Много мина, мъничко остана - ЮНИ месец аз ще ставам мама! - 21

  • 25 163
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5
Запис и от мен. Вале, благодарско - страхотно оформление си направила отново  newsm20
Не мога да ви прочета всичките, толкова сте бързи  newsm10

Не мога да не ви се похваля - днес си получих  1stroller от Bimboo  newsm44 . Всичко беше наред, кашона го бяха облепили така, че не беше мръднал.
Съжалявам, че при вас не са дошли всички неща заедно  Weary , дано после всичко е ок.
Аз съм на ЖК чак на 12-ти и ми е много любопитно как сме се развили за последния месец. Сега трябва и изледвания пак да ми пускат и дано всичко е нормално и в норми  newsm17, че ми е малко притеснено.
Корема вече толкова ми тежи и пречи, че направо се плаша какво ще е в деветия.
Хайде пожелавам ви лека нощ и приятни сънища  smile3524

# 46
  • Мнения: 861
И аз съм тук!
Валя, мерси за темата! Оформлението е страхотно както винаги.
Утре заминаваме и ще се прибера във Варна чак в понеделник. Ще ходим на гости при майкини. Надявам се там да се докопам до интернет, за да не ви изпусна...
Пепси, проблем ли е да си взема нещата от Некст след празниците? Нали няма да ти пречат до тогава?

# 47
  • Мнения: 49
katjushka видях снимчицата и вашата мома мн хубавка  Peace ама мн сте големиии бееее  smile3501 Ти за пръв път ли ходиш при Даскалов???

 

# 48
  • Мнения: 3 595
Привет момичета, кратко включване за тези от вас, които живеят или ще бъдат в Сливен на 3 Април (Събота). От 10:30 в началото на градската градина при фундамента ще има среща със съдействието на Ла Лече Лига. Темата ще бъде "Естествено отбиване на детето", а при желание и време ще си поговорите за "Здравословното хранене на бременната и кърмачката" или други въпроси, ако някой желае това.  Hug

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 580
katjushka видях снимчицата и вашата мома мн хубавка  Peace ама мн сте големиии бееее  smile3501 Ти за пръв път ли ходиш при Даскалов???

Благодаря, Краси! Blush И втората ФМ бях при него. Grinning Много приятен човек. И добър специалист. Grinning

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 789
бърз запис от мен.  Hug на всички!

# 51
  • Мнения: 1
Два часа нямахме ток #2gunfire добре, че не е студено. Надух на майка ми главата с мойте разкази, поради липса на телевизия и интернет Joy
Благодаря за подкрепата! Аз съм оптимист! Ще се справим с каквото дойде Simple Smile
...........А за тези легенчета казаха ли ти защо така се увеличават ? Praynig
Eliska ме е изпреварила с отговора Grinning
Докторът ме успокои, че при някои бебета се получава и това не бива да е причина за тревога, просто не е съвършена отделителната система и с времето нещата от самосебе си влизат в норма. Но трябва да се проследи и когато бебето се роди. Мисля, че при JJ Okocha ситуацията беше подобна.
Хайде, ще ви оставям, че ме чака фермата във Фейсбук Mr. Green Човек без работа- занимавам се с глупости Blush

# 52
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Здравейте и от мен!
 Валя, много е хубава темичката Heart Eyes
Ив, днес беше интересна лекцийката, нали беше практическа и къпахме една кукла  Mr. Green. Всеки получи и удостоверение за най-добра майка  bowuu, твоето е в мен. Ще се видим някой ден на кафенце Wink.
Алексова, явно аз съм от нетърпеливите и ми се иска, ако може да ми пратиш нещата, но така като разсъждавам май ще ми излезе доста скъпо с куриер и се чудех дали имаш възможност по пощата или по БДЖ  newsm78, за моя сметка? Ако е по БДЖ с колетче, ще е най-добре, но едва ли ти е близко. А другите неща, те са 2-3 по късно с на другите момичета. Аз честно казано започвам да си мисля, че с тази поръчка нещата ми излязоха по-скъпо, отколкото ако си ги купя подобни от БГ, ама човек като не знае Simple Smile. Ако имаш възможност утре ми ги прати, ако ли не другата седмица, както ти е по-удобно. А за доплащането пак ще се уговорим по какъв начин да стане. То ще е към Пепси пак, нали?

# 53
  • Мнения: 262
бооц и аз в новата темичка...
групата от Варна не се ли събира на кафе?

Да ви питам някой знае ли нещо за тези фондове за допълнително здравно осигуряване?
Казаха ми, че поемали разходите по раждането, извора на екип и евентуално ако имаш изписани лекарства...
Много се чудя дали да си направя такава осигуровка...струва 440 лв в Далл Богг

# 54
  • Мнения: 0
mama jeia- да, сладоледа беше на делта - с карамел. Не съм се оплаквала на никого, не ми беше до това тогава...
Как мислите- хемоглобина днес видях, че ми е 111. Дали да се обадя на лекарката ми да й кажа или да изчакам 20 дни до ЖК?
А някой да знае какво е хематокрит и СУЕ, че и те са ми по- ниски?

# 55
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.Аз скоро не съм писала ама като се прибера имам сили само да ви прочета и до там.Тези дни малко бях притеснена,тъй като ми излезнаха пъпки навсякъде и моя доктор малко допълнително ме шашна че може да е шарка,но за щастие се оказа че съм получила някаква алергия.
Валя темата е страхотна както винаги.
Миналият ден си харесах и количка-на чиполино перфекта.
Една приятелка има такава та се възползвах и я поогледах по-отблизо.Много ми хареса и най-вероятно това ще е моят избор.
Спомням си че още някой беше писал че си я поръчал даже.

# 56
  • София
  • Мнения: 161
Здравейте момичета, аз малко късно се включвам, но след обяд като излязох на разходка и после така се бях отнесла, че не съм сядала на компа Simple Smile.
Вале браво за новата темичка   bouquet
Alexova, за срещичката утре ме бройте и мен, наистина нямам търпение. Етке, ти как ще стигнеш до там , ако искаш може да се срещнем и да отидем заедно Simple Smile.
Относно големината на тумбака аз изглеждам като за 36-38 седмица. Едвам си обувам маратонките. По 5 минути пъшкам и охкам. Вечер като си легна по 10 мин си търся място. Снощи тъкмо се наместих и осъзнах , че телевизора е много усилен и така изпуфтях, че мъжо започна да се хили и аз му се скарах . Ами така де, знае ли той какви усилия ми коства да го местя този корем  Laughing
Хайде лека нощ.

# 57
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Алексова, аз сега изчислявах в сайта на Еконт, че ще ми излезе най-много 10-15 лв доставката ако е от офис до офис, така че няма проблем и по този начин, аз реших да не е 30 лв  Shocked. Както ти е по-удобно така ми ги прати.
Николови, относно хемоглобина, на мен последните кръвни изследвания, които ми правиха са м. януари. И аз наскоро започнах да се чувствам много отпаднала и уморена и се ядосах на ЖК и реших сама да си изследвам и хемоглобина и глюкозата. За щастие всичко беше наред и дори хемоглобина ми се оказа най-висок до тук-121 ! Явно е пролетна бременелска умора моето Grinning. И изследванията без направление ми излязоха 5 лв, така че не е скъпо и сам да си ги изследваш основнитепараметри. Струва ми се прекалено рядко за една бременност да ти пускат кръвни изследвания на 3 месеца, ама явно е такава системата.

# 58
  • Мнения: 339
Записвам се  и аз в новата тема
Валя, страхотно си я оформила отново   bouquet

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте и от мен!  Hug
Позагубих се малко тези дни, но ходихме при нашите за уикенда, после работих... Днес пак съм на работа и за жалост ще пропусна лекцията в МОЛ-а.  
Бебчо е добре, движи се все още активно, явно има място.  Mr. Green Утре съм на ЖК, нямам търпение да го видя. Мина един месец от последната среща.
ЛУЛУ, благодаря, че си се сетила за мен!  Heart Eyes
Изпита мина успешно. Вече съм магистър и по туризъм.  bowuu
Пепси, дано притесненията се окажат напразни. Моля се за теб и бебчо!  Hug Честита ти почивка - залужена! Вече като си у дома може да звънкаш за кафенце, аз работя на 5 дни веднъж.  Hug
Силви, стискам палци това с баща ти да се окаже малкия дявол и да се успокоите всички у дома!  Praynig

групата от Варна не се ли събира на кафе?
Събираме се обикновено след лекциите в МОЛ-а или в Майчин дом. Днес ще се видят момичетата даже - присъедени се ако можеш. Така ме е яд, че съм на работа... Crossing Arms

Вале, благодаря за старанието!   bouquet Дано всичко е наред и при вас в крайна сметка!  Praynig

И друго щях да пиша май...ама ми излезе от ума...

Хубав и усмихнат ден на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт