Отговори
# 45
  • Мнения: 116
Хайде и аз в новата тема.
Добре дошли на новите мамчета!
Аз имах кошмарна вечер. Излизам от банята и усетих няколко капки как ми се стичат между краката. Полудях! Какви ли не мисли ми минаха през главата - води ли ми изтичат (въпреки че бяха няколко капки, а не както предишната бременност - водопад). Няма да казвам дали съм спала - цяла нощ съм дебнела дали не ми е мокро, рита ли беболинка. Сутринта рано рано бях при лекарката. Предледа ме на ехограф - водите са си в норма, беболинка е застанала с главично, отговаря си за 29 седмица, около 1300 гр. сме, разпита ме. Мнението й беше - че неволно съм се изпуснала, макар и малко по малка нужда, но за мое успокоение ме прати до 2-ра градска за да ми вземат проба с реактив. Е, слава Богу не се оказаха околоплодни води.
Въпреки всичко, все още ми е скапано и леко притеснено. Ходя по 100 пъти до тоалетната да проверявам. Ще се опитам колкото мога да не го мисля вече, че ще изперкам, каквато съм паника.
На някоя случвала ли й се е неволно да се изпусне? newsm78
Сори за гадния пост, ама да си споделя  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 1 273
Ей да не мръдне човек на половин час и 3 страници сте изписали  Grinning

Валя   bouquet

Алексова няма проблем за срещичката, само да не е на 24 -ти март.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте!
Цял ден без нет, не знам как издържах. Mr. Green Явно братята цигани са окрали доста повече неща от едни кабели, защото днес на мястото дойдоха 4 коли на БТК. Да видим утре дали ще успеят да оправят поразийте.

За поръчката от АСДА, имам добра и лоша новина. Добрата е, че вече е поръчано и са ми пуснали калкулацията на нещата, лошата е, че има още липсващи артикули и май не са малко на пръв поглед. Ще сметна нещата и ще пусна отново линк в пощата, така ще може да видите и какво не са успели да поръчат. Надявам се да успея да го направя тази вечер, ако не утре. На майчетата от Варна, които утре ще са на лекцията, ако съм успяла със сметките може утре да ми дадете паричките, ако не, ще се уговорим нещо за събота например.

Сега се връщам да ви чета, че много сте писали днес.

# 48
  • Мнения: 781
ESTELITA , ти защо при такава температура пиеш парацетамол  newsm78 , че тя не ти е висока
На мен лекарката ми каза, че до 38,2 да не пия нищо  Naughty
Дано ти спадне скоро, че да не се притесняваш де  Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 1 273
mama jeia на мен ми се случва притесняващо често да се изпускам , като кихам най вече. Дори и аз се приресних като прочетох поста ти, понеже втория път родих след като се бях "изпускала " един ден и половина и като отидох на преглед се оказа че текат води , но бях 5 дни преди термин... Радвам се че всичко е наред при теб  Hug ПАЗИ СЕ!

# 50
  • Мнения: 1 183
Болничните се проверяват на www.noi.bg влизаш на справки и там има възможност да се провери болничните и отделно осигуровките.
Трябва да имаш ПИК обаче.

# 51
  • Мнения: 2
Здравейте маминки newsm03 Новата тема е страхотна и вече мн сме изписали,но аз искам да питам Валя как да се включа и аз в този списък с датите на термина.Моя терним е на 12.06. newsm12

# 52
  • Мнения: 293
Аз сега разгледах таблицата на Алексова кьдето има и моята порьчка само не мога да разбера за доставката по колко идва на човек.

# 53
  • Мнения: 103
mama jeia  да те успокоя, на мен ми се е случвало и продължава да ми се случва това с изпускането.Ако се поразровиш малко в нета ще разбереш, че се среща често при хората, но малка част от тях си го признават и говорят без срам за това.На мен ми се случва понякога като кихна.Някои пък като бягат и неволно се изпускат малко.
Не е винаги, но се случва.Така че спокойно и спокойни сънища от тази вечер  Wink

# 54
  • София
  • Мнения: 1
Болничните се проверяват на www.noi.bg влизаш на справки и там има възможност да се провери болничните и отделно осигуровките.
Трябва да имаш ПИК обаче.
от каде се взима ПИК

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Болничните се проверяват на www.noi.bg влизаш на справки и там има възможност да се провери болничните и отделно осигуровките.
Трябва да имаш ПИК обаче.
от каде се взима ПИК
От НОИ.  Peace

# 56
  • Мнения: 119
Най - накрая ви изчетох в старата тема ooooh!

Благодаря на Валя за новата, супер е  bouquet

# 57
  • Мнения: 189
Ох,и аз се изпускам,като кашля по някога,като кихам,като се смея....усещам се обаче и не е по 2-3 капки,ами си е пишване леко.Викам на милото,че като бебетата съм станала,повръщам,напикавам се,недай Боже и друго да правя Laughing
На мен пак 2-3 дни ми е напрегнато,ама  #2gunfire #2gunfire #2gunfire не искам да се давам на напрегнати дни.
Лека вечер Hug

# 58
  • Мнения: 4
Здравейте, мамчета!

Валя поздравления за новата тема, и заглавието и е супер Peace
Добре дошли на новите маминки ! Hug

Утре и аз смятам най-накрая да посетя лекцията в мола, само ми кажете в колко часа ще се срещнем и къде точно.

# 59
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Олееее, нова тема , пък и изписали 4 страници  #Crazy ....

Вале,   bouquet темата е страхотна , и мерсаж за розовото щъркелче  Hug

Сега се връщам да чета това дето сте изписали  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт