Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 7

  • 23 557
  • 741
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 0
Силве,Ринка, да не би да обърквате темите нещо Grinning Grinning Grinning

На тази тема хубавото и беше,че няма ограничения относно снимки,коментари....цареше толерантност,неведнъж сме сравнявали Мурат и Джансе....и ще продължаваме да го правим....какви са тези намеци,от вчера се появяват и......само да не се превърне като темата за ЛиН,там за Туба не може да споменава,нека не превръщаме и тази тема в ограничително поле,вижадте какъв е резулатат в темата за ЛиН-скука от всякъде.

О, извинявам се ако съм нарушила добрия тон.НЕ СЪМ ИСКАЛА, НАПРОТИВ. Просто темата е  за Гонюлчелен и сериала е много хубав та има какво да се коментира по него, затова. Вярно, ние новите нямаме думата тук. Няма да се повтори повече. Нищо няма да пиша никога вече. Съжалявам Cry Cry Cry
[/quote







Мила, усмихни се , ако не пишеш няма да е интересно, виж какво ти подарявам

# 631
  • Мнения: 2 157
 

Някой попита преди време това ли е треньора по тенис на Хасрет.
Мурат няма да позволи на никой друг освен него самия да я учи на нещо....
И така го тресе ревност - от Джихан...
При още един ухажьор как ще издържи Мурат не знам? newsm78 newsm78 newsm78
Оня първият треньор учи Хасрет само когата Мурат е ангажиран с организаторска дейност.
Ама що ми се струва, че той ще прехвърли цялата работа на Аслъ, за да има повече време за уроците на Хасрет  hahaha hahaha hahaha

# 632
  • Мнения: 2 157
Момичета, предполагам че в момента Ниоба пише песен за Хасрет, защото Хасрет след концерта ще бъде много популярна и ще има нужда от богат репертоар, така че като приключи с творческата си дейност, ще е на линия.

# 633
  • Мнения: 10 240
 Уси, ако питаме Несрин Аслъ е много подходяща за снаха- богата, от сой, образована...
Добре че Мурат няма да я пита....Joy Joy Joy Joy

# 634
  • Мнения: 0
Силве,Ринка, да не би да обърквате темите нещо Grinning Grinning Grinning

Не не небъркаме темата обединява ни нашето момиче , а мъже много.....................
Само я погледни, че и Левент и хвърли око.


Ми нали има друга тема, която обединява героите от Аси и атьорите в новите им роли newsm78 Laughing
Силве,Ринка, да не би да обърквате темите нещо Grinning Grinning Grinning

На тази тема хубавото и беше,че няма ограничения относно снимки,коментари....цареше толерантност,неведнъж сме сравнявали Мурат и Джансе....и ще продължаваме да го правим....какви са тези намеци,от вчера се появяват и......само да не се превърне като темата за ЛиН,там за Туба не може да споменава,нека не превръщаме и тази тема в ограничително поле,вижадте какъв е резулатат в темата за ЛиН-скука от всякъде.
Аз вече ги обърках темите, разногледа станах чак да прескачам от едната в другата #Crazy #Crazy #Crazy
Да предупредя, че пиша коментари и слагам снимки без да се съобразявам за темата.
Не виждам нищо фатално, ако и в едната и в другата се пише за Мурат, Джансел, Туба или... за ланския сняг и други герои.
Хората правят темата все пак и е важно да се забавляваме заедно, нали ?
Моля ви, не се сърдете и не си правете  забележки за няма нищо, че малко са се получили нещата като в сериал -
чул-недочул, разбрал-недоразбрал.Аз лично не разбрах изобщо за какво става въпрос newsm78
Ей тъй като Асретката се пощипвайте лекичко от време на време или бройте до десет, помага, казвам го от опит Simple Smile
Ниоба, Силва и Маги, моля сложете по една снимчица на Джанселчо в знак на добра воля.
Хем и ние ще оплакнем очите, та и от балкона гостите Peace

# 635
  • Мнения: 2 157
Уси, ако питаме Несрин Аслъ е много подходяща за снаха- богата, от сой, образована...
Добре че Мурат няма да я пита....Joy Joy Joy Joy
Много ми е любопитно как точно Несрин ще изгони Хасрет и Мурат ще я хвани под ръчичка и ще се скрият двамката hahaha hahaha hahaha hahaha
Па мама нека да го сватосва за Аслъ   #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 636
  • Мнения: 2 157
Момичета, не знам вашето въображение как работи, ама моята развинтена фантазия вижда един вулкан от чувства в утрешния филм   #Crazy #Crazy #Crazy
Да минават по бързо тия 24 часа, че да видим и кой ще отвлекат тия Маркототевци утре   hahaha hahaha hahaha

# 637
  • Пловдив
  • Мнения: 626
Hug Мацки 1001 фен много добре го е казала, вижте колко е готина темичката, и колко ни е забавно, нека да продължи да е така.  newsm51

# 638
  • Мнения: 2 157
Тука Несрин ликува, ама утре - шъ и видя физиономията.

# 639
  • Мнения: 2 157
Hug Мацки 1001 фен много добре го е казала, вижте колко е готина темичката, и колко ни е забавно, нека да продължи да е така.  newsm51
Естествено, че ще се забавляваме. Този филм е толкова забавен, тези актьори са толкова красиви и чаровни, че са ни дали много материал за творчество.
Аз като гледам на Туба колко снимки има, колко теми можем да изпишем само покрай снимките.  hahaha hahaha hahaha

# 640
  • Мнения: 10 240
За Несрин постъпката на Мурат ще бъде като леден душ- Асрет предпочетена пред нея!!!! Joy Joy
Няма начин да не я заболи главата! ooooh!

Но пък и като си помисля, че Берин ще ходи на гости с преспиване в маалата hahaha hahaha hahaha
Там ще е другия сеир. Дали ще си пийне от чая, когато я почерпят??? newsm78

# 641
  • Мнения: 2 157
Ринка, твойто разузнаване не е ли открило следващия трейлър?
Аз като стажант в разузнаването много слабичко се представям, ама и аз дебна на едно гюме - само дето нищо не изкача  newsm78 newsm78 newsm78

# 642
  • Мнения: 10 240
Ринка, твойто разузнаване не е ли открило следващия трейлър?
Аз като стажант в разузнаването много слабичко се представям, ама и аз дебна на едно гюме - само дето нищо не изкача  newsm78 newsm78 newsm78

Аз дебна на няколко, но няма  Crossing Arms  Мисля, че по време на рекламите на тазвечерния сериал по  АТВ ще дадат новия трейлър. Дано се окажа права!   Praynig Praynig Praynig Praynig

# 643
  • Мнения: 2 157
За Несрин постъпката на Мурат ще бъде като леден душ- Асрет предпочетена пред нея!!!! Joy Joy
Няма начин да не я заболи главата! ooooh!

Но пък и като си помисля, че Берин ще ходи на гости с преспиване в маалата hahaha hahaha hahaha
Там ще е другия сеир. Дали ще си пийне от чая, когато я почерпят??? newsm78
Барем Хасрет да си остави кърпата с дрънкулките, да и я вързва Етем на главата  hahaha

Тя Берин е лесна - помниш ли оная прословута грозна рокля, дето Хасрет я облича, колата я хапа, каката й тя се намърда в нея и изчисти пода и накрая Беринката цъфна с нея на сцената с Балчичек. Шъ спи в маалата и въшките шъ я хапят, като иска да се научи да пее със сърцето си  Joy Joy Joy

# 644
  • Мнения: 2 157
Ринка, твойто разузнаване не е ли открило следващия трейлър?
Аз като стажант в разузнаването много слабичко се представям, ама и аз дебна на едно гюме - само дето нищо не изкача  newsm78 newsm78 newsm78

Аз дебна на няколко, но няма  Crossing Arms  Мисля, че по време на рекламите на тазвечерния сериал по  АТВ ще дадат новия трейлър. Дано се окажа права!   Praynig Praynig Praynig Praynig
"Дано, дано, дано" - в изпълнение на Богдана Дочева hahaha

Общи условия

Активация на акаунт