Хапещи бездомни кучета в Борисовата

  • 2 816
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Майки, пазете децата си от бездомните кучета в Борисовата градина. Днес на 11.04.2010 дъщета ми бе ухапана от едно такова куче. Искам да ви кажа, че детето вървеше спокойно и тихо по алеята до голямата площадка и кучето се затича от края на алеята и я захапа по крачето. Утре ще направим всичко възможно, кучето да бъде прибрано. Проблемът е , че не се знае дали това куче изобщо е здраво.....и какво от това, че са кастрирани...????
Мисля, че не трябва да се допускат бездомни кучета до площадки с деца.
Ще ви информирам за последствията с това куче, но междувременно внимавайте!!!
Кучето е средно на ръст с черна ,не много дълга козина и с бяло на муцуната.
Разхожда се винаги с един клошар, към който се е привързал.

# 1
  • Мнения: 7 723
Де да беше само то и само там....  Close
Дано се оправи бързо детенцето...

# 2
  • Мнения: 372
Да и аз съм го виждала За съжаление не е само то От есента там съм видяла 6 бездомни кучета като по едно време имаше и бебета А зимата и нас ни преследваха едни кучета там но ние бързо се изнизахме на заден ход  А пък онзи ден дойде една майка на голямата площадка и след нея вървяха 2 големи бездомни кучета и си стояха на площадката заедно с нея и детето й и душеха другите деца Мен много ме е страх и внимавам за кучетата ,защото там не само бездомни но и домашни търчат като луди
Дано всичко е наред с детенцето и да се оправи  най-скоро време Сигурно е много уплашено милото И да ги приберат от там тези кучета ,че особено събота и неделя има страшно много деца

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дано бързо се оправи детенцето. Мен са ме хапали кучета и като знам как боли.... Дано вземат мерки с тези кучета, че София се е превърнала на кучкарник. То човек не може спокойно да ходи не само в Борисовата градина, но навсякъде. #Cussing out

# 4
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Ех, да беше само този клошар и това куче... Дано детенцето се оправи, а че няма оправия - това си го знаем. Ама как да го променим??? newsm78

# 5
  • Мнения: 46 677
Бързо възстановяване не детето, и физическо, и психическо Praynig


Само 4 отговора ... вече за толкова нормално приемаме кучета да ядат децата ни  Tired

# 6
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Много си права Не се сърди човече! До толкова ли претръпнахме?!? newsm78

# 7
  • Мнения: 7 192
Ние почти всеки ден ходим със сина ми на разходка там.
Аз се плаша от всякакви кучета- бездомни или със стопани, които се мотаят в Борисовата градина.
До сега не съм забелязвала бездомни кучета там, но винаги умирам от ужас при гледката на търчащо куче към нас.

Дано мине безпроблемно възстановяването на детенцето! Hug

# 8
  • Мнения: 804
Ох, милата душица. Колко ли се е уплашила. Дано бездомния звяр да е здрав поне.
В Борисовата градина отдавна има няколко глутници песове. Точно по тази причина спрях да водя там децата.
Лошото е, че ние трябва да се съобразяваме с кучетата и да променяме навиците си заради нечия немарливост и криворазбран хуманизъм.


Наистина е страшно, че в темите за "горките животни" е пълно с "активисти", а когато става въпрос за децата ни ...

# 9
  • Мнения: 353
скорошно оздравяване и дано бързо забрави за неприятната случка...

# 10
  • Мнения: 4 841
Само 4 отговора ... вече за толкова нормално приемаме кучета да ядат децата ни  Tired

Ами аз не пиша вече в такива теми. Защото ме боли за всички хора - и деца, и възрастни - нападнати, нахапани, с изръфани крайници и какво ли още не  Sad  Но когато си позволя да кажа на глас за тази болка, веднага наскачват някакви истерични, запенени и отблъскващо надъхани "природозащитници", които започват да ме убеждават колко съм жестока, безсърдечна, безчовечна и т.н. и т.н. и т.н. И как кучетата не нападали, без да са предизвикани, и че са жертва... Това е положението. Някой да си спомня митинг по повод някои от десетките смъртни случаи, причинени от кучета  newsm78
За съжаление, както е казала Бабилия:

ние трябва да се съобразяваме с кучетата и да променяме навиците си заради нечия немарливост и криворазбран хуманизъм.

На авторката мога да кажа само: дано детенцето се възстанови бързо и без последствия   bouquet

# 11
  • Мнения: 105
Бързо оздравяване на детенцето и дано бързо да забрави за случката !
А на вас, мнооого търпение в борбата за прибиране на кучето. Мен ме захапа бездомно куче на 19.12.2009 г и до днес кучето се разхожда на свобода. Изписала съм куп жалби до Столичен инспектора, Екоравновесие, Общината и ... нищо ! Все не могат да го намерят кучето ....... Наистина нащо не е държава !

# 12
  • София
  • Мнения: 12 570
Бързо възстановяване не детето, и физическо, и психическо Praynig


Само 4 отговора ... вече за толкова нормално приемаме кучета да ядат децата ни  Tired

Не!Не! И НЕ!
Не е нормално. Обаче влез в съседната тема за кучетата и кучкарите и виж как надъхано обясняват, че ние сме виновни да ни хапят псетата, щото не сме разбирали психиката им.

# 13
  • Мнения: 372
Бързо възстановяване не детето, и физическо, и психическо Praynig


Само 4 отговора ... вече за толкова нормално приемаме кучета да ядат децата ни  Tired

Не!Не! И НЕ!
Не е нормално. Обаче влез в съседната тема за кучетата и кучкарите и виж как надъхано обясняват, че ние сме виновни да ни хапят псетата, щото не сме разбирали психиката им.

ШШШШШШ!Че сега и тук ще почнат да пишат глупости Заключиха другата тема и ще вземат да се пренесът тук да защитават помярите И да ни убеждават,че децата ни сами си го търсят,а ние само тормозим животните

# 14
  • Мнения: 307
Горкото детенце... Дано се оправи по-бързо.  Praynig

Наистина е страшно, че в темите за "горките животни" е пълно с "активисти", а когато става въпрос за децата ни ...
Аз обичам децата, но обичам и животните. В случая съм на страната на горкото дете, разбира се. Това куче, въпросното, е за умъртвяване. Не е редно децата ни да страдат, заради безхаберието на някои хора.  Защото откъде мислите са се пръкнали бездомните кучета?! Ами повечето от тях са били домашни кучета някога, докато... някои създания мислещи се за хора не са ги изхвърлили на улицата. И по този начин жертви стават не само кучетата, но и всички ние, и нашите деца.
А и в тази тема става дума за бездомно куче. А днес сутринта, докато разхождах моите кучета, видях пуснати да се разхождат свободно без каишка и намордник два питбула около един павилион. Те са на един ...човек, който работи в този павилион на пазара и явно докато е на работа си ги пуска ей така да си се разхождат?! Ако ухапят някой, вината ще е негова. Ако бяхме нормална държава, с нормални закони, нямаше да има бездомни кучета, а за тези, които си изхвърлят или нараняват животните щеше да има сериозни санкции....  И тогава, може би, нямаше да има подобни теми...

Общи условия

Активация на акаунт