Blush

# 118
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
До момента колко серии са излъчили по Диема?


Десет! Peace
В понеделник ще бъде 11 епизод.

# 119
  • Мнения: 1 501
Е , те пък как може да са го спрели на края баш ? Аз го следя , но вечер го гледам само до 22:30 , че после много ми се доспива , а през деня на повторението от 14 часа по Диема Фемили си го доглеждам. Много ме кефят героите , любимци са ми Ахмет и Йозге , вижда се как тя ще укроти малко буйния му нрав , много са ми сладки. Генджо също е много симпатичен мъж , но много странен , праволинеен и все тъжен , което малко ме дразни в него. Панар е много жизнена , весела и оптимистично настроена и много ме радва какъв живец има в нея, в Генджо единствено това , че е много сериозен не ми харесва , рядко се усмихва , а е много чаровен.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт