Незабравима-Unutulmaz тема30

  • 28 426
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 914
Да ви кажа не се надявайте много за подробна информация, те тяхните предавания са два часа, но спокойно могат да се вместят в 15 минути. Само рекламират какво следва през цялото време. Аз го гледах по повод Пленителката на сърца и хич не останах доволна, но пак си е някакво инфо.  Rolling Eyes Peace Hug

Добре мила ако чуеш нещо интересно кажи ни аи дай линк да може да видим наживо пак бат Серхан и хайде д ане и казвам кака че е по малка от мен Йозлемчето

# 76
  • Мнения: 0
Стела и този филм ли гледаш ?АЗ също,но не ми остава време да пиша и в темата.Само чета

Аз не само го гледам, аз съм луда по него. Уникално добър филм и зареждащ с положителна емоция, препоръчвам го на всички. Да още преди да почне го чаках с огромно нетърпение, и с риск да ме набиете ми е малко по-голяма страст от Незабравима.  Mr. Green  Heart Eyes Hug Но не пиша в бгмама, а в сайта на Аси, там е мойто семейство.  Mr. Green Peace

# 77
  • Мнения: 914
Е виж тази Туба също много ме кефи има страхотна визия. И Йозлем е симпатична има някакво интересно излъчване. Серхан наистина си е намястото в филма на Незабравима и всички изглеждат просто перфектно но вс епак това е целта.

Както каза д-р Куин ако до Юли научиме турски ще видят те форумките там как се правят рими

# 78
  • Мнения: 0
сега влязох в сайта на atv и там пише че 23.15ч ще дават UNUTULMAZ-TEKRAR, т.е. НЕЗАБРАВИМА-ОТНОВО.
какво ли ще е това????

# 79
  • Мнения: 914
ами аз д ави каза има некакво странно духче и там ама то май по скоро хакерче си пада

Защото с единия бровсер ми дава предупреждение за вирус с другия няма проблем
Абе да с еоправят аз ли ще им търся бъговете я

# 80
  • Мнения: 0
май ще повтарят серията от сряда????

# 81
  • Мнения: 0
сега влязох в сайта на atv и там пише че 23.15ч ще дават UNUTULMAZ-TEKRAR, т.е. НЕЗАБРАВИМА-ОТНОВО.
какво ли ще е това????

Повторение значи.   bouquet

# 82
  • Мнения: 11
Вчера пропуснах да ви кажа ,че в турският форум има отделна тема за интереса на българските зрители към филма.Споменава се и нашият форум бг.мамма.Но нали го не разбирам тоя език не можах да зацепя повече.

Е хайде дай линк де и нашата стела ако може нещичко да ни погъделичка самочувствието
Кой форум. Дай линк. Интересно е да видим какво пишат за нас.

# 83
  • Мнения: 0
дааааа от 13.15ч са давали по ATV интервю с Серхан,Йозлем и Синем.
Някой ако можеше да кажи какво са говорили.

# 84
  • Мнения: 914
определено според мен Харун ще се сети за Бату защото ще тръгне от там на кого са казали за бебето и когато Ниса каже че Бату знае ще му стане ясно къде ще трябва да го търси ама кога ще го намери е друг въпрос

# 85
  • Под звездите
  • Мнения: 907
Сега като търся страничката не мога да я намеря.Намерих нещо друго ,пак за БЪЛГАРИЯ пише ,но не ми се струва да е интересно.Между другото много се пише и за някакво интервю на СЕРХАН,нещо за любовта от сериала и за любовта от реалния живот е говорил.Всеки втори пост цитират неговите думи.Стела би ли ми пуснала на лишни линк за сайта на АСИ.
От този линк ,който ти дадох се влиза без проблем в сайта на НЕЗАБРАВИМА.Като кликнеш ти се появява една страничка и в долния край има 2 правоъг.Кликваш върху този който е оцветен в синьо и влизаш

# 86
  • Мнения: 0
В такъв случай ще ви помоля, някой ако засече нещо да го поства тука, защото на мен въобще не ми се отваря, за съжаление.  ooooh! ooooh!

# 87
  • София
  • Мнения: 1 395
Дежаву  супер е и темичката и анкетката!   bouquet

Само дето моя личен принос към сентенциите на председателя беше игнориран и аз мисля да се изкажа по тая тема, ама айде като се завърне Петко от барачката с лаптопа, за не ме обвинява после, че съм задкулисен играч!
 hahaha hahaha hahaha

Потвърждавам преди да ви дочета - етап 11 не съм го измислил аз, БоБоЯна.

# 88
  • Мнения: 0
Unutulmaz 40.Bölüm Özeti
Sevgili kızlarını görmek için bebek odasına giden Eda ve Harun, Yağmur’un yerinde olmadığını görüp büyük bir endişeye kapılırlarken, hayatlarına bir güneş gibi doğan Yağmur nerededir? Onu alıp götüren hoyrat eller kime aittir? Harun hastaneyi birbirine katarken, Eda olayın şoku içindedir. Bebeği, Yağmur’u ortada yoktur ve kimse nerede olduğunu bilmemektedir. Yağmur’u son gören kişilerden birinin Melda olduğunu öğrenen Harun hemen onu arar. Bu sırada Melda da vermiş olduğu hayati kararı uygulamak üzeredir. Yaşadığı her zorluğa kızı için katlanmış olan Eda’nın psikolojisi, Yağmur’un kaçırılmasıyla birlikte tamamen bozulmuştur. Kızına ait bir iz bulmak için çırpınan Harun, sevdiği kadının bu hali karşısında çaresizdir. Eda’ya destek olması için Türkan’ı arar.. Bu arada Yağmur’un üzerine kurulan hain planda işlemektedir. Bebeğin sürekli ağlaması ve giderek bozulan sağlığı bu planı nasıl etkileyecektir? Yağmur bebeğin minik bedeni yaşam mücadelesine direnebilecek midir? Yoksa?.. Nisa’nın gönlünü alan Batu, Yağmur için sevimli oyuncak bir kuzu almıştır.. Yağmur’un kaçırıldığını öğrenen Türkan bir yandan olayın şokunu yaşarken, bir yandan da Eda’yı sakinleştirmeye çalışmaktadır. Eda ise öfkesini Harun’a yöneltmeye başlamıştır. Çünkü ona göre kızını kaçıranlar Arslanlı ailesinin düşmanlarıdır. Yağmur’un kaçırıldığından habersiz olan Tolga hayatına yeni bir yön verecek bir karar alır..Bu karar Saadet’i nasıl etkileyecektir? Tabii diğerlerini de? Torununun doğduğu haberi Cemil’i sevince boğar ancak bu mutluluğu çok kısa sürecektir. Yağmur’un kaçırıldığını öğrenen Cemil’in öfkesini yönelteceği tek bir adres vardır.Arslanlı malikanesi! Harun babasından kaptanın kızının Ece olduğunu öğrenir. Genç kızın Harun’a anlatacakları Kenan’a ulaşabilmesini sağlayacak mıdır? Bu arada polise gelen bir ihbar Harun’u umutlandırırken, Eda’ya gelen bir kutu genç kadının hayatını iyice altüst edecektir..Kutunun içindekiler Eda ile birlikte herkesin hayatında yeni bir dönemin başlayacağının uğursuz işaretleridir..
Bütün bu soruların yanıtını ve daha fazlasını bulacağınız Unutulmaz, duygu, heyecan ve gerilim dolu 40. Bölümüyle 14 Nisan Çarşamba akşamı saat 22.20’de atv ekranlarında…

       
    Unutulmaz her Çarşamba 22:20'de atv'de...

това е резюмето на 40 епизод, моля някой да го преведе Praynig Praynig

# 89
  • Мнения: 0
Мони, по резюметата е г-жа Броненосец, ще я изчакаме да го преведе, ако няма възможност вече ще се заема.  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт