МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас -тема 4

  • 51 448
  • 882
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1
Здравейте!
Имам един въпрос към Мимето или Гери-може ли да ми кажете смените на д-р Дорийска до края на месеца?
Благодаря предварително!

Здравейте и от мен!  Simple Smile

Д-р Дорийска е на работа на 28.04 нощна и на 30.04. дневна. Да напиша ли графика за май?  newsm12

# 481
  • Мнения: 4
Здравейте!
Имам един въпрос към Мимето или Гери-може ли да ми кажете смените на д-р Дорийска до края на месеца?
Благодаря предварително!

Здравейте и от мен!  Simple Smile

Д-р Дорийска е на работа на 28.04 нощна и на 30.04. дневна. Да напиша ли графика за май?  newsm12

Много ти благодаря!

# 482
  • Мнения: 70
merry_ng, ще може ли графика на д-р Ризова за м.Май, че го няма в сайта  Praynig

# 483
  • Мнения: 1 298
Здравейте и от мен!  Simple Smile
Д-р Дорийска е на работа на 28.04 нощна и на 30.04. дневна. Да напиша ли графика за май?  newsm12

Да,ако може и за май до средата   Blush Мерси!

# 484
  • Мнения: 6
merry-ng,може ли и графика на д-р гамишев до средата на май.благодаря

# 485
  • Мнения: 135
Живе къде се изгуби  newsm78 Какво стана с прегледа взех да се тревожа за теб  Praynig

# 486
  • Мнения: 3
Здравейте момичета!!!
Неди на линия съм Simple Smile Ходих на преглед, док ми каза че може да си изкарам до термина /15 май/. Плацентата все още не е узряла. Малката мишка я гледаха на друг видеозон в Девата и сега пък ми казаха, че е около 2.700 кг. /преди осем дни пак там беше 3.100 Shocked/ Явно ще се търкалям още двадесетина дни по улиците /не че се оплаквам/. До днес си мислех, че бебка ще е април, сега вече ... че може би ще е май, но ... каквото тя реши. Правото е нейно  Wink
Лека вечер на всички!!!

# 487
  • Мнения: 135
Живе стискам палци докитата си знаят работата  newsm10
На мен от четвъртък ми изтича май слузестата тапа, цапа ми постоянно и взех да се притеснявам Shocked вече трети ден, а с каката ми прецапа и на другия ден я родих. Днес мисля на своя глава да отида до Девата за тонове да ми е по спокойно. Стискайте ми палци момичета ooooh!

# 488
  • Мнения: 0
merry_ng, ще може ли графика на д-р Снежа Згурова за м. Май.
Благодаря предварително.

# 489
  • Мнения: 1 298
Неде ааа,още не те пускаме да раждаш  Naughty Изчакай 1 седмица да родим през май  поне Whistling

# 490
  • Мнения: 37
И аз искам да видя графика на д-р Дорийска за май.

# 491
  • Мнения: 135
Ренка, нищо не обещавам аз стискам и на нея май не и се излиза, но тапата ми падна окончателно днес  ooooh! Даже ме обзе паника, че не я усещам и ходих до Девата за тонове Shocked Страх ме е, притеснявам се, не мога да си намеря място в къщи #Crazy 
Ако има нещо, ще се обадя на Гери, а тя ще ви информира своевременно  Flutter

# 492
  • Мнения: 37
Неди,и какво ти казаха в Девата?

# 493
  • Мнения: 135
Неди,и какво ти казаха в Девата?
Таничка, д-р Драгнева беше на смяна тя ми чу тоновете и каза, че е нормално сега в последните седмици да отслабнат движенията в предвид недостига на място, но било хубаво по често да се чуват за да сме сигурни.

# 494
  • Мнения: 37
Ами за тапата?

Общи условия

Активация на акаунт