Незабравима-Unutulmaz тема30

  • 28 419
  • 735
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 27
Кометче, влизах сега в Еда Харун, всичко е изчистено,само моите и твоето писание стои.
Ааааа, значи сме уцелили десятката. Правилно сме се насочили. Супер!
Всъщност искам и да ти благодаря за милите думи за елементарното ми творчество. Твоите поеми са доста по-стилни.

# 676
  • Мнения: 0
Здравейте сега от къщи!
КОМЕТКЕ, изумена съм! Защо го криеш тоя талант? Май - май те помръзва, но пък хванеш ли се грешка нямаш. Подкарай ни сега всички и напиши по едно за всеки, и ето едно томче готово.

Сега нямам търпение да споделя с вас това, което видях за 10 мин. от новия филм със Серхан. Това просто не е той за мен. Несравнимо слаба актьорска игра спрямо "Незабравима". Скован ,сърдит, вдървен ,някак неестествен.Имам следното обяснение: или в този филм "Клетва " няма абсолютно никакъв актьорски опит или наистина изпитва чувства към Еда ,че играта му е толкова убедителна в "Незабравима".Иначе и сценарият не ми харесва ,и другите артисти в "Клетва",тъй че няма да го гледам да не си развалям впечатленията.
Момичета ,май проблема не е в актьорското майсторство на Серхан ,ами в наште глави!
Ние го приемаме единствено и само ,като Харун от "Незабравима".!
 

Кой знае дали е така? Сещам се за актрисата, която играе в Перла и сега като Сабиха в "Любов назаем". И в двете роли е много добра според мен, като при това е много различна.


Мъжът ми много харесва Сабиха, май заради нея гледа филма.  Wink

# 677
  • София
  • Мнения: 1 395
Мъжът ми много харесва Сабиха, май заради нея гледа филма.  Wink
[/quote]

Питай го може ли някой стих да напише. И аз я гледам от време на време, но само си я гледам. Приятно филмче, приятни хора, но стих от това не мога да изкарам.

# 678
  • Мнения: 315
Ами за мен лично е така !Имах чувството ,че от някой ъгъл ще се появи Еда и той ще и хвърли един влюбен поглед ,показвайки  ,че е готов да сложи целия свят в краката и!!

Или пък Мелда да му се накара защо не й вдига телефона  hahaha hahaha hahaha hahaha
Аз мисля, че правилно постъпих- шматках се из Дискавъритата, без да се изкушавам излишно от Клетва. Ще го изгледам едва когато приключи Незабравима, не искам да си развалям впечатлението от филма.
Пък и нали Клетва му е бил първият сериал, така че....Не очаквам да е нещо особено.
Само дето не разбрах, коя година е сниман филма ,но Серхан не ми се видя да е много по млад!

# 679
  • Мнения: 3 203
Отиват му костюмите .Мъжът просто си е чаровник.Сигурно преди 2-3 години.

# 680
  • Мнения: 914
не трябваше ли да е излязъл фрагмента с говор вече newsm78 newsm78 newsm78?
Има нов фрагмент във фейсбук
http://www.facebook.com/group.php?gid=102464064879&ref=searc … 817.2068065621..1
Без да гледам някой превод мога д акажа че със сигурност Еда казва че майка и е Хаят ама тя??? (май не е )

# 681
  • Мнения: 0
Мъжът ми много харесва Сабиха, май заради нея гледа филма.  Wink

Питай го може ли някой стих да напише. И аз я гледам от време на време, но само си я гледам. Приятно филмче, приятни хора, но стих от това не мога да изкарам.
[/quote]

Не, със сигурност знам, че няма да може да напише. Много добре владее българския и още два езика , но няма никакъв усет към поезията , аз също не мога да пиша стихове, но обичам да чета поезия.
Първото ми стихотворение наистина беше в този форум и аз не мога да повярвам, че написах нещо в рима. Този филм наистина променя чувствителността, настройката на човек.
Със сигурност ще го запомня завинаги !

# 682
  • Мнения: 3 203
Състоянието на бебето сигурно ще се влоши.Мина ми една безумна мисъл дали Бату няма да даде Ямур да бъде отглеждана от други хора и така да разточат серияла.Не ми се гледат такива глупости но незнам каква още могат да го объркат и мен да побъркат.

# 683
  • Мнения: 914
А това е специално за кометка. За да види че няма да го делим само за нея ще си е

Охоооооо, както е полегнал..... как да не му скочи човек?

Е затова ти го постнах за да видиш че всичко споделям за вас бе еххх сладури сте всичките и със и без температура

# 684
  • Мнения: 914
Кометке браво на теб много добре се справяш щом след твоето стихче му дойде музата на господина представи си как си му повлияла просто

# 685
  • Мнения: 914
С големи благодарнисти на ФОРБЕС

Превод на фрагмент
Еда : Къде е Ямур ?
Харун : Ще я намерим...
Еда: Не ми казвай: " Ще я намерим" ! Намери ми я и ми е доведи...
Мелда: Постъпките ми ще побъркат всички...От самото начало едно невинно бебе ...
Харун: За последно ти си видяла Ямур ,Мелда...
Руса жена: Това бебе е болно ....
Мъж : Спешно трябва да се закара в болницата...
Толга : Единствената жена ,която е обичала баща ми е майка ми.
Феяз: Капитанът умря ,но може би дъщеря му ще ти помогне...
Харун: Значи сестра му била жива...
Едже: Моето момиче...
Толга : Всичко знам...
Мелда: Този при Еда е ...
Толга : Знам и кой е при нея...
Еда към Тюркян : Докато теб те нямаше, Г- жа Хаят винаги беше до мен...
Някой: Искам да ви дам един адрес. Съмнявам се в една же
на ...

# 686
  • Мнения: 0
Благодарност за превода на Форбес !


Макар кой знвае какво прояснение за сряда да няма, ама поне става ясно, че Толга вече знае.(
Няма полза щом напуска сериала.
Но не е прав, че само майка му е обичала баща му.

# 687
  • Мнения: 914
ЕЕ определено най готиното е това дето Еда казва на Тюркян направо забито точно на място.
Но това трябваше много отдавна да и бъде казано ако питате мен

# 688
  • Мнения: 0
Състоянието на бебето сигурно ще се влоши.Мина ми една безумна мисъл дали Бату няма да даде Ямур да бъде отглеждана от други хора и така да разточат серияла.Не ми се гледат такива глупости но незнам каква още могат да го объркат и мен да побъркат.

Такава глупост има в латиноам. филми, задължително и някой брат или сестра близнак.
Дано ни пощадят от подобно развитие.

# 689
  • Мнения: 0
ЕЕ определено най готиното е това дето Еда казва на Тюркян направо забито точно на място.
Но това трябваше много отдавна да и бъде казано ако питате мен


Да, и мен това ме изкефи много !
Тюркян заслужава да чуе тези думи.
Като мащеха беше към Еда.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт