Жената ЛЪВ-26 част!

  • 16 080
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 274
Джулке, бивацина не е капки бре Crazy. Почти съм сигурна bowuu.

Полке, не бих написала нещо за някое лекарство, ако не съм сигурна.

# 691
  • Мнения: 9 776
 Crazy
Ще ходя да си лягам, да не изръся нова глупост ooooh!.

# 692
  • Мнения: 6 274
Crazy
Ще ходя да си лягам, да не изръся нова глупост ooooh!.

А целувки на всички нЕма ли да раздадеш? Sad
Сръд!
  Crossing Arms

# 693
# 694
  • Мнения: 6 274
Хахахаххаа...  hahaha
Много сладурски гадинки.
Вени почна с щуротийките, ама то ще трябва да си лягаме, докато се разкикотим.
А така само, изпомежду другото Mr. Green, за 15- 16 срещичка зарад' Бенджи ще си спретваме ли или няма?
  newsm78

# 695
  • София
  • Мнения: 6 210
Ама това са буболечки за лека нощ, бре... аз уж щях да спя  Mr. Green. Ако имам възможност, знаете, че съм на линия, особено за Бенджи Hug!

# 696
  • Мнения: 6 274
Ама това са буболечки за лека нощ, бре...

Ма, виждам, бре, нъл за туй викам, че шси лягаме, докът се разкикотим.
Тя Полка ни зарезА, само Вий е горе на клона, ама не смее да слезе нещо, не знам що така...  
Whistling

# 697
  • Мнения: 71

 Чудя се да си признавам ли    Joy  Mr. Green Много го обичам т'ва.... след последното обикновено добавям: Това е моя работа  Mr. Green   Whistling

... само Вий е горе на клона, ама не смее да слезе нещо, не знам що така...  [/b] Whistling

То аз дорде се наканя.... вие збегахте   Crazy

Последна редакция: пн, 03 май 2010, 23:40 от wee.jess

# 698
  • София
  • Мнения: 6 210
Джес  Hug
А последното в превод е нещо от рода на "Не давай на буболечките да те нахапят", нъл тъй?
Това ще да е английският вариант на "Лека нощ, да спиш в кош и да сънуваш грош".

# 699
  • Мнения: 6 274
Ей ни, бре, Вийче.  Hug
Аз цЕла вечер мъча некъв боб, направо почвам да се дразня и повече боб нЕма да купувам!  Crossing Arms
Ми, баси, за втори път ми се случва да се пазарим цяла вечер с него да се свари, и той все да ми подрънква тук таме с някое зрънце. 
Crossing Arms

# 700
  • Мнения: 71
 Mr. Green Точно, Вени Wink

Джул, те нал' казват, че боба е музикално растение.... твоят ще е някой с курс за напреднали - бабрабаните започват още преди... консумацията  Mr. Green

# 701
  • София
  • Мнения: 6 210
Джули, аз пА над два часа варих леща днес ooooh!! Някъде бях чела, че една-две лъжици алкохол (ракия например) помагат за по-бързото увиране. И понеже не ползвам тенджера под налягане, пробвах тоя номер при един боб - сякаш наистина имаше ефект; само дето днес за лещата се сетих чак на края... ма нали съм и аз куку-пипи.

# 702
  • София
  • Мнения: 6 210
Джес, мерси за превода, обаче как можа толкоз да намалиш love bite-а  Mr. Green! И аз давам глас за него  Wink.

# 703
  • Мнения: 6 274
Хм, това не го знаех, ама за тоя боб толкова ракия трЕбваше да сложа, че после като хапнем и да се ошематим...  Drunk

# 704
  • Мнения: 71
Джес, мерси за превода, обаче как можа толкоз да намалиш love bite-а  Mr. Green! И аз давам глас за него  Wink.
  Mr. Green ами то...аз...такова.....  Flutter

Джулс, няма лошо. Придава ново звучене на "опияняваща вечеря"  Laughing

 ooooh! Що не ме пратите да си лягам  ooooh! Crazy Вече ометох сладоледа, ако поседя още малко и някоя бисквитка ще пострада сериозно  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт