За зверски пребитата Катрин Вачева

  • 33 890
  • 910
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 850
Не сварих да прочета обяснението, но доколкото разбирам  на мама момчето е използвано от някоя малка к..чка.  Класика. Ама от най-елементарните. 

Ти ако искаш си възпитавай някоя малка курва, дано да намери някой паричко.  Ама може и шамари да намери, щото те много не мислят.  Смятат че като купуват стока, могат да си правят с нея каквото си искат. 
Да де, за това говорим  Wink

# 76
  • Мнения: 4 916
каквото и да е момичето, пак може да попадне на някой такъв келеш, дето мама му е казвала, че жените са курви и стават само за бой. Жалко, че досега не се е намерил един баща или брат на някоя от жертвите му, да му натроши капачките на тоя.

# 77
  • Мнения: 2 401
Не сварих да прочета обяснението, но доколкото разбирам  на мама момчето е използвано от някоя малка к..чка.  Класика. Ама от най-елементарните. 

Ти ако искаш си възпитавай някоя малка курва, дано да намери някой паричко.  Ама може и шамари да намери, щото те много не мислят.  Смятат че като купуват стока, могат да си правят с нея каквото си искат. 
Не сварих да прочета обяснението, но доколкото разбирам  на мама момчето е използвано от някоя малка к..чка.  Класика. Ама от най-елементарните.  

Ти ако искаш си възпитавай някоя малка курва, дано да намери някой паричко.  Ама може и шамари да намери, щото те много не мислят.  Смятат че като купуват стока, могат да си правят с нея каквото си искат.  
Да де, за това говорим  Wink



Не всички паралии са примати все пак.
А за моята дъщеря хич не мисли, със сигурност няма да и се налага да се оглежда по портмонета.

# 78
  • Мнения: 4 785

Не всички паралии са примати все пак.


Абсолютно, не знам защо толкова твърдо се отсича обратното  ooooh!

# 79
  • Мнения: 12 702
каквото и да е момичето, пак може да попадне на някой такъв келеш, дето мама му е казвала, че жените са курви и стават само за бой. Жалко, че досега не се е намерил един баща или брат на някоя от жертвите му, да му натроши капачките на тоя.

Те ако бащите и братята има бяха нормални, нямаше да ходят от 14 год. по клубове, да търсят на кого да ке продадат.  

# 80
  • Мнения: 4 916
Не е необходимо да са нормални. Този от нормалност няма да разбере.

# 81
  • Мнения: 4
По заведенията е пълно с бръмчалки като Катрин и какво от това? Тези момичета са за забавление, какво толкова лошо правят.

Ами тъй де - човека се позабавлявал малко с нея, какво толкова лошо е направил....

# 82
  • Мнения: 804
каквото и да е момичето, пак може да попадне на някой такъв келеш, дето мама му е казвала, че жените са курви и стават само за бой. Жалко, че досега не се е намерил един баща или брат на някоя от жертвите му, да му натроши капачките на тоя.

Те ако бащите и братята има бяха нормални, нямаше да ходят от 14 год. по клубове, да търсят на кого да ке продадат. 
Абе жена, стига с тези квалификации за хорските деца! Приличаш ми на разярена ОФ деятелка. Остави хората да си живеят живота.
Тук говорим за зверски побой и за това, че няма причина на света човек да бие друг човек. Няма значение дали е курва или девица. Просто боят е неприемлив.

# 83
  • Мнения: 522
Няма ли да ни е по-лесно да се преборим с дадена болест, ако знаем точно какво я е предизвикало?
Не се опитвам да предизвикам умиление, или да оправдавам тоз футболер, но просто разсъждавам..
Ето, че дори не са го задържали за по-дълго. Пуснали са го и сега момичето вероятно трепери от страх да не я открие. ooooh!

# 84
  • Мнения: 2 478

Тук говорим за зверски побой и за това, че няма причина на света човек да бие друг човек. Няма значение зали е курва или девица. Просто боят е неприемлив.

Ами за някои явно има значение. Мислите, че като отглеждате момчета ( и аз в това число), все курвите са виновни.

# 85
  • Мнения: 4 586
Абе липсва доста информация, много неща не се връзват, и като не ги знаем, си донаждаме.

# 86
  • Мнения: 12 702
Брей, много отворени станахте всички. Ми нека си живеят децата, да пушат, да пият, да взимат наркотици. Кво ви пука на вас.  Пък после обществото било такова...

# 87
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 851
Насилието над по-слаби - били те жени или деца, е тотално неприемливо.
Ако синът ми някога постъпи така, собственоръчно ще му извия врата - обръзно казано....

# 88
  • Мнения: 522
Брей, много отворени станахте всички. Ми нека си живеят децата, да пушат, да пият, да взимат наркотици. Кво ви пука на вас.  Пък после обществото било такова...

Трещи, напротив. Пука ни, и то доста.

# 89
  • Мнения: 804
Знаеш ли Le Soleil, сега си помислих, че знам как ще постъпя, ако съпругът ми си позволи да му удари, знам и какво ще предприема ако дъщеря ми е жертвата, но не знам какво бих направила ако синът ми е побойника. Ужасяваме мисълта, че дори може и да не науча за това, тъй като той не е личност която ще попадне в новините.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт