® E-bay - тема 52

  • 32 272
  • 768
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 163
Момичета харесала съм ето теза сандалки за малката http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3901615 … ame=STRK:MEWAX:IT ,някой да има впечатления от тази марка?Тя все още не може да стой на крачетата си,в сега  се учим,дали са подходящи за момента?Сегашните са и номер 19,и мисля да и поръчам 4 -ката от този модел  Thinking ???
Сандала при прохождащи деца задължително трябва да има цяла пета отзад. Моето е с неразвит свод и съм я водила на много ортопеди. Това е основно изискване при прохождането. С тия каишки отзад ще си криви крачето.

# 661
  • Мнения: 1 163
mimi_msm, трябва да си верифицираш картата, иначе няма да можеш да платиш, колкото и пари да имаш  Peace
Стигнала си лимита от 100 паунда и затова не ти разрешава.
Амар извинявай но как става това. Embarassed Embarassed

# 662
  • Варна
  • Мнения: 6 896
mimi_msm , ти всъщност колко плати вчера?
От съображения за сигурност има лимити на акаунта, дневен за изпращане, годишен за получаване.
Сега погледнах, моя дневен лимит е £325.00 . Мога да го вдигна но не съм чела какво и как а и не ми е трябвало досега.
Днес пробва ли да платиш третата покупка?

# 663
  • Варна
  • Мнения: 957
mimi_msm, трябва да си верифицираш картата, иначе няма да можеш да платиш, колкото и пари да имаш  Peace
Стигнала си лимита от 100 паунда и затова не ти разрешава.
Амар извинявай но как става това. Embarassed Embarassed

Ето тук е описано - http://paypal-bestpaidtoclick.blogspot.com/2009/07/paypal.html
Трябва да имаш 1.5Е в картата. Номера излиза след 3-4 дни в онлайн банкиране или направо отиди до банката да си го искаш  Peace

# 664
  • Мнения: 1 163
mimi_msm , ти всъщност колко плати вчера?
От съображения за сигурност има лимити на акаунта, дневен за изпращане, годишен за получаване.
Сега погледнах, моя дневен лимит е £325.00 . Мога да го вдигна но не съм чела какво и как а и не ми е трябвало досега.
Днес пробва ли да платиш третата покупка?
Не съм платила повече от 50 паунда затова съм в шах. Днеска пак немога да я платя. Даже помислих че са ми свършили парите и снощи внесох още. Ще видя на обяд дали ще мога да платя ако ли не ще следвам инструкциите на Amar.
Благодаря момичета ако има нещо ще пиша.   bouquet  bouquet

# 665
  • София
  • Мнения: 971
здравйте искам да питам получавате ли си ги нещата и има ли такива дето лъжат да платя тази цена а де не  получа това което съм купила?

Има всякакви - това са отделни хора все пак - зависи на какъв попадаш. Но eBay има доста  добра система за защита, така че ако внимаваш шансът да те прецакат е доста малък.

# 666
  • Мнения: 99
Рапунцел,Мими благодяря  Hug Преориентирам се веднага към затворената пета,то не че има изгледи скоро да проходи,но все пак...Благодяря !

# 667
  • Мнения: 22 574
Лейла@, ако детето тепърва ще прохожда, не те съветвам да купуваш сандали от ибей.
Най-добре е да отидеш в магазин за обувки, детето да мери и така да избереш.
Отделно, че е най-добре отзад сандала да е с твърда пета и отпред да е затворен, за да не се плъзга крачето напред.
Ето това е идеално за прохождащи деца, показвам ти го само като модел, а аз съм много доволна от К и К. )
http://www.k-k.bg/bg/collection/0/1/579/

# 668
  • Мнения: 4 202
Момичета, дайте идея какво да напиша на една мома англичанка, която ми иска телефона.
Момичето ще ми праща доста голяма и скъпа пратка и явно и е притеснено, ама как да й дам телефона на посредника.
Помагайте с идеи  Praynig

# 669
  • Мнения: 22 574
red shoe, пиши на посредника, че ще се обадят по телефона, и след това дай на жената техният номер.
Не би трябвало да има проблем.

Ето и за мен 2панталона, да се похваля. )

червено панталонче
бежови дънки

# 670
  • Мнения: 99
Mirama,имаме почти същите сандалки който си показала,но са ни малко тесни.Малката е доста пухкава и крачето и също,затова искам отпред да са с лепенки,за да се регулират.А за самия процес прохождане съм решила тъй като идва лято да е боса,но искам за навън да я накипря малко Simple Smile

# 671
  • София
  • Мнения: 1 424
момичета, миналата седмица продадох нещо в ибей, жената плати веднага, парите са в сметката ми в пейпал, но ги няма в българската ми карта, която е в лева и от която досега съм плащала  в ибей през пейпал. защо така? да не би да трябва да цъкна някъде и да пратя парите в картата? newsm78

# 672
  • Мнения: 4 202
red shoe, пиши на посредника, че ще се обадят по телефона, и след това дай на жената техният номер.
Не би трябвало да има проблем.


Така и направих, даже се обадих на посредника, дано всичко е ОК, че пратката е доста скъпа  Praynig

# 673
  • Мнения: 260
Mirama,имаме почти същите сандалки който си показала,но са ни малко тесни.Малката е доста пухкава и крачето и също,затова искам отпред да са с лепенки,за да се регулират.А за самия процес прохождане съм решила тъй като идва лято да е боса,но искам за навън да я накипря малко Simple Smile
Само да споделя че взех точно на тази марка за племеницата ми и тя неможа да ги носи понеже тази лъскавата стелка много и се пързаляше и всех след това на Некст с плат покритие и с тях вече прогоди мноого добре/за ориентир на Лейла@ родена е средата на юли/

# 674
  • Мнения: 1 080
момичета, миналата седмица продадох нещо в ибей, жената плати веднага, парите са в сметката ми в пейпал, но ги няма в българската ми карта, която е в лева и от която досега съм плащала  в ибей през пейпал. защо така? да не би да трябва да цъкна някъде и да пратя парите в картата? newsm78
Стоят си в баланса ти и ако искаш - трябва сама да си ги прехвърлиш в картата, но струва 2 евро (май) този трансфер в картата

Общи условия

Активация на акаунт