Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 64-та тема

  • 103 535
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 747
mery_poppins1 , трогната съм!  Simple Smile  Пробвай и с босилек, както и зехтин, аромата си струва!  Peace

# 721
  • Мнения: 4 376
mery_poppins1 , трогната съм!  Simple Smile  Пробвай и с босилек, както и зехтин, аромата си струва!  Peace

Аааа,зехтин сложих и наистина стана превъзходно   Peace

# 722
  • Мнения: 24
Лабрекс много ти благодаря  Hug Ще го накарам да си избере сам коя точно рецепта има, че ми се изправиха косите тези дни с него  hahaha

# 723
  • Мнения: 7 429
sisi_fashion,чудни козунаци!  bouquet
Леля Ог,страхотни картофки!  Hug Миналата година бях ги пуснала в темата под името "картошка-гармошка"(пак от руски източник).Гледам сега пак стават популярни,благодарение на Лабрекс.  thumbsup Наистина са много вкусни и ефектни!  Heart Eyes
Лабрекс,тези сладкиши,дето си ги навъртяла,направо ще ме побъркат!Особено розичките!  Crazy Може ли линк към рецептата? Praynig Благодаря!  bouquet

# 724
  • Мнения: 22 867
Лабрекс,тези сладкиши,дето си ги навъртяла,направо ще ме побъркат!Особено розичките!  Crazy Може ли линк към рецептата? Praynig Благодаря!  bouquet

Селма, заповядай, ето рецептата - розичкиbouquet
Сладките и сладкишите, за съжаление, не са по радостен повод - за помен са, (видях, че и Кашарел ме пита), но ги сложих, за да припомня рецептите, просто наистина са много вкусни или поне на мен страшно ми допадат двата сладкиша на Танита. Розичките също си ги харесвам, приятно ми е да си ги оформям, пък и са красивички.  bouquet

nikito71, дано си хареса нещо момчето, не ти е лесно и на тебе в тая ситуация! Grinning   bouquet

# 725
  • Мнения: 521
Момичета, аз съм тук гледам ви, но съм болна и нямам сили да стана и да готвя.
Прекрасни неща сте показали. Надявам се скоро да мога да се включа отново  Hug
Леля Ог, изтекоха ми очите по твоята торта. Аз вчера купих заквасена сметана с мисълта да правя тортичка, но не успях, трясна ме една температура ...

# 726
  • Мнения: 7 429
  Лабрекс,благодаря!  Simple Smile
  tracy_t ,бързо оздравяване ти пожелавам! Чакам снимки с вкусотийките ти!  Hug

# 727
  • Мнения: 81


Продължаваме да ядем  фалшиви продукти и днес  закусихме "орехчета"  Shocked




Моля те, кажи рецептата за орехчетата, че от 100 години я търся Laughing
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 728
  • София
  • Мнения: 15 528
        За вечеря, едни скромни талятели със запържено в масло  сирене!

# 729
  • Мнения: 0
Здравейте на всички пишещи и посещаващи тази тема  Hug

Реших и аз да се престраша, нали все отнякъде се започва?
Приготвих тесто, разточих на две кори, намазах с пълнеж от нарезани на ситно зелени подправки, яйце и извара, завих на руло и изпекох. Солен щрудел, който хапнахме с песто, варени яйца и айран  Simple Smile

Хубава вечер от мен   bouquet



Да попитам: трябва ли още повече да намалявам снимките?

# 730
  • Мнения: 504
Готвя , не е да не готвя , ама като ме мързунти да снимам и прочие...Обаче  Wink днес следобед направих едно нещоооо, дето си умирам да се похваля с него -

Мармалад от прясно мляко

или сладко , или дом. карамельная сгушьонка, или домашно дулсе де лече карамел или кой както иска тъй да го нарича. На вкус е същото, ама домашно, сварено за около 2 часа




тук има още снимки от процеса
http://4a4evi.snimka.bg/daily/gotveno.121568.18013956


от тук взех рецептата , идеята и вдъхновението - Да е жива и здрава Вили Конова - много идейна жена !
http://club.biberonbg.com/read.php?6,988895

Аз увеличих дозата на 3литра прясно мляко + 1 кг захар + 4 щипки сода бикарбонат - получих 1 буркан тип "Омния" и 1 малко по-малък - виждат се на 2-ра снимка.
По празниците смятам да правя Банофи пай - ще ви кажа как е вкуса тогава.  Heart Eyes
Може ли рецептата за мармалада. Simple Smile

# 731
  • Мнения: 148
От мен днес само златния хляб на Лабрекс
БЛАГОДАРЯ ЛАБРЕКС  bouquet  bouquet  bouquet
Страшно вкусен и много сполучлив за филийки.
-златен хляб на лабрекс

# 732
  • Мнения: 320
Здравейте момичета   bouquet

При нас от вчера спанак с яйца на фурна -


Тази вечер - кой каквото намери  Wink

# 733
  • София
  • Мнения: 1 832
Леля Ог, не е по поляните за съжаление; на балкона е.
Лабрекс, тези сладости, нямаш сърце...
Ех, как има хора, които не обичат сладко, защо и аз не съм от тях. Аз обичам всичко сладко.
У нас днес кебапчета и наденички на грила, но без снимка.

# 734
  • Мнения: 7 429
Тайна,страшно апетитно ти изглеждат талятели-те (-то  newsm78 )!

Общи условия

Активация на акаунт